|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: uhajanje blata med porodom
21.9.2008 14:46:54   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: Meceno
A je kateri kdaj na misel prišlo, da se da zadnjično odprtino tako in tako zadelat z rjuhami oz pokrit ali zakrit. To govorim predvsem če rojevaš leže, pol leže,... razen, če si bolj divja na posteljiuser posted image
Babica ima vse tako dol naštimano, da, če gre blato istočasno ven z otrokovo glavico bo otrok prišel na čisto rjuho ven.

..pa saj ne gre za to, če se da prikrit anus z rjuho ali ne. seveda se ga da, sploh, če leže rodiš pa lahko kaj malega zakamufliraš.  user posted image
meni je bila prvotno že sama misel na kakanje ob rojevanju mimo - pač to je moja osebna zadeva in pred partnerjem res ne bi želela da mi pobegne.
dobro.. zdaj po vsem prebranem, kar pišete sem malo spremenila mnenje.. pa tudi po pogovoru z njim, ko se mi je ob mojih predstodkih samo nasmehnil, moram priznati, da mi je lažje in se ne bom več toliko obremenjevala s tem, ki je itak očitno postranskega pomena.

kar pa zadeva položajev, sama nimam namena rodit v ležečem ali pol ležečem. in verjemem, da mi ne bo v veliko zadovoljstvo, če se bom še pokakala zraven. ampak.. s temi občutki se bom kasneje ukvarjala.



(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: uhajanje blata med porodom
21.9.2008 22:59:52   
Anonimen
Jaz sem čisto brez sramu še vprašala kolk hemoroidov mi je ven pokukalo.user posted image A sem zato čudna? user posted image user posted image user posted image user posted image V nosečnosti proti koncu me je pa itak partner redno bril spodaj, sem čisto brez sramu glede teh stvari.user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: uhajanje blata med porodom
21.9.2008 23:08:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Jaz sem čisto brez sramu še vprašala kolk hemoroidov mi je ven pokukalo.user posted image A sem zato čudna? user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Smejem se zato, ker je babica študetki med porodom kr naprej kazal mojo rit naj jo gleda. user posted image Jo je hitro poklicala naj pogleda kako gredo ob napenjanju hemeroidi ven in potem po porodu ji je šla zopet pokazat kako lepo so šli nazaj notri. Najbrž pogled ni bil najlepši (upam, da kakšnih nočnih mor tudi ni imela), ampak je tudi to del življenja (in del njihove službe). Tko, da meni ni bilo treba spraševati, ker sem vse jasno in glasno slišala. user posted image

Drugače je bilo pa meni ravno od Portoroža do Triglava ali se bom zravn pokakala ali polulala, sam da bi rodila in v roke končno dobila svojega fantka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: uhajanje blata med porodom
21.9.2008 23:15:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Jaz sem čisto brez sramu še vprašala kolk hemoroidov mi je ven pokukalo.user posted image A sem zato čudna? user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Smejem se zato, ker je babica študetki med porodom kr naprej kazal mojo rit naj jo gleda. user posted image Jo je hitro poklicala naj pogleda kako gredo ob napenjanju hemeroidi ven in potem po porodu ji je šla zopet pokazat kako lepo so šli nazaj notri. Najbrž pogled ni bil najlepši (upam, da kakšnih nočnih mor tudi ni imela), ampak je tudi to del življenja (in del njihove službe). Tko, da meni ni bilo treba spraševati, ker sem vse jasno in glasno slišala. user posted image

Drugače je bilo pa meni ravno od Portoroža do Triglava ali se bom zravn pokakala ali polulala, sam da bi rodila in v roke končno dobila svojega fantka.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čeprav jaz naše pokakanke nisem mogla takoj dobit na trebuh, je bilo pa kasneje toliko lepše.user posted image nO, zdaj pa še lepše...itak.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: uhajanje blata med porodom
26.9.2008 21:56:47   
ZalaTM
mene je tudi prvič to zelo skrbelo, potem pa mi je na koncu kljub klistirju ušlo blato,...ampak mi je bilo to najmanj pomembno, ko sem dobila v naročje mojega sončka,...tako da mirno,....še opazila ne boš,... :)

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: uhajanje blata med porodom
28.9.2008 15:06:44   
pajek
Mene je pa med porodom tako bolelo, da se niti premikati nisem mogla. Babica me je vprašala, če bi šla na wc, jaz pa še govoriti nisem mogla, kaj šele, da bi vstala. Porod je trajal tri ure in seveda sem vmes tudi lulala in kakala na posteljo. Babica je prevleke takoj zamenjala. Je pa mene ves čas poroda neznansko bolela zadnjična odprtina. Sem mislila, da bo otrok tam prišel ven user posted image . Ko sem miško dobila v roke, sem pa v trenutku pozabila na vse bolečine.

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: uhajanje blata med porodom
29.9.2008 14:13:00   
sabri
Jaz sem imela klistir in sem bila sigurna, da se mi potem ne more narediti med porodom, da se pokakam. Tudi pomislila nisem na to in sem do tretjega dne po porodu mislila in razlagala porod malo drugače kot moj dragi. Me je začudeno vprašal, če se ne spomnim, da mi je malo ušlo?!user posted image Pojma nisem imela in nič čutila, je bilo pa očitno sprejeto čisto ok, ker ni noben tudi omenil ne prej. Tako da srečen porod in čim krajšiuser posted image .

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: uhajanje blata med porodom
29.9.2008 20:43:44   
poli*
Jaz se pa sploh ne sekiram glede tega. Normalno je, da lahko otrok iztisne ostalo vsebino iz materinega črevesa.... nič takega... vse človeško, ane user posted image

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: uhajanje blata med porodom
30.9.2008 18:31:45   
lenika
Ja, tako se lahko sekiraš le ko si prvič noseča, ker ko enkrat probaš tiste bolečine, ti je po oje prav vseeno kaj iztisneš ven, samo, da rodiš.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: uhajanje blata med porodom
30.9.2008 19:04:42   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: lenika
Ja, tako se lahko sekiraš le ko si prvič noseča, ker ko enkrat probaš tiste bolečine, ti je po moje prav vseeno kaj iztisneš ven, samo, da rodiš.

user posted image user posted image user posted image
ja, najbrž bo res nekaj na tem..

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Cepljenje za gripo
endrina

Ali boste svojega otroka cepili proti novi gripi?

da (15%)

ne (85%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!