|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolcanje
10.9.2008 13:42:30   
slončica neli
Naša Zala je stara en teden. Drugače nimava težav, le da se ji pogosto kolca in to kar močno. Vem da to ni nevarno, ni pa prijetno opazovati malo štručko kako jo kolca. Jo samo dojim in tudi kupčke podirava kar dobro. Zanima me če ima kdo kakšen nasvet kako preprečiti kolcanje oz. kako ga ublažiti oz. odpraviti, ko se pojavi. Dostikrat je po dojenju utrujena in bi zaspala, vendar zaradi kolcanja ne more.

Hvala,
lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kolcanje
10.9.2008 16:45:40   
Anonimen
Tudi moji se ze od rojstva veliko kolca,vendar je ne dojim,zato ji takrat dajem po flaski caj ali vodo(vecinoma nekaj pozirkov vode).Ti bi pa lahko poskusala po zlicki.Menda da do kolcanja pride zaradi prehitrega poziranja...
Nisem ti veliko pomagala,upam da bos dobila se od drugih kak pametnejsi odgovor.

Pa cestitam ob rojstvu princeske Zale.user posted image

< Sporočilo je popravil kleopatra28 -- 10.9.2008 16:52:23 >

(odgovor članu slončica neli)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kolcanje
11.9.2008 8:40:26   
Taula
Moji pomaga če jo dam ko se ji kolca malo na dojko za par požikov, in neha kolcat.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
11.9.2008 8:46:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kolcanje
12.9.2008 12:45:28   
Pandica
Mojo je že, ko še je bila v trebuščku full kolcalo po več krat na dan, mi je kr sem in tja skakal trebuh user posted image
Ko je prišla na svet še jo je tut veliko kolcalo, takrat sem ji ponudila dojko ali pa čajek, da je nekaj spila. Se pa potem to malo umiri z časom, ko naše user posted image   malo zrastejo se mi zdi. No, vsaj moje več ne kolca toliko kot jo je včasih.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kolcanje
12.9.2008 12:46:25   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: slončica neli

Naša Zala



Naša je tut Zala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu slončica neli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kolcanje
14.9.2008 9:10:12   
the laura
Mojega tudi kolca in to kar pogosto, pa je star že 2 meseca. Pravijo, da jih kolca zaradi hranjenja, prehitrega in če jih zebe

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kolcanje
14.9.2008 11:34:07   
AnciM
Mojemu sinku pomaga dudka ali pa če mu pihnem v nosek. Me je pa presenetilo, da ga kolcanje prav razdraži in postane ves živčen. Glede na to, da smo mi razlagali, da kolcanje dojenčke sploh ne moti.

(odgovor članu the laura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kolcanje
14.9.2008 22:20:14   
Leiah
da ga kolcanje prav razdraži in postane ves živčen

moj isto rata zivcen ce kolcanje traja predolgo casa. Vcasih mu tudi ponujena dodjka oz. kakrsna koli tekocina oz. duda ne pomagajo, moramo prav pocakati da mine samo od sebe user posted image  Vcasih je prav mucno.
Moj je star 4 mesece pa se mu se obcasno kolca. Res pa da se mu ponavadi zacne kolcati ko se prav veselo naglas smeje in ga potem kolcanje vrze iz tira.

_____________________________

Lp

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kolcanje
23.9.2008 18:09:33   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Moji pomaga če jo dam ko se ji kolca malo na dojko za par požikov, in neha kolcat.


enako...sam ne na dojko, ampak flaškouser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kolcanje
24.9.2008 18:53:41   
Anonimen
Ojla
Nasemu se je tudi zelo velikokrat kolcalo pa sem ga dala  na dojko da je parkrat povleku pa je blo dobr.No zdej je star 4 mesce in se mu ne kolca več.

(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?