|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
28.10.2009 12:55:23   
mavo
Evo, še mene malo. Sem imela danes zjutraj morfologijo, pa se nam kar ponavlja stara zgodba...naše dete noče dat nog narazen, da bi vidli, kaj bo. Zopet sem dobila le namig, da izgleda kot punčka, ampak konkretno pa ni mogla potrdit zaradi lege, ki ni omogočala celotnega vpogleda.
Drugače pa pri nas nič novega, razen da sva z malim M. že tri tedne čist sama doma, ker je ati na enem butastem usposabljanju. No ja, še en teden zdržimo, pa bo.
Jančika vidim da je še 2 v 1, torej tu tudi še nič novega. MarjanaR, dobro da si me spomnila na vlogo za znižano plačilo vrtca, jo moram tudi jaz oddati. Do 15. novembra je čas, a ne? Zdaj sem doma, pa bom ziher zadnji dan okoli skakala za to.

Pa še nekaj, ali ima katera kakšno dobro (in poceni) izkušnjo s slovenskimi termami? Bi šli decembra za en teden malo na počitnice. Rada bi šla v hotel, ki je povezan s termami, da se ne rabimo za ven oblačit. Sem malo gledala Mercator holidays katalog, ker imamo zdaj pika kartico. A je katera že kdaj to koristla. Huanita, se spomnim, da ste vi pri opremljanju kar nekaj v merkator tehniki dobili na kartico, pa da si pisala, da je bilo še kar ugodno.

Uživajte, pa bodite malo bolj zgovorne, da bo vsaj kaj za brati, če že napišem nikol ničuser posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
28.10.2009 13:30:44   
HuAnita
Mavo - mi smo na mamino Mercator kartico res ful prihranili, ampak potovali pa nismo še z njimi...
Sem pa hvalila Banovce - vam jih res priporočam... Imaš hotelček, vse tako prijazno, pa termalna voda, tudi zunanji bazeni, na sprehod lahko greste malo do Veržeja - torej Terme Banovci user posted image , Terme Moravci tudi priporočam.... skratka Prekmurje user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
28.10.2009 13:32:05   
HuAnita
Huh, Jana, koliko si jih že zbrala..... let?user posted image
Mater, smo že stare babe!

Vse naj naj!

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
28.10.2009 13:59:31   
mavo
Huanita, hvala. Pa Jančika, vse najboljše! A ni treba pri 200 strani kao nove teme odpret? Sem mislila, da to avtomatično zaklenejouser posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
28.10.2009 20:48:37   
Jančika_
Bom odprla novo temo, pa tam nadaljujemo.

Evo:

http://www.ringaraja.net/forum/m_4615455/mpage_1/key_/tm.htm#4615455

Moderatorka nas bo zaklenila, ko bo videla novo temo.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
28.10.2009 20:52:48   
teta beta
Jančika, vse najboljše!!! Naj te tvoji fantje razvajajo!

Mavo, če boste šli v Banovce v apartmaje, je tam malo smotano, ker je treba iti čez dvorišče na bazen in moraš biti oblečen in nosit s sabo ful stvari. Hotel pa je menda v sklopu bazena.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
24.9.2011 18:32:46   
nenanov10
POZDRAVLJENI MENE PA ZANIMA KATERI LOGOPED JE NAJBOLŠI V SAV.DOL

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.11.2011 9:05:06   
ursa_p
Dobro jutro, Celjanke!

Se opravicujem, ker kar takole vdiram v vaso temo, vendar vas to soboto vabim na studijsko fotografiranje otrok, ki bo v Mercator Centru od 9. do 19. ure. :D

Vse, ki ste na fb-, se lahko prijavite tukaj:
https://www.facebook.com/#!/event.php?eid=204771112931070

Na nasi prenovljeni spletni strani pa si lahko ogledate nekaj malega o nas in posnete fotografije otrok:
www.fotostudio.si

Lp, Ursa

< Sporočilo je popravil ursa_p -- 22.11.2011 9:12:42 >

(odgovor članu nenanov10)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?