|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki
9.3.2005 9:16:57   
Joeline
Živjo
žal še ne spadam med vas ampak upam da bom klmalu. Imam pa eno vprašanje:
ali so vas kaj boleli kolki v začetku nosečnosti in koliko časa. Saj meni teta že zamuja in so me sedaj dva dni kolki ful boleli zdej pa je vse normalno nazaj. Si ravno ne znam teh stvari objasnt.

Hvala za odgovore in lepo nosečnost vam želim

LP J.:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Znaki
9.3.2005 9:21:12   
CIPRESA
Joeline kaj pa pravi test???
Če ga še nisi naredila kar takoj v lekarno in v akcijo.

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Znaki
9.3.2005 9:22:01   
taška30
Živjo!
Jaz osebno sicer ne vidim razloga zakaj bi takoj na začetku boleli kolki (to je bolj potem, ko se medenica širi), ampak vse je možno!!! Znakov je tisoč ali pa noben in pri vsaki je drugače.
Mogoče bi za začetek naredila test nosečnosti? :)

Želim ti dve debeli črtici.

LP, Taška :rozica:

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Znaki
9.3.2005 9:22:37   
Meceno
Hojla , mene skos bolj desna stran kolka boli , v glavnem od samega začetka :nosecka:, sedaj sem v 21.tednu in 1 dan , ni nič boljše :(
Mogoče si pa :nosecka: srečka :bravo::bravo::bravo:




Lp Meceno + :duda:

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Znaki
9.3.2005 9:33:25   
Tejčika
Mene so kolki nenormalno boleli pred zamujanjem M.
Nisem mogla sedet in ne ležat, kar jokala sem od bolečin!
So pa v enem 6 tednu bolečine ponehale. Zdaj me samo še križ boli....

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Znaki
9.3.2005 11:39:08   
taška30
Mene šele kakšne 14 dni po izostanku M. ampak to je bolj redkost, v glavnem bolijo že pred izostankom - tako ti bojo najbrž druge povedale.
LP :rozica:

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Znaki
9.3.2005 11:39:45   
Teya
ja, mene so že prej....in to kr hudo!

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Znaki
9.3.2005 11:54:51   
tejč
Tudi pri meni je bil najbolj očiten znak, da sem noseča še pred testom bolečine in nabrekle prsne bradavice. To mi je bilo tako čudno in... potem sem naredila test.
V sedmem tednu nosečnosti so me boleli kolki in križ. Kar po test in v akcijo. Držim pesti.

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Znaki
9.3.2005 12:56:41   
Meceno
Moje prsi so bile vedno hudo občutljive , sem jih mogla včasih ko sem hodila kar malo prijet:zmeden:, na dan ko mi je M zaostajala sem imela odtečene , da me je mislil moj kar v bolnico peljat :)-, drugi dan pa čisto OK.
Peti dan po izostanku pa sem šla delati test in je pokazal rahel +, imam pa od takrat dalje neverjetno srečo :bravo: in me prsa niso več bolela in tako je še danes do 21.tedna:nosecka:
Imam pa za eno številko in pol večji moderček ( iz 75C na 75DD :ups: )


Lp Meceno + :duda:

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Znaki
9.3.2005 13:04:48   
ninocka
mene tud občasno boli levi kolk pa križ...

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Znaki
9.3.2005 13:49:28   
Joeline
Ja punce jst se vam tudi zahvaljujem za vaše odgovore in mislim da bom tudi jaz tako kot Špelca :kuza: v lekarno po CB.
Ker se mi zdi vse skupi čudno. Danes sem tako kot ena cunja se mi zdi kot da se mi malo vrti in ful bi sam čokolado jedla, prsa imam bolj polne ampak te mam zmeraj pred :hudicek: tako da ne vem kaj je to zdej en :hudicek:.

Bodte pridne paste svoje trebušče in uživejte.

LP J.

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Znaki
9.3.2005 15:05:07   
TANTRA
No, jaz nisem imela napetih prsi, sem se pa počutila slabo, kot bi se me držala kaka viroza. Tudi sladko mi je neverjetno pasalo. Bolel me je tudi trebuh in špikalo me je v jajčnikih.
No, malo mi je smrdela hrana in pridobila sem občutljiv nos!
Upam, da bo test pokazal :nosecka:. Držim :miska:

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Znaki
9.3.2005 16:02:08   
smrka
Moji prvi znaki so bili: bolece prsi - zelo obcutljive na dotik.. in seveda potem 3 mesece slabosti in kozlanja...;) sedaj pa se ze zacenjajo boelcine v krizu :) no saj bo....

:kuza:

(odgovor članu Joeline)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?