|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
23.10.2008 9:09:13   
simin
mi uporabljamo Pamperske ali pa od Muellerja, z obojimi smo zadovoljni, tako da drugih niti ne sprobamo!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
4.12.2008 23:33:23   
metodas
Sem prestopila iz Lidlovih na Hoferjeve in moram rečt, da so boljše! Na otip so podobne Pamperskam in zelo so vpojne! Do zdaj ni še nič šlo čez rob! user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
5.12.2008 13:17:07   
gruffalo
Mi smo pa tudi pri 3. najbolj zadovoljni z DM plenicami. Občasno kombiniramo s Pampers, ki so tako-tako. Pri teh zdaj se nam ful trgajo krilca za zapet.
Pa še nekaj: a je katera že našla plenice, ki ne bi imele teh pr****tih "pikic" al kako nej temu rečem. Jaz občasno doživljam živčne zlome, ko praskam tiste bodeče kroglice ven. To so po moje te vpojne kroglice, ki nekako zajadrajo tja, kjer jih ne bi smelo bit. Meni se prav smili otrok, da bi ga to ves čas ribalo in praskalo po nežni koži trebuščka ali hrbta. In mislim, da sem probala skoraj vse možne plenice, pa so vse imele to sr**je!

(odgovor članu metodas)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
5.12.2008 13:22:59   
zmajaz
Kakih pikic? A od gela, ki je v plenicah? Jaz sem to opazila samo pri Lionstar. Pri DM-ovih Babylove še nikoli. Ali misliš kaj drugega?

(odgovor članu gruffalo)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
5.12.2008 18:18:00   
gruffalo
Ja, pikice od gela, ki znajo bit nesramno ostre. Pa tudi pri DMovih se jih najde, ampak občutno manj kot pri drugih.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
5.12.2008 18:30:18   
zmajaz
No - jaz sem na začetku sprobavala razne plenice, ampak ko sem enkrat probala Babylove, nisem več kupovala drugih. Za one prve se ne spomnim več - lahko da je res kdaj bilo kaj malega, zdaj pa že dooolgo kupujem ta dvojna pakiranja v škatli, v katerih so kvalitetnejše plenice (mehkejše in tanjše) pa moram rečti, da še niti 1x samkrat nisem opazila, da bi prišle te pikice gela ven - tudi čez noč, ko je 12 ur v plenici in je res zjutraj zelo zelo polulana, ne. Pri Lionstar - imela sem samo 1 paket, ki sem ga dobila za darilo, pa je bilo teh pikic ogrooomno.

(odgovor članu gruffalo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
5.12.2008 18:44:57   
gruffalo
Mmmm, mislim, da ne govoriva o istih pikicah. Jaz mislim na tiste, ki jih začutiš predno otroka zaviješ in sicer na notranji strani  plenice pod slikico oz. ježkom in na hrbtu. Če s prstom potegneš po tem, čutiš ostro bunko, ki se jo da z nohti spraskat ven. Samo potem imaš nohte čist uničene...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
5.12.2008 22:07:47   
tropical
Jaz od 16 meseca starosti otroka uporabljam samo plenice Lumpi. Zakon so!

(odgovor članu gruffalo)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
5.12.2008 22:33:42   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: gruffalo
Mmmm, mislim, da ne govoriva o istih pikicah. Jaz mislim na tiste, ki jih začutiš predno otroka zaviješ in sicer na notranji strani  plenice pod slikico oz. ježkom in na hrbtu. Če s prstom potegneš po tem, čutiš ostro bunko, ki se jo da z nohti spraskat ven. Samo potem imaš nohte čist uničene...


Aha - ne nisva govorili o istih pikicah. Jaz sem mislila tiste pikice gela, ki so pri pleničkah Lionstar prišle ven in so bile potem na koži user posted image  in jih je blo treba brisat dol. Tehle pikic, o katerih govoriš, pa do zdaj v 11 mesecih sploh opazila nisem - šele zdaj, ko si mi povedala, kaj in kje naj iščem, sem jih res otipala. Kaj pa vem - misliš, da to res moti dojenčka? Moraš kar fajn pritisnit, da začutiš. Do zdaj nisem opazila, da bi imela user posted image  kake odrgnine ali kaj rdeče kje od tega - včasih ima edino mal rdeče po stegnih od tiste gumice na plenički, to je pa tudi vse.

(odgovor članu gruffalo)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
6.12.2008 11:44:18   
babyboooom
pamperske so zakon, zdej smo že na 3 in jih ne zamenjam za nič na svetu. Kupujem nemške v mullerju. enkrat sm kupla, k je mela še 2, mullerjeve plenice pa je bla trda že k sm jo gor dajala, k sm jo pa dol dala (pa ne po stotih urah-ampak po cca 3 urah) je bla pa k opeka. Pa debela je tud k svinja. NIKOLI VEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
15.12.2008 23:13:33   
lilija*
Do sedaj smo uporabljali navadne Pampers, sedaj pa sem za hec probala Mullerjeve št. 3, pa ne vidim nobene razlike (razen v ceni:-) Tudi za ponoči so se super obnesle!

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 111
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?