|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka cca. 60 ljudi
11.9.2008 12:35:37   
*maja
Čisto tako informativno user posted image  me zanima koliko približno nanese poroka (samo civilna, brez cerkvene) za približno 60 ljudi  seveda z večerjo in zabavo do poznih ur...

Koliko ste vi odšteli za približno tako poroko brez ne vem kakšnega pretiravanja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
11.9.2008 12:48:21   
eva1
6.000€ al pa še raj malo več...tok okvirno midva računava...sva pa v samem finišu, tako da okvirno tu nekje!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
11.9.2008 12:51:52   
Bubamaraa
midva sva mela tako poroko in je nanesla cca. 6.000-6.500€. user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
11.9.2008 12:53:18   
*maja
Kaj pa je vse tukaj v teh 6000-6500 eur?


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
11.9.2008 12:53:54   
fragola
Midva sva mela 60 ljudi in je naneslo okrog 6.500€

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
12.9.2008 6:43:35   
Edinka
Midva sva imela 70 ljudi in je vse skupaj prišlo okoli 3000 evrov. Res je, da je bilo to lani, band sva imela zastonj, drugače pa je gostija prišla 2000 evrov (vključno s sprejemom, torto, kosilom, polnočnim obedom in pijačo), vse ostale stvari (obred, obleke, prstani, frizer ...) pa okoli 1000 evrov. 

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
12.9.2008 7:28:47   
NATAŠI
No naju je prišla poroka s cca 80 ljudmi z čisto vsemi stroški (tudi potovanje) okrog 11.500 eur... Imela sva tudi cerkveno poroko (kar pa zadeve ne podraži na full, mogoče kakšnih 300 eur)

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
13.9.2008 15:26:36   
Skratek46
70 ljudi...hrana+pijača 3000, glasba 600, fotograz zastojn(jupiii-vsaj to), snemanje 400, dekoracije 350, konfeti 300, vabila 150, torta 120(ful poceni pa še dobra je bla :-)), obleka njegova cca. 1000(plačali starši-sami nebi kupili nikoli tako drage), moja najeta obleka 230, moji čevlji 14(hahahahahaha...smešno ampak resnično-pa še komot so bli), njegovi 80, šminkanje 50, rože 200, prstani 250 oba, najem prostora kjer smo se poročili 200...
V glavnem riši-piši te pride nekih 6000 pa kakor obrneš...še jst sm res nore kalkulacije delala in vse do potankosti gledala da pridem poceni skoz in da bo seveda lepo.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
13.9.2008 18:12:18   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: *maja

Kaj pa je vse tukaj v teh 6000-6500 eur?




-najem moje obleke
- nakup moške obleke
-vabila
-zahvale
-naprsniki
-cvetje
-torta
-gostilna
-civilni obred z vso posrežbo
-fotograf
-čevlji zame in za moža
-steznik zame nemsto modrca.... in ziher sem še kej pozabila....



brez poročnega potovanja....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
14.9.2008 9:10:17   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI
Imela sva tudi cerkveno poroko (kar pa zadeve ne podraži na full, mogoče kakšnih 300 eur)


600€ pri nama, pa še več bi, če mi ne bi kolegica za darilo uredila pevceuser posted image

Drugače pa sva imela na koncu 70 gostov, pripravljeno pa je bilo vse za 80... tako da jaz raćunam ceno za 80 .... 8000€, brez potovanja seveda


< Sporočilo je popravil maya2 -- 14.9.2008 9:11:35 >


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
14.9.2008 11:12:31   
db
midva sva se lani poročila in naju je prišla ccrka 7000 evrov s tem da sva imela 90 ljudi,tri kočije ansambel,fotograf in vsi ostali stroški ki so bili glede poroke

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
14.9.2008 11:56:58   
Martina27
Midva bova tudi imela cca 60 ljudi in naju bo sam civilni obred prišel 5700€, to je brez rož, obleke, skratka brez vsega, zgolj civilna poroka in večrja za vse nas, sam piškote mormo sami prinest. Čist odvisno je, kaj želiš, kje se poročiš itd.....

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
16.9.2008 7:21:45   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI
Imela sva tudi cerkveno poroko (kar pa zadeve ne podraži na full, mogoče kakšnih 300 eur)


600€ pri nama, pa še več bi, če mi ne bi kolegica za darilo uredila pevceuser posted image

Drugače pa sva imela na koncu 70 gostov, pripravljeno pa je bilo vse za 80... tako da jaz raćunam ceno za 80 .... 8000€, brez potovanja seveda



sem si zdaj računala koliko naju je prišla samo cerkvena in smo res kar na  cca 650 (nisem upoštevala krašenja user posted image  in petja)

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
16.9.2008 20:19:28   
Tinky
Poročila sva se lani avgusta.
Imela sva 51 svatov in celotni stroški so znašali 5.000 EUR, nisva pa prav pri nobeni stvari šparala.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
16.9.2008 21:09:30   
tinč407
pozdravljene

tudi sama se naslednjo leto če bo vse šlo po načrtih poročim. No, poročim se z mojim lubijem, ki pa sva par že 9 let.
Takih stroškov okrog 5000, 6000 evrov si niti ne predstavljam, ker bi bila poproka praktično nemogoč zalogaj z finančnega vidika. Imava to srečo, da bova imela domače meso in zelenjavo za gostijo. Poroka bo v najetem prostoru, vse bomo skuhali in naredili sami. računama da naju bo prišlo vse skupaj na okoli 3000 evrov. Resnično upam.
Aja, poroka pa bo za približno 100 ljudi.

Kaj si za poroke jemljete kredite ali tako dolgo šparate?

in približno koliko denarja se vam povrne z darili?

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
18.9.2008 11:13:04   
Edinka
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407
Kaj si za poroke jemljete kredite ali tako dolgo šparate?

in približno koliko denarja se vam povrne z darili?


Povrne se ti več kot zapraviš. Vsaj pri nama je bilo tako. Ne vem sicer, kam so ostale dale tistih 6 ali 7 tisoč evrov, ampak midva sva vse sama planirala, uporabila vse znance in sva prišla na 3000 evrov. Pa nisva bila skromna, le iznajdljiva. Tako so bili brezplačni band, fotograf in ličenje. Poceni pa obleke (za oba je prišlo 400 evrov, ampak sva imela malo drugačne kot sicer), čevlji, šopek. Za obred sva dala 333 evrov, ker je bil na gradu, ostalo pa standardne cene. Ker sva načrtovala dobre pol leta, sva stroške razdelila po mesecih. Za ohcet so pa starši dali. Po poročnem potovanju (cca 2000 evrov) nama je ostalo še nekaj za urejanje stanovanja. Res pa je, da sva namesto daril prosila za denar, ker je to bolj praktično.
Veliko sreče!

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
19.9.2008 7:05:00   
Suza
Midva se poročiva za martinovo. Imela bova cca 40 povabljenih odraslih in nekaj otrok (do 6 let).
Poročila se bova samo civilno. Slavje bo v nam "domači" gostilni.

Za vabila, naprsne šopke, konfete in zahvale bom poskrbela sama s pomočjo tašče.
Pecivo bomo pekli sami, torto sem že naročila in me bo z dostavo stala 120 eur.
Prstane, mi bo naredil prijatelj in bo v račun vzel tudi staro zlato.
Obleko mi bo sešila soseda, njemu jo bomo kupili.
Cvetne aranžmaje in šopek mi bo izdelal prijatelj, računal samo material.
Za dekoracijo bom poskrbela sama z otroci.
Frizuro imam zastonj.
Tako, da upam da bom prišla skozi z cca 4.000,00 EUR.


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
22.9.2008 10:54:09   
Skratek46
Kaj si za poroke jemljete kredite ali tako dolgo šparate?

in približno koliko denarja se vam povrne z darili?


Ne nisva vzela kredita-je pa res da sva si sfinancirala vse sama-čaki...da se ne zlažem-njegovi starši so nama kupili neki pijače-samo coca cole in fante...moj oče je plačal pivo. Drugo pa vse SAMI. kako nama je ratalo? Tako, da sva vse prihranke(ni jih bilo zelo veliko) porabila za plačat pol catteringa, pol muzike, pol posnetka(ker se plača vse pol prej pol po poroki)...pijačo sva vzela v cash and carryju-preko podjetja v katerem sm zaposlena(pride pijača občutno ceneje) in potem sva se neki časa sekirala kako bova poplačala drugo polovico po porki. Ker smo zaradi njegove strani sorodnikov pač morala odpreti poročno listo, ker je pri njih taka navada. Pa sva rekla pol KLINC-če nama rata pokrit super, če ne pa bova manjši kredit vzela in to bo to-ful sva si želela poroke in se nisva preveč obremenjevala.
Blo je pa na koncu tako-da so nama pokrili poročno listo v vrednosti 2500EUR(tv,likalnik,mikro,sesalec...vse kar sm v novem stanovanju še potrebovala) pa en kup enega denarja sva dobila-totalno nepričakovano-RES! In pol sva pokrila ostale stroške, poročno potovanje v vsem kar sva še dol porabila in še nama je precej denarja ostalo.
Tako, da ti je to s pokrivanjem poroke čisto relativno res...

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
22.9.2008 14:51:12   
db
Midva nisva vzela kredita ker nama v naprej ni bilo potrebno nič plačat, sva vse plačala po poroki,neki daril sva dobila kot materilano nekj pa denarja. Tako da sva iz tega pokrila stroške pa še nekaj ostalo nama je.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
23.9.2008 7:23:14   
NATAŠI
nama se ni sve povrnilo ...  ampak sva imela res kar precej "drago" poroko

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
23.9.2008 22:23:36   
robinzon
Hčerka se je pred kratkim poročila, bilo nas je malo čez 60, cena nekaj čez 10 tisoč brez poročnega potovanja. Največ je stala glasba in res je, svatje si poroko najbolj zapomnijo po dobrem vzdušju in žuru.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
2.10.2008 17:47:42   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon
Največ je stala glasba in res je, svatje si poroko najbolj zapomnijo po dobrem vzdušju in žuru.


Ma dobr žur in vzdušje lahko naredi tudi bend, ki te stane 200 eur, cena zagotovo ni merilo.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
2.10.2008 22:18:44   
poli*
za 60 svatov naju bo stalo okoli 5000-6000 E. Brez pretiravanja in tudi brez šparanja. Je fajn imeti kakšen kvaliteten bend, ampak včasih (po 1500€  so ponekod cene), je pa res malo pretirano drago.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poroka cca. 60 ljudi
4.10.2008 10:38:34   
robinzon
Tinky, se popolnoma strinjam s teboj glede cene benda. Samo ni tako enostavno spravit vse ljudi na noge, staro in mlado, še posebno, če so dveh različnih narodnosti.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?