|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ebay.com
15.7.2008 14:34:33   
*Najchy*
ojla. a mogoče katera ve, koliko pride poštnina, če kupiš preko ameriškega ebaya? a se sploh splača?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ebay.com
15.7.2008 20:41:19   
Klaudia
Odvisno kaj kupuješ. Sama sem hotla naročit voziček ki ima 7kg pa bi me poštnina prišla 150$. PArtner je pa naročal nekaj majhnega za avto in ga skupaj s poštnino pride ceneje kot tukaj. Se pa tudi pozna, da je trenutno 1€= 1,6$

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu *Najchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ebay.com
16.7.2008 9:41:33   
3jeMi
Pri oglasih na ebay-u ponavadi prodajalec navede koliko bi prišla poštnina. Če pa ne oz. se ti zdi malo čudno, pa mu pred naročilom najprej piši in ga vprašaj, če sploh pošilja v Slovenijo (eni ja, drugi ne, nekateri pa so celo toliko razgledani (v Evropi), da rečejo, da izven EU ne pošiljajo) in koliko točno bi prišla poštnina.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ebay.com
16.7.2008 12:20:48   
N.SI
uhh, to isto mene zanima ampak za amazon.com... pa bolj ko čekiram njihove strani, manj mi je jsno, kaj in kako... da sploh ne omenjam, da ne vem, če pošiljajo v Slovenijo...

(odgovor članu *Najchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ebay.com
16.7.2008 14:20:45   
3jeMi
amazon načeloma pošilja... ker ti lahko naročiš na angleškem amazonu, pošiljko pa lahko dobiš tudi iz nemčije... ker pošljejo od tam, kjer imajo pač zadevo na zalogi...

na ebay-u so različni prodajalci (kot na slovenski bolhi), amazon je pa amazon (tako kot slovenska ena a)

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ebay.com
16.7.2008 14:32:39   
N.SI
cool in hvala 3jeMi user posted image  - super

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?