|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj puding?
18.7.2008 11:42:55   
žaba
Mene pa zanima kdaj ste začele dajati user posted image  puding. Predvsem tisti doma narejeni ali pa npr. za na kakšno pot sem videla da tudi tisti od Vindije nimajo konzervansov. Mi smo stari 7,5 mesecev in jemo že pridno GH, tudi skutico smo že uvedli, sedaj pa bi za kakšno manjšo malico tudi mogoče že puding dali, če ji bo všeč. Naredila bi ga pa z navadnim mlekom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj puding?
18.7.2008 12:08:55   
Nika v službi
Mi smo s temi sladkimi zadevami začeli relativno pozno. Se mi zdi bolje dajat kaj sadnega, sploh v tem poletnem (no, ja, danes ni ravno poleten danuser posted image ) času....

Itak pa smo mi začeli z uvajanjem GH šele na začetku 7. meseca, tako da....

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj puding?
18.7.2008 12:41:54   
mateyka
mislim, da lahko probaš (mi smo pri ene 8,5 in ni marala, tako da ga še zdaj ne jemo). tale recept za domač puding mi je zakon user posted image (brez vrečke - si imela tega v mislih?)
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3106

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj puding?
18.7.2008 13:01:49   
Naja30
Domač puding, ko je začela piti KM, to je okoli 11m.
Kupljene pa zelo redko, še zdaj se jih izogibamo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj puding?
18.7.2008 14:25:16   
nuala
Če otrok slabo pije mleko in je bolj švohoten mu ga daj kdaj pa kdaj ko bo star cca 1 leto, drugače pa ne.
Naj raje je zelenjavo, meso in sadje.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?