|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
17.10.2008 12:37:23   
tanikaa
A tema je še vedno aktualna?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
17.10.2008 16:06:32   
martka
Lep komentar si napisala, res. Ne poznam nobene od vas, a vseeno mi je bilo kar hudo, ko sem brala vse te težke besede ob obsojanju nekoga, ki izbira ime za svoj zaklad! Pa kaj vam je ženske, da ste tako nataknjene in polne težkih besed. Vas doma partnerji ne poseksajo dovolj dobro, da potem take hude tu pišete? Res je, če nimaš nič pozitivnega za napisat, ne napiši nič! sicer pa, Kdo smo, da si pridržujemo pravico soditi drugim? Ko sem bila prvič noseča sem želela dati svojemu sinu ime Lev, so mi skoraj vsi nasprotovali in tega nisem storila. sedaj pa mi je neizmerno žal! Pa ne zato, da mojemu Luku ime Luka ne bi pristajalo, ampak zato, ker sem upoštevala mnenja drugih! Sedaj bom rodila hčerko in ime ji bo Ana ali Eva. sploh me ne zanima, kaj vam je bolj všeč. Za eno izmed imen se bomo odločili mi trije! Lep pozdrav in veliko sončka vsem skupaj.

aja, ime Taj je pravzaprav lepo ime! Pa tudi Jože in Franci in .... Če ima otrok starše lepega obnašanja, ki ta vzorec posredujejo na svoje otroke, je vsako ime Lepo ime.


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu EvCh)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
17.10.2008 16:33:21   
Izabela_
IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Drage dame, prosim za mnenje o imenu TAI?
In pa tudi mnenje o tem kako bi bilo najbolje TAI, TAJ, TAY, ali TY?
Izgovorjava je v bistvu ista samo razlikuje se zapis.
Hvala za Vaša mnenja.


Martka, tebe ne zanima, kaj menimo o tvojem izboru imen, ampak Tio12 pa to očitno je zanimalo.

Zdaj pa glede tega mnenja, ki mora biti očitno vedno dobro; SSKJ pod pojmom mnenje pravi: "imeti dobro, slabo mnenje o čem".
 
Glede nivoja debate se seveda da razpravljati, ni pa prav kritizirati nekoga, ki reče, da mu ime ni všeč, da mu je ime user posted image  in podobno, če pa avtor teme to sprašuje. Problem je po mojem v tem, da večina, ki jih tu sprašuje po "mnenju", želi le pohvale za njihovo izbiro in kritike ne zmorejo. No, jaz že vem, da ne bi spraševala na forumu, če vam je všeč ime mojega otroka, ker bi bili sigurno + in -, jaz sem se pa tako že odločila. Moje skromno mnenje. user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
18.10.2008 22:15:24   
Mirč
Mojemu sončku je ime Tay in če bi lahko izbirala še enkrat bi dala isto ime!Vem da je na koncu y in bo imel mogoče malo "problemov" in bo mogel vedno opozarjati da je na koncu y in ne j(tako kot zdaj morem jaz),ampak tako nama je bilo všeč in sma se za tako varijanto imena odločila oba-sma pač hotela nekaj nevsakdanjega in nekaj posebnega-tako kot je tudi najin 1. otrok in je nekaj posebnega!
Zato, za katero koli varijanto se boš odločila ti -v vsakem primeru je ime čudovito tako kot bo tudi tvoj otrok čudovit-te pa če bo na koncu i,j ali y!

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
18.10.2008 22:18:06   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Izabela_

Glede nivoja debate se seveda da razpravljati, ni pa prav kritizirati nekoga, ki reče, da mu ime ni všeč, da mu je ime user posted image  in podobno, če pa avtor teme to sprašuje. Problem je po mojem v tem, da večina, ki jih tu sprašuje po "mnenju", želi le pohvale za njihovo izbiro in kritike ne zmorejo. No, jaz že vem, da ne bi spraševala na forumu, če vam je všeč ime mojega otroka, ker bi bili sigurno + in -, jaz sem se pa tako že odločila. Moje skromno mnenje. user posted image


DObro razmišljanje....praksa kaže 100%, da je tako.....preverjeno.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
19.10.2008 9:39:24   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Izabela_


Glede nivoja debate se seveda da razpravljati, ni pa prav kritizirati nekoga, ki reče, da mu ime ni všeč, da mu je ime user posted image  in podobno, če pa avtor teme to sprašuje. Problem je po mojem v tem, da večina, ki jih tu sprašuje po "mnenju", želi le pohvale za njihovo izbiro in kritike ne zmorejo. No, jaz že vem, da ne bi spraševala na forumu, če vam je všeč ime mojega otroka, ker bi bili sigurno + in -, jaz sem se pa tako že odločila. Moje skromno mnenje. user posted image


ne gre se za mnenja, ampak za način podajanja le teh. Zakaj je tako težko reči "ime mi ni všeč" in lažje "ime mi je grdo, oz. pasje itd."
Razumela bi če bi o tem debatirali otroci, ampak tukaj so sami odrasli-zreli ljudje user posted image


< Sporočilo je popravil Skye -- 19.10.2008 9:40:29 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
19.10.2008 9:52:13   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

. Zakaj je tako težko reči "ime mi ni všeč" in lažje "ime mi je grdo, oz. pasje itd."


Zakaj je tako težko razumeti, da je oboje isti šmorn....Mislim, da otroci to lažje razumejo ....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
20.10.2008 11:16:55   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Razumela bi če bi o tem debatirali otroci, ampak tukaj so sami odrasli-zreli ljudje user posted image




se popravljam..... ampak tukaj je večina odraslih-zrelih ljudi







_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
20.10.2008 23:11:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

ampak tukaj je večina odraslih-zrelih ljudi




Odraslih pa res....se strinjam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
21.10.2008 9:58:48   
Bonnie_RR
No, dajte se, prosim, držati teme in paziti na žaljivost in nestrpnost.

Lp, Bonnie

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
21.10.2008 11:04:23   
rea27
glede imen...vsa imena so lepa - za starše, torej vsak starš ima lepo ime za otroka, kaj in kako pa je z ostalimi opazovalci, ki vedno samo kritizirajo..takole je: vedno se bo našlo sto ljudi, ki bo reklo: " O, kako lepo ime ste zbrali za svojega otročička!", dejansko pa si bodo  mislili, kako ničvredno in grdo ter neslovensko ime ste dali otroku. Spet drugih sto pa bo reklo:"Krasno ime, paše mu/ji!!!" in bodo dejansko tako tudi mislili...

ne obremenjujte se s tem, hvala Bogu, da lahko ime nekomu podarite...jaz ga v prvo nisem imela komu, rodila sem namreč mrtvo deklico...tako da, drage mame in nosečke...ne se dat!!! :)

lep pozdrav




_____________________________

rea27


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
21.10.2008 16:07:19   
Ribica **
Jaz imam tudi ze celo zivljenje vec ali manj tezave s tem, ker mi v ime ne pisejo j-ja, pa imam cisto obicajno slovensko ime. Tako da si raznih izpeljav Taja pac ne bi zamislila. Sicer pa sem svoje mnenje (seveda napacno, ker se nisem strinjala, hehe) v tej temi ze podala, ce se prav spomnim. 

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Tai, Taj, Tay, Ty
22.10.2008 10:18:40   
Blueeyes
meni so tudi zelo všeč imena... sicer sama se bom pa držala bolj slovenskih (brez x,y,w).. ne vem pa še katerih...

imam pa eno vprašanje... ali ste pri izbiri imena gledale samo na to, da vam je ime všeč, ali ste gledale tudi na to kaj ime pomeni?

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 138
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?