|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine - 38.teden
23.8.2008 8:17:03   
Anonimen
Živjo punce,
mene pa zanima, če je katera imela res moooočne bolečine v spodnjem delu trebuha proti koncu nosečnosti? Še tri dni nazaj se mi zdi da sem bila "kot rožca", zdaj pa hodim kot kakšna stara mama. Iz postelje se kobacam par minut. Se mi zdi da je najhuje, če ležim in potem hočem vstat. Bolečina je ostra in močna (moja G pravi, da je to normalno, da se kosti širijo,... itd. ampak jaz nobene druge nosečnice nisem videla, da bi hodila napol sključena in tako počasi...).
Drugače sem v 38. tednu in sem prvič noseča.
Hvala za mnenja :) .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine - 38.teden
23.8.2008 8:54:47   
Sandra*
Pol pa mene nisi vidla v prvi nosečnosti. Me je use tok bolel da sm hodila kokr kšn star dec z ogromnim trebuhom. Saj bo pripravlja se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine - 38.teden
23.8.2008 10:28:49   
blaža
V prvi nosečnosti sem bla do zadnjega kot rožca, pri drugi pa sem šla en teden pred porodom na zelooo kratek sprehod z možem in sem se nanj obesla in komaj prilezla do doma. Sem hodla kot kak pingvin in od kavča do wc-ja sem imela pravi maraton.user posted image

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine - 38.teden
23.8.2008 10:49:42   
clara23
Jaz imam rok v ponedeljek in že 2 tedna hodim kot da bi imela lubenico med nogamiuser posted image user posted image . Bolečina je bolj intenzivna zvečer in ponoči, pa da ne omenjam izcedka ki ga imam že malo več kot 1 tedenuser posted image user posted image
Saj bo...user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine - 38.teden
23.8.2008 14:50:45   
AnciM
Mene pa zanima kdaj ti smešni popadki, ki jih CTG lepo zazna (cifra pride celo do 100) preidejo v prave? Zakaj pravim, da so smešni, ker mi samo trebuh otrdi in vse skupi zelo zelo pritisne na mehur. In takrat tudi jaz hodim, kot bi imela lubenico med nogami. Se pa to dogaja že en teden in sem jih že pomalem naveličana.

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine - 38.teden
29.8.2008 17:13:03   
bobr
Kdaj preidejo v prave? Ko boš komajda dihala, tako te bodo boleli..user posted image . He he, saj neuser posted image . Tole je moja tretja nosečnost in tudi mene včasih tako zaboli v spodnjem delu trebuha, da mi postane kar malo nerodno..prej me nikoli ni...user posted image  Sem pa potolažena, sedaj, ko vidim, da se ne dogaja to samo meni user posted image .

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine - 38.teden
30.8.2008 13:46:24   
ina24
Mene je malo bolelo v spodnjem delu trebuha...če si dosti blizu poroda, že plod dosti pritiska dol, pa še kdaj na kakšen živec, tisto pa kar boli...
Lažnih popadkov nisem imela, kr na 1x med filmom sem šla na wc, imela sem malo krvave hlačke in čez par min so se začeli popadki...

(odgovor članu bobr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine - 38.teden
30.8.2008 14:30:41   
Virtualna
No jaz sem v 37. tednu, pa me neboli nikjer v trebuhu, problem je moje mednozje...sramna kost...user posted image  Tako me boli, da se posebej ponoci, z muko obrnem iz ene strani na drugo stranuser posted image ...ko se pa hocem vstati, npr. do wc-a, mislim da opravim celo ceremonijo nekih obratov, dokler ne pridem in vstanem lepo na obe nogi...
Ima katera podobno izkusnjo z njenim mednozjem user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu ina24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine - 38.teden
30.8.2008 14:37:25   
lana17
Sem v 38. tednu, še prejšji teden je blo vse OK: Zdaj pa vsak dan kaj novega boli. Bolijo me kosti v mednožju, včasih se mi zdi, da se bom sam odprla spodaj in mi bo user posted image ven pokukal, trebuh mi otrdeva in potem moram obvezno na Wc, tud na veliko potrebo bi lahko hodila vsake pol ure, včasih se mi zdi, da je trebuh enostavno premajhen in mi bo počil. Ampak to  vse je normalno, polčasi se telo pripravlja na porod, pa tudi maternica se spušča in bolj pritiska na spodnji del.
Kmalu bomo v svojem naročju stiskale naše male user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolečine - 38.teden
30.8.2008 15:10:49   
sašy
Pozdravljene, sem v 39. tednu in se podpišem pod vse tole, imam enake simptome, komaj se obrnem, če ležim in komaj vstanem, trebuh mi otrdeva... Včeraj sem imela malo krvavkast izcedek, ampak sploh nevem ali je to mogoče od pregleda? Ni kaj, smo že blizu.

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolečine - 38.teden
30.8.2008 16:40:14   
wonderland
Punce...meni so se bolecine prvic pojavile nekje v 6 mesecu, bolelo me je mogoce kakih 14 dni in to tako, da sem mislila, da bom umrla. levi del sramne kosti. no, zdaj proti koncu, 35. teden, pa se je spet pojavila! Tezko hodim, ampak ko hodim se ni tak grozno hudo. najbolj hudo je, ko se v postelji obracam, ko hocem vstat iz postelje ali pa iz kavca. Na trenutka je taksna bolecina, da mi postane kar vroce! ampak mi je G rekla, da je to normalno, da bo verjetno bolelo do konca in potem se nekaj casa po porodu, ko gredo kosti nazaj...

(odgovor članu sašy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?