|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rabljena oprema
25.8.2008 18:34:06   
Ylenia
mene pa zanima kaksne so vase izkusnje s kupovanjem npr. rabljenih vozickov in druge opreme? naprimer preko oglasov in "ljudi ki jih ne poznate". a se to splaca, ali je boljse kupit nov vozicek, ce nimas kaksnega znanca da ti ga posodi, ali ste bile zadovoljne z rabljeno opremo, koliko se zniza cena za naprimer eno leto star vozicek?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rabljena oprema
25.8.2008 19:48:28   
mayci
Jaz sem imela včasih predsodke glede rabljenih vozičkov, vendar pa sem tudi sama prodala dva vozička (trikolesnika z velikimi kolesi in Zappa), ki sta bila čudovito ohranjena in smo res pazili nanju, tako da vem, da se da dobiti tudi lepe vozičke.user posted image
Seveda pa je pred nakupom nujen ogled v živo!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rabljena oprema
25.8.2008 19:50:07   
Anonimen
koliko se zniza cena za naprimer eno leto star vozicek?


Priblizno za polovico.

(odgovor članu Ylenia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rabljena oprema
25.8.2008 21:01:27   
Katjusa
mi smo v 1. kupli voziček rabljen voziče in postlco..... postlco še sedaj uporabljamo in jo bomo še za drugega in..... voziček smo pa že prodali sicer je bil super in ravno takšen kot smo želeliuser posted image user posted image user posted image user posted image ampak smo kasneje pri uporabi ugotovili da 4 fiksna napihljiva kolesa le niso tako praktična in smo ga prodali tako da v drugo bomo pa kupli novega ker nas zanima točno en model in smo se odločili zanj pa še poceni pride.... smo pa kupli tudi rabljeno marelco (od ABC kjer se da nastavljat tud naslon) in je superuser posted image user posted image user posted image user posted image še vedno jo uporabljamo če gremo kam za cel dan ali na dopustu.... in jo bomo uporabljali tud za drugegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moje mnenje zelo se splača saj ljudje dostikrat kupijo nekaj kar pa se kasneje izkaže da jim iz takih ali drugačnih razlogov zadeva ni tako praktična in jo prodajo torej skoraj nerabljeno in dosti ceneje..... vsekakor pa jst nebi kupla kr preko pošte zadevo si je zelo smiselno ogledat.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rabljena oprema
25.8.2008 21:53:00   
Anonimen
Videno kupljeno. user posted image

Edino otroški sedež pa nebi nikoli rabljenega kupila, ker nikoli ne veš.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rabljena oprema
25.8.2008 21:54:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Jaz sem imela včasih predsodke glede rabljenih vozičkov, vendar pa sem tudi sama prodala dva vozička (trikolesnika z velikimi kolesi in Zappa), ki sta bila čudovito ohranjena in smo res pazili nanju, tako da vem, da se da dobiti tudi lepe vozičke.user posted image
Seveda pa je pred nakupom nujen ogled v živo!user posted image


Se podpišem. user posted image

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rabljena oprema
25.8.2008 22:01:46   
sazi
Kupila veliko stvari in z vsemi sem bila zadovoljna. Ponavadi smo s prodajalci še malo pokramljali, če niso bili iz istega kraja, smo se kje dobili na kavi...
Tudi 2 lupinici sem kupila, čeprav ima precej ljudi predsodke (tudi upravičene) pred kupovanjem rabljenih avtosedežev, ampak mi smo se s to družino dobli, z vsemi otroci (sicer bi me kdo lahko naokrog prinesel), ampak druženje in pogovori v tistem času ti tudi lahko veliko povejo o iskrenosti in morebitnih lažeh.

Po pošti ne bi nikoli kupovala - samo osebno, da vidim od koga kaj dobim. Če mi oseba ne bi bila všeč in bi imela slab občutek, zadeve ne bi kupila.
Smo pa nabavili: košaro za voziček, 2 lupinici (eno za nečakinjo), banjico s previjalno podlogo za na banjo (ker takrat v celi SLO nisem našla nobene v redni prodaji), pa parni sterilizator... Za veliko stvari dajo prodajalci zraven račune, da vidiš, kdaj je res bilo kupljeno (npr. zgoraj omenjei sterilizator je bil res videti kot nov, kupljen pa 3 tedne prej)...

Tudi prodala sem eno lupinico in košaro za voziček, zdaj pa se počasi spet spravljam kupiti drugo (že čekiram bolho in čakam na tako ki mi bo všeč).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rabljena oprema
26.8.2008 0:55:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

koliko se zniza cena za naprimer eno leto star vozicek?


Priblizno za polovico.


to pa je odvisno od modela, od tega, kakšna je ponudba omenjene firme...ohranjenosti....

jaz sem recimo traxxa prodala po enem letu za popolnoma enako ceno, kot sem ga kupila.

chiccota pa je kot nov, pa se ga ne morem rešiti za noben denaruser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rabljena oprema
29.8.2008 9:41:25   
Ylenia
hvala vsem za vase odgovore. res ste velik napisale, zdej vsaj vem kako je s tem!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rabljena oprema
29.8.2008 20:52:11   
Taula
Jaz sem kupila rabljen ležalnik in kengoru. Mi je pa žal da sem kupila novo košaro za vozičekuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rabljena oprema
30.8.2008 21:20:54   
moyca
a katera ve, a je kje v lj kakšna komisijska prodajalna vozičkov&podobnih stvariuser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rabljena oprema
31.8.2008 7:26:26   
Nea_teja_
Mislim da sta dve v šiški (obe sta ob Celovški na strani proti mestu ) in ena je bila včasih na fužinah

< Sporočilo je popravil Nea_teja_ -- 31.8.2008 7:27:51 >

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rabljena oprema
31.8.2008 8:50:47   
mateyka
Mislim da sta dve v šiški


zdaj je samo ena in se imenuje Smrkolin, če se prav spomnim.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rabljena oprema
2.9.2008 17:23:55   
uršika***
Sem na netu našla trgovino Šparovček z rabljeno otroško opremo- odkup in prodaja. V Medvodah.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?