|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: približno koliko za opremo?
17.9.2008 17:11:42   
Mesečnica
Midva sva pri prvem vedela, da bo fantek, pa sva kljub temu kupovala bolj nevtralne barve, ker nama je tako bolj všeč. Zdaj, ko je že večji, ga pa zelo rada v žive barve (tudi rdeča, oranžna) oblačim, mu ful pašejo user posted image

Meni so bili vedno za novorojenčke zelo všeč bodiji v rumeni, zeleni, bež, pa tudi kakšni močnejši barvi, npr. v rdeči. Sicer se pa ne bi sekirala, če bi punčko v kaj modrega oblekla, bolj čudno bi mi izgledal fantek v povsem punčkastem oblačilu user posted image

No, jaz bi na tvojem mestu kupovala predvsem v številki 56, pa ne zaradi barv (in njihove povezave s spolom), ampak zato, ker ti lahko iz svojih izkušenj povem, da šele potem, ko imaš dejansko opravka z oblačenjem novorojenčka, ugotoviš, kakšna oblačila ti bolj ustrezajo - bodiji na preklop, tetra majčke, žabice ali celi pajaci itd. Jaz npr. ne prenesem majčk na preklop, so mi ful nepraktične, ene mamice pa prisegajo nanje. Torej hvala bogu, da jih nisem imela veliko user posted image .

Moja filozofija je taka: kupiš nekaj osnovnih kosov, predvsem v številki 56, kakšnega pa tudi 62, potem pa vidiš, kaj ti najbolj ustreza in kaj dejansko še potrebuješ, pa pošlješ moža po nakupih, dokler nisi sama dovolj pri močeh, da gresta skupaj po nakupih. Tako sem jaz storila pri prvem (no, kar nekaj oblekic sva imela tudi sposojenih, ampak le do št. 62) in bom tudi pri drugem, ker bo treba še kaj dokupiti (prvi je bil spomladansko/poletni, ta bo pa jesensko/zimski).

Če boš v LJ, ti pa priporočam, da se ustaviš še v Pletiljstvu Tome. Spodaj imaš link do ene teme na RR, kjer je bilo govora o njih. Mi imamo kar nekaj njihovih oblačil za novorojenčka in so zelo fajn.

http://www.ringaraja.net/forum/m_1264916/tm.htm

Pa vsekakor v Leclerc zavij. Sicer si ravno zamudila ful ugodne akcije oblačil za najmanše, a po mojih izkušnjah se na oddelku za otroke vedno kaj luštnega in tudi cenovno ugodnega najde. Vsekakor cenejše kot v BC, kvaliteta je tudi OK, pa še barve imajo user posted image .

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: približno koliko za opremo?
18.9.2008 13:25:01   
Nina00
Jaz ti pa svetujem, da kupiš le kak kompletek 56, ostalo pa 62, ker novorojenčki tako hitro rastejo. Na začetku ima pač zavihane rokavčke in malo predolge žabice. Sem bila prav vesela, da sem imela tako nakupljeno, pa se je rodil z 49 cm. Je potem tako hitro rastel, da je tista 56 prišla v poštev le zelo kratek čas. Kaj bi bilo šele, če bi se rodil s 54 cm user posted image  Bila pa sem tudi vesela, da nam ni bilo treba tako hitro po nakupih - še posebno, ker je bila ravno takrat sezona viroz.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: približno koliko za opremo?
18.9.2008 21:05:36   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Jaz ti pa svetujem, da kupiš le kak kompletek 56, ostalo pa 62, ker novorojenčki tako hitro rastejo. Na začetku ima pač zavihane rokavčke in malo predolge žabice. Sem bila prav vesela, da sem imela tako nakupljeno, pa se je rodil z 49 cm. Je potem tako hitro rastel, da je tista 56 prišla v poštev le zelo kratek čas. Kaj bi bilo šele, če bi se rodil s 54 cm user posted image  Bila pa sem tudi vesela, da nam ni bilo treba tako hitro po nakupih - še posebno, ker je bila ravno takrat sezona viroz.


Ne vem, no. Naš user posted image se je rodil s 54 cm in več kot 4 kg, pa je zelo dolgo nosil št. 56. Res pa je, da nimajo vse firme enakih številk - H&M ima npr. nekoliko večje. Meni pa ni všeč, če z malega vse dol visi in z našega so ob odhodu iz porodnišnice oblekice št. 56 prav visele - kar izgubil se je v njih user posted image

No, sem pa mišljenja, da ne potrebuješ ogromne zaloge oblačil. Jaz sem raje malo večkrat prala, kot pa da bi imela po 10 kosov bodijev, žabic ipd. Je pa vsekakor fino imeti na zalogi tudi kakšno večjo oblekico, pa jo malemu oblečeš, če ti manjših zmanjka (so v pranju, se še sušijo).

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: približno koliko za opremo?
19.9.2008 7:02:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica

Ne vem, no. Naš user posted image se je rodil s 54 cm in več kot 4 kg, pa je zelo dolgo nosil št. 56.


Enako, s tem da je bila naša user posted image  težka skoraj 4 kg in velika 55 cm, pa smo št. 56 nosili sigurno vsaj dva meseca. 62 bi ji bilo takrat še absolutno preveliko.

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: približno koliko za opremo?
19.9.2008 9:25:31   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica

Ne vem, no. Naš user posted image se je rodil s 54 cm in več kot 4 kg, pa je zelo dolgo nosil št. 56. Res pa je, da nimajo vse firme enakih številk - H&M ima npr. nekoliko večje. Meni pa ni všeč, če z malega vse dol visi in z našega so ob odhodu iz porodnišnice oblekice št. 56 prav visele - kar izgubil se je v njih user posted image

No, sem pa mišljenja, da ne potrebuješ ogromne zaloge oblačil. Jaz sem raje malo večkrat prala, kot pa da bi imela po 10 kosov bodijev, žabic ipd. Je pa vsekakor fino imeti na zalogi tudi kakšno večjo oblekico, pa jo malemu oblečeš, če ti manjših zmanjka (so v pranju, se še sušijo).



No, naš je v dveh mesecih zrasel 11 cm. Pa res je, da sem ga na začetku široko povijala, kar tudi pobere nekaj žabic, tako da se mi ni zdelo, da bi žabice zelo dol visele z njega. Rokavčke pa tako zavihaš. Ja, pa H&M-a takrat še nismo imeli veliko.
Se pa strinjam, da ne rabiš velikega števila, še posebno, če imaš sušilec. Pa nekaj boste dobili še ob rojstvu.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: približno koliko za opremo?
19.9.2008 23:47:25   
Anonimen
Meni pa ni všeč, če z malega vse dol visi


Meni je to prav grozno, tisto malo lepo bitje, pa vse z njega visi...user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: približno koliko za opremo?
20.9.2008 9:48:55   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Meni pa ni všeč, če z malega vse dol visi


Meni je to prav grozno, tisto malo lepo bitje, pa vse z njega visi...user posted image


Ja, tudi zavihani rokavi mi niso ravno všeč. No, ja, mogoče čisto malo zavihani, to še gre, ampak enei imajo pa prav "zrolane" user posted image .

Sem pa šla po fotografijah gledat in je naš mali nosil št. 56 cca. 2,5 meseca. Pri treh mesecih je bil velik 62 cm, takrat smo že počasi prešli na št. 62.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: približno koliko za opremo?
23.9.2008 19:01:03   
jajula
tudi naša user posted image  je kr hitro rastla pa smo mel zihr prve trimesece 56št. je bla tud zima in se mi je zdel boljš da ma oblačila k se ji prilegajo kt pa ohlapne cotke.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: približno koliko za opremo?
23.9.2008 20:13:51   
Čarli08
Super! Sama imam tudi kar nekaj 56, pa sem se bala, da sem kupila premajhno.
Tudi meni so veliko bolj všeč nevtralne in žive barve.

Kakšno je vaše mnenje glede C&A? Pravkar sem dobila v dar nekaj njihovih bodijev in so res super. Kaj pa druga oblačilca?
Ali veste kje vse v Slo imajo podajalne?

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: približno koliko za opremo?
26.9.2008 23:55:22   
rija
ko je bil dojenček sem imela ene pet kosov ca.....samo mene ni nič kaj prepričal....niti njihova moda za malčke mi ne klikne....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: približno koliko za opremo?
27.9.2008 23:40:42   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ko je bil dojenček sem imela ene pet kosov ca.....samo mene ni nič kaj prepričal....niti njihova moda za malčke mi ne klikne....user posted image


Meni tudi niso najbolj všeč njihove cotke. Niti zase niti za otroke ne kupujem v C&A.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: približno koliko za opremo?
29.9.2008 12:00:33   
kiara24
v C&A moraš dobiti novo kolekcijo, en cunce so meni všeč. drugače pa če katera potrebuje kakšno corti posteljnino sem pa jaz sedaj dobila ful dobro stran. Druagče vse te prevelek oz. 6 delne komplete za posteljnin pordajajo v BC. Ampak če jih naročiš po pošti direktno na tej strani ali pa po telefonu  je velik ceneje. v ceni se pozan 50E ali več!
www.aljaz.si on ima drugače trgovino v MB, lahko pa pokličete na telefon in naročite dobite v enem dnevu na dom. meni je všeč njihov material in barve, ker imaš kar hočeš... tudi druge stvari za otorka dobiš (tetra majčke, kapice, spalne vrečke....)
super a ne?


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?