|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Concord Neo
11.8.2008 14:30:57   
baby11
Pozdravljeni!

Zanima me, če ima katera kakršnekoli izkušnje z omenjenim modelom. Sama sem se nad tem vozičkom precej navdušila, a se mi zdi kar drag (košara, športni del + lupinica) stane okoli 1000 evrov.
Vesela bi bila vsakega namiga, kako voziček funkcionira. Mimogrede: odločamo se med Quinny Buuzom in omenjenim modelom.

Lep dan še naprej!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Concord Neo
11.8.2008 16:34:39   
jernejav
CONCORD VOZIČEK NEO
Šifra: 15008




user posted image
Že v prvem trenutku vas bo prevzela njegova opazna oblika.

Vsestranskost, inovativnost in udobna vožnja.

- edinstveno Y ogrodje sprednjih koles,
- osrednje torzijsko vzmetenje deluje na vsa kolesa,
- možnost namestitve zavore stop & go,
- možnost blokiranja sprednjih koles,
- sedežni del je snemljiv in ima možnost namestitve v obe smeri,
- poljubno nastavljiv hrbtni naslon,
- velika nastavljiva streha,
- priročen večji žep na hrbtnem naslonu,
- po višini nastavljiv ročaj,
- enostavno snemljivo varovalo,
- integrirana prevleka za noge,
- mere zloženega vozička 74 x 61 x 39 cm.



Redna cena:
569,00 €

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu baby11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Concord Neo
12.8.2008 10:39:17   
baby11
Jernejav!
Ja, točno tegale mislim. Vsi opisi, ki so zapisani pod sliko so že naštudirani, zanimajo me konkretne izkušnje. Aja, pa cena, ki je tu zapisana je samo za ogrodje in košaro, potrebno je prišteti še športni del in lupinico.



(odgovor članu baby11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Concord Neo
12.8.2008 11:53:15   
julika
sem ga gledala v avstriji.precej vodljiv in lahek.mislim, da je bila cena za cel komplet okoli 1000€.precej drag.sem se odločila potem za concord fusion.

(odgovor članu baby11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Concord Neo
13.8.2008 10:13:44   
patricijap
Ojla,

pred dvema mesecema sem tudi jaz spraševala po izkušnjah tukaj gor, pa žal ni bilo odziva. Voziček mi je krasen, a kot si sama napisala drag. Odločila sem se za predhodnika -fusion.
Je pa Concord zelo popularen v UK, tam sem našla kar nekaj mnenj-zelo pozitivnih (razen bolj majhne nakup.košare), pa tudi preko spleta jih zelo prodajajo. Poglej na strani http://shop.babyworld.co.uk  -jaz sem naletela na akcijo so imeli cel komplet za 300 EUR ceneje kot pri nasuser posted image , a žal ne pošiljajo robe izven UK, ker kao ne morejo garantirat da pride nepoškodovana-tako so vsaj meni rekli. Če maš kakšne znance gor.....

lp in veliko užitkov pri nakupu
p  

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Concord Neo
13.8.2008 14:04:04   
baby11
Julia in Patriciap!

Hvala za vajin odgovor. Prosim, če mi lahko katera pove,  koliko znaša cena za cel komplet Concord Fusion in kako ste zadovoljne z omenjenim vozičkom.

Hvala, hvala, hvala...

(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Concord Neo
13.8.2008 21:21:56   
julika
cel komplet za concord fusion stane v avstriji v XXXLutz-u približno 840€,preko bimbomarketa iz italije približno 730€,poštnina iz italije pa je 40€.pri nas pa tega vozička nisem nikjer zasledila.midva sma dala za športni del vozička 340€ (znižana cena,redna okrog 440€),jajčka pa je bla 100€ (znižana,redna cena pa 160€-pri nas jajča stane 180€).namest košare pa boma kupila zimsko vrečo.kolikor sem ga sprobala v trgovini sem ful zadovoljna,več ti pa lahko povem ko ga bomo uporabljaliuser posted image .

upam, da sem ti lahko kaj pomagalauser posted image

(odgovor članu baby11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Concord Neo
13.8.2008 21:36:32   
patricijap
Za cel komplet ti ne vem točno povedat, ker sem jaz nabavila samo športni del. Košaro in lupinico  sem si namreč sposodila in je  druge znamke.
Za športni del sem dala 312 EUR v Pikapolonici , dva tedna nazaj-mislim da imajo še akcijo!!!! Sicer je redna cena okoli 370 EUR. Mi je pa bila zelo všeč zložljiva košara o kateri sem razmišljala in jo zasledila v katalogu vendar je  v živo nikjer v Sloveniji nisem mogla videti. Cena nezložljive košare mislim pa da je  230 EUR.
Tudi jaz vozička še ne uporabljam,  preiskusila pa sem ga z nečakinjouser posted image , ki se sicer vozi v Peg Peregotu in moram reči da je mala uživala. Je bolj prostoren in udoben za malčka, zame pa zelo vodljiv, kar je meni pomembno.

Upam da ti kaj koristiuser posted image ,

lp
p

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Concord Neo
2.11.2008 19:49:08   
MIHAILO
OJLA!Zamujam s tem odgovorom,ampak sem pred kratkim prisla na ta forum.Concord neo je zame najboljsi vozicek in najlepsi.Ko sem ga videla mi je bil full vces in ko sem ga probala v Pikapolonici sem videla kako je lahek in vodljiv,edino cena me je malo mucila.Vpetek sem ga narocila preko te strani o-baby de za 699e plus postnina 8,50e in pride 708,50e,dobis pa lunico,sportni del in kosaro na sliki je se torba ampak ne vem ce pride zraven se ona.Za 300e je cenejsi kot je pri nas.Ta teden ga pricakujem da "prispe".Tako,ce ga bo katera hotela kupiti se tu full splaca...
LP

(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Concord Neo
3.11.2008 18:05:17   
julyja
Zdravo!
Pričakujem prvega dojenčka ter tako malo srfam po netu in ugotavljam kateri voziček bi bil najbolši. :) Tudi meni je zelo všeč concord neo, vendar pa me zanima kako se kaj obnese na pesku. Z mojim sva se domenila, da bova kupila nekaj športnega, tako da bomo šli lahko kdaj tudi po kakšni gozdni poti, tako da močno upam, da tista dva manjša kolesca spredaj nista nerodna na taki poti. Če ima katera izkušnje s tem, bi bila res vesela če mi malo napiše. :)
Drugače pa MIHAILO hvala lepa za nasvet za spletno stran. Ko dobiš voziček malo poročaj prosim... :)
LP!

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Concord Neo
4.11.2008 9:31:35   
MIHAILO
Ojla!Ja ,ko dobim vozicek bom sporocila,kaksen je,ceprav jaz ko sem ga ze v pikapolonici probala obracat sem bila zelo navdusena ,ker se res lepo in z lahkoto obraca in vsec mi je,ker se vse z njega spravi dol in mas samo eno stvar na njemu ali lupinico,ali kosaro ali pa sportni del...Za gozdni teren bom tesko kaj povedala ,ker zivim v mestu in ne verjamem da bom kje drugje ga peljala ampak mislim,da je ta vozicek res dober.Komi cakam da prispe k nam:-)...Ja ,spletna stran je enkratna,meni je bil samo problem kako narociti ,ker ne znam nemsko ampak je tudi to slo mal po logiki tak da ni problem,ce katera ne bo vedela ,naj me vprasa in ji povem postopek.
LP

(odgovor članu julyja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Concord Neo
4.11.2008 14:27:27   
julyja
Živjo!
Jaz sem ga šla danes malo sprobat v pikapolonico pa semi zdi ful super:) Res je tak lahek pa vodljiv. No upam da boš zadovoljna s tem kar boš dobila po pošti!! Kakšne barve sta ga pa vzela? Kolikor sem gledala lahko naročiš cel komplet (v isti barvi) ali pa vsak del posebej, samo pol pride malo dražje, se mi zdi.
Pismo moram nekje dobiti še kakšno mnenje za makedam, pol se pa ziher odločim zanj... :)
LP

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Concord Neo
4.11.2008 16:02:00   
MIHAILO
ZIVJO!Ja fajn je it mal probat ,da dobis obcutek kako je vodljiv.Midva sva narocila v bez barvi cel komplet...Komplet je ceneje ,kot pa ce kupujes posebej.Se javim ,ko ga dobim :-)...
LP

(odgovor članu julyja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Concord Neo
14.11.2008 18:10:05   
MIHAILO
OJLA!RADA BI SPOROCILA,DA SEM DANES ZJUTRAJ DOBILA VOZICEK...NA SLIKI JE LEP AMPAK V ZIVO JE PA SE BOLJ...TAKO JE ENOSTAVEN ZA ZLOZITI,OBRACATI IN PA VSI TRIJE DELI(JAJCKA,KOSARA IN SPORTNI DEL) SE TAKO LAHKO NASTAVIJO IN SNAMEJO Z VOZICKA,DA JE RES VREDEN NAKUPA.JAZ SEM PREZADOVOLJNA S TEM VOZICKOM.
LP

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Concord Neo
31.7.2010 22:34:01   
Beautifullotus
se strinjam!!!user posted image voziček je enkraten..že ćaka doma na našo malo punčko. :)

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Concord Neo
17.8.2010 12:54:17   
bumbum
Hej!
Zdaj je verjetno že več zadovoljnih ali nezadovoljnih uporabnic tega vozička?user posted image
Kakšne nove izkušnje? Dobre in slabe.... Kako je zdaj z vožnjo po makadamu, snegu?
Meni se zdi ta športni del full majhen-tako na videz...je tudi v resnici?
A vsakič, ko voziček zložiš, moraš tud športni del dol vzet? Malo me moti, da ko spreminjaš
naklon naslonjala športnega dela vozička, prestaviš v bistvu tudi nogice...a jih nima potem otrok nekje v zraku? Kako ste zadovoljne s košaro in jajčko? Kako dolgo ste ju uporabljale?
Vsake vaše izkušnje bom zelo vesela, ker sva pred odločitvijo v kakšnem vozičku se bo vozilo najino dete.

(odgovor članu Beautifullotus)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Concord Neo
17.8.2010 14:35:27   
sobrate
Hej!

Evo mojo čmrliko sm prevažala v concordu neo dokler ni dopolnila enega leta, potem smo prešaltali na marelo zaradi praktičnosti.
Jst sm z vozekom zelo zadovoljna, trenutno je skrbno zapakiran v kleti in upam, da ga bomo kmalu ponovno uporabljaliuser posted image .
Men se športni del sploh ne zdi majhen, je pa res da ko spustiš športni del, potem moreš tud nogice regulirat, da niso čisto v luftu.
Košaro sm uporabljala ene 4 mesece, pa še bi jo lahko, samo je bila moja user posted image  taka radovednica, da je hotela spoznavat svet. Jajčka smo tud uporabljali do 9-10 mes. ne spomnim se točno. V glavnem lupinca je čist dost velka, ker sem imela v drugem avtu od Jane (ki je bla obup-mejhna in ozka). Je pa po moje največja od MC.
Po snegu (če ni spluženo) ne gre glih ta vozek, ker ima plastična kolesa. Za makadam ala pot spominov in tovarištva je super, za kake gromozanske kamne pa rabiš kšnega terenca.
Sam to ti povem, da za moje pojme idealnega vozeka niiiiiiiiii.


(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Concord Neo
17.8.2010 14:38:07   
sobrate
Aja pa športnega dela ni treba dol vzemat, samo prestaviš na črko N, in zložiš.

(odgovor članu sobrate)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Concord Neo
19.10.2010 8:22:42   
miafilip26
Hojla vse uporabnice tega vozička...Ne bom odpirala nove teme, bom uporabila kr tole...čeprav je že kr nekaj časa odprta.
Včeraj sva z mojim slučajno šla v Pikapolonico in mu je takoj padel v oči ta voziček, meni pa kar se videza tiče niti ne toliko, glede funkcionalnosti pa zelo...Zloži se na zelo malo pa še lahek je.Zanima me, kako ste zadovoljne z njim mamice, v katerem prevažate svoje user posted image in kako se user posted image v njem počutijo???Sem opazila, da je ta športni del v obliki školjke in me zanima, kako je potem, ko daš otroka v ležeč položaj. kako se pa obnese na terenih?Meni se namreč zdi, da je to strogo mestni voziček in me zanima, kako se obnese na makadamu in na kakšni gozdni potki?Sedaj je v Pikapolonici akcija in dobiš komplet za 699€, drugače pa je cena 810€...110€ pa je že kr nekaj...Torej, prosim za vaša mnenja in nasvete...Hvala že vnaprej.

(odgovor članu baby11)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Concord Neo
19.10.2010 9:01:39   
lananai
Mi ga sicer nimamo, ga pa ima žlahta. Sprednja kolesa so malo majhna za neke ekstra makadamske ceste. Še večja pomanjkljivost je pa športni sedež, ki se ne da raztegniti v ležeč položaj, ampak je kar (kot si ti napisala) v položaju školjke. Meni se zdi dosti bolj komot, da dojenček in tudi malo večji otrok leži v vodoravnem položaju. Predstavljaj si sebe, da bi spala v napol sedečem položaju...

(odgovor članu miafilip26)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Concord Neo
19.10.2010 9:23:56   
miafilip26
Meni se zdi dosti bolj komot, da dojenček in tudi malo večji otrok leži v vodoravnem položaju. Predstavljaj si sebe, da bi spala v napol sedečem položaju...
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Ja, saj to ravno me je malo zmotilo...Samo mislim celo, nisem pa ziher, da se potem tudi nogice dajo nastavit, da so v ravnem položaju...Bi ga morala še enkrat konkretno it pogledat.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Concord Neo
19.10.2010 10:53:53   
lananai
Se mi zdi, da je dojenček v pasu v kotu prepognjen, kakorkoli nagneš hrbtišče. Bo pa za sigurno morala povedat katera uporabnica. Mislim, da je to moja 2 žlahtnika tudi zmotilo, samo tega nista vedela pred nakupom. Spodnji del nogic se pa mislim da nastavit. Na tvojem mestu bi si to res šla še pogledat.


< Sporočilo je popravil lananai -- 19.10.2010 10:54:24 >

(odgovor članu miafilip26)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Concord Neo
19.10.2010 12:11:16   
miafilip26
Na tvojem mestu bi si to res šla še pogledat.


ja saj, če bo potrebno bom v trgovini še magari 10x, dokler res ne bom prepričana da je dober za user posted image ...Zgleda pa, da ni več uporabnic tega vozička, da bi lahko katera dala informacije iz prve roke?user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Concord Neo
11.3.2013 14:34:18   
v3sn4
hej!

tudi mi smo kupili tale vozicek, sprobali ga bomo komaj konec marca ko se nam takrat nas soncek pridruzi user posted image

Komaj cakam da ga ''zastartam'' hehe ;)

(odgovor članu miafilip26)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Concord Neo
29.3.2013 10:32:25   
lucycandy
Aja, pa cena, ki je tu zapisana je samo za ogrodje in košaro, potrebno je prišteti še športni del in lupinico.







____________________________________
wow gold|diablo 3 gold|Defiance Scrip|GW2 Gold


(odgovor članu v3sn4)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?