|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS in partner
2.9.2008 22:43:01   
*lena*
zanima me pri kateri je bil prisoten partner ko ste imele pregled NS? Oziroma kdaj je najbolje, da je partner prisoten?

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NS in partner
2.9.2008 22:44:19   
Anonimen
Lahko je partner prisoten

(odgovor članu *lena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NS in partner
2.9.2008 22:57:24   
yania
Itak da lahko. pri meni v prvi nosečnosti ni bil nikoli prisoten, razen na nuhalni...pa je vedno na UZ spraševala, zakaj moj ne pride nikoli zraven....ja službo je imel vedno takrat,...nuhalna pa je bila zvečer,,,no jaz sem še mojo malo (4 leta) peljala s sabo....je bila ful vesela, ko je videla rokice in nogice....celo doživetje...ti ga kar pelji zraven...to je normalno....tudi druge v čakalnici niso bile same...
lepo nosečnost ti želim..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NS in partner
2.9.2008 23:11:53   
Anonimen
Mož je bil obrakrat prisoten na NS. V prvi nosečnosti pa še na morfologiji. Drugače pa je tudi odvisno od G, ker nekatere nerade vidijo, da do na vsakem UZ-ju prisotni tudi partnerji.

(odgovor članu yania)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NS in partner
2.9.2008 23:49:38   
Anonimen
Ne prvem pregledu je čakal zunaj, na NS in morfologiji me je pa G najprej v miru pregledala, potem pa user posted image poklicala v ordinacijo in nama vse lepo pokazala in razložila kaj je kaj in to ... moj je bil čisto navdušen, sploh na morfologiji, ko sva skupaj izvedela spol. No jaz mislim, da bi mu bilo žal, če nebi bil zraven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NS in partner
3.9.2008 2:47:33   
budulove
Pri meni je bil partner prisoten na nuhalni, morfologiji in še na enem ultrazvoku. Vsakič je posnel s kamero (samo kar je bilo na ekrančku).  Je ginekologinja zmeraj povabila, se mi niti slučajno ni zdelo, da bi bil v napoto. Res je lepo, da skupaj vidita otročka, saj je bil zraven tudi ko je bil spočet;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NS in partner
3.9.2008 8:28:41   
simin
moj je bil zraven na NS, pri morfologiji pa je bil službeno zadržan. priporočam ti, da gresta skupaj na čim več pregledov, če tvoja G to omogoča, drugače pa vsaj na morfologijo, ki je po moje najboljši pregled v celi nosečnosti. največ se vidi!

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NS in partner
3.9.2008 11:25:57   
5ra_28
Jaz ti tudi priporočam, če je tvoj partner za to, da gre zraven. Saj imajo itak stolček zraven za partnerje! Nama je celo na NS rekel, ko je z menoj čakal v čakalnici, da naj prideva oba, da je to doživetje za oba, ne samo za bodočo mamico. Moj je cel vesel, user posted image  ko lahko gre zraven in ga skupaj gledava na monitorju. Saj je najin, ne pa samo mojuser posted image .  Saj gre samo za zunanji UZ (na bušiju), ni nič takega, da bi partnerju bilo nelagodno (tako kot recimo nekaterim prood).

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NS in partner
3.9.2008 11:29:57   
Anonimen
Če le lahko, naj gre s tabo. Tudi zanj je to posebno doživetje. Moj je bil čist ganjen, ko je otročka videl na ekranu. Tudi sicer mi G vedno pove, kdaj bom imela naslednji UZ, da lahko pride partner zraven, če seveda želi.

(odgovor članu *lena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NS in partner
3.9.2008 11:32:40   
cursa
Svojega moža nisem še nikoli videla tako močno razneženega in navdušenega, kot ravno na NS.

Otroček je v teh tednih ravno toliko razvit, da se ga lepo celega vidi na ekranu (na morfologiji UZ sonda ne more več zajeti otročka v celoti naenkrat). V teh tednih otročička mamica in očka še ne čutita, zato je toliko lepše, ko na ekranu opaziš, da v sebi resnično nosiš živo bitje.

Če ima le željo naj očka gre zraven, ker je lepa izkušnja. Vsaj za naju je bila.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NS in partner
3.9.2008 11:40:35   
sazi
Obakrat je bil mož zraven na NS. Zdaj, v 2. nosečnosti pa je bil z nama tudi 2,5 letni sinko in veselo ugotavljal, da se dojenček obrača, da ima nogice in rokice...
Na morfologiji pa 1. ni bil zraven (itak je bil pregled pri enem drugem G in mi pregled sploh ni bil všeč, ura pa tudi neprimerna, da bi bil mož zraven). Zdaj v drugo na morfologijo še čakamo.

(odgovor članu cursa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NS in partner
3.9.2008 11:44:05   
Volga
Jaz sem še 80-letno sosedo s sabo vzela. Saj gluha je res, vidi pa še. In je bila zadovoljna.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NS in partner
3.9.2008 11:44:56   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz sem še 80-letno sosedo s sabo vzela. Saj gluha je res, vidi pa še. In je bila zadovoljna.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NS in partner
3.9.2008 12:21:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz sem še 80-letno sosedo s sabo vzela. Saj gluha je res, vidi pa še. In je bila zadovoljna.


svaštauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NS in partner
3.9.2008 12:33:16   
Naja30
Moj je bil 2x zraven, tokrat pa verjetno ne bo mogel it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NS in partner
3.9.2008 13:40:10   
pišapela
Moj G mi na vsakem pregledu naredi ultrazvok in moj dragi je bil z mano na vseh pregledih, le na prvem ne. Nikoli nisem začutila, da bi bil nezaželen, celo dobrodošel je. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NS in partner
3.9.2008 15:30:49   
vcugmas2
Lepo je če te partner spremlja. Tako vsaj vidi, da v tebi nekaj raste takrat ko še navzven ni ničesar vidno. 

(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NS in partner
3.9.2008 20:55:41   
acitak
moj je bil zraven na NS...ni mogu verjet da je to tk lepo videt...konec meseca pa mam morfologijo tak da gre zraven spet...sma s med sestro iskale pravi datum da bo lahko šel zraven...spet bo čist nor

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NS in partner
4.9.2008 10:56:19   
Mijavček
Moj je bil na NS in morfologiji..... ful navdušen. Pa še na naslednji UZ bo šel drug teden, če bo le lahko zarad službe.

Je prav da gre, ker se tako bolj vključi v dogajanje in ker ko vidi tisto malo bitjece na enkranu, se šele orenk zaveda, da je zdaj to to. Saj otroček je od obeh.

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NS in partner
4.9.2008 11:46:50   
VRTNICA84
Moj na prvem UZ in NS ni bil zraven, ker je imel smolo in je bil vsakič v službi.

Ko pa sem mu povedala, da mam morfologijo 26.9.je bil tak navdušen. Da je preslišal datum in si je že kar 26.8 vzel prosto, ter me vprašal če ne grema.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa že komaj čaka,da gre zraven in je čisto navdušen.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?