|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
15.9.2008 9:43:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Imeli smo prej usnje in tudi zdaj bo usnje. Iz razloga, ker enostavneje spucaš, ker imamo psa, ki mu je sedežna postelja in se mi upira ob misli, da gre ves prah in pesek v takanino. Na sedalnem delu kavča imamo vedno tanko dekico, ki jo po potrebi peremo, tako da tudi poleti in pozimi ni problema z limanjem in hladnostjo.
Starši imajo doma tkanino in vsaj meni osebno tam ni tako prijetno poleti sedet, ker mam občutek, da se ne samo švic temveč tudi prah in pesek še zalimata name.
Pa bog ne daj, da pridem h komu na obisk, ko ima tkanino na kauču in tam sedi kak kosmat, prešvican, toples moški in gre vse v kaučuser posted image , al pa samo misel, da je nekdo še tam seksaluser posted image al pa se otrok polulaluser posted image user posted image user posted image . ne hvala za tkanino



user posted image

Se pridružujemuser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
15.9.2008 10:48:57   
honey
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Pa bog ne daj, da pridem h komu na obisk, ko ima tkanino na kauču in tam sedi kak kosmat, prešvican, toples moški in gre vse v kaučuser posted image , al pa samo misel, da je nekdo še tam seksaluser posted image al pa se otrok polulaluser posted image user posted image user posted image . ne hvala za tkanino



Eno butasto vprašanje: potem ne greš nikamor na obisk, kjer imajo npr. kuhinjske stole iz tkanine? Ker tam se da tudi marsija počet user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
15.9.2008 12:02:51   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: honey

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Pa bog ne daj, da pridem h komu na obisk, ko ima tkanino na kauču in tam sedi kak kosmat, prešvican, toples moški in gre vse v kaučuser posted image , al pa samo misel, da je nekdo še tam seksaluser posted image al pa se otrok polulaluser posted image user posted image user posted image . ne hvala za tkanino



Eno butasto vprašanje: potem ne greš nikamor na obisk, kjer imajo npr. kuhinjske stole iz tkanine? Ker tam se da tudi marsija počet user posted image


Grem grem, samo me je res groza, če vidim kak flekuser posted image , sedim bolj na robu al pa me hrbet boli in raje malo postojimuser posted image . Če pa mam hlače oblečene, pa ni hudegauser posted image . Zato pa sem tudi za usnejene kuhinjske stoleuser posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 12:46:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
15.9.2008 12:51:48   
Anonimen
Najbolša sedežna je definitivno iz usnja. Vse te vaše pripombe kako se lepiš gor, ko je vroče in zmrzuješ, ko je mraz, so resnično odveč.


Tega tud jaz ne štekam.
Usnje se segreje ko sediš na njemu. Saj takoj k se vsedeš je tud tkanina mrzla. S tem da pol švic tkanina upija.....bljak.

Je pa res da pr nas nagi ne skačemo po kavču, tko da prlepu se še nihče niuser posted image

To je isto k da bi nekdo reku da se je na moža prlepu(koža pa to)user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
15.9.2008 13:07:03   
lotoska
[To je isto k da bi nekdo reku da se je na moža prlepu(koža pa to)user posted image
[/quote]

Ne ni isto, usnje na sedežni je ustrojeno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
15.9.2008 21:28:04   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: fusia

Mi jo imamo tudi in sem tako zadovoljna da bolj ne bi mogla biti. Vsi tisti minusi, ki so jih ene naštevale zgoraj so meni čisto tuji. Edini problem dosedaj je res bil kuli, to je res bolje da ne dobiš gor. Jaz sem prav srečna, da imamo usnjeno, in sicer najbolj zaradi čiščenja. Se prav nikjer nič ne pozna, je ni bilo dosedaj umazanije, da ne bi šla čisto lepo dol oz. se gor sploh ni nič prijelo (razen kulija seveda). Jaz si ne predstavljam več sedežne, da bi morala skoz nekaj paziti nanjo. Pa tudi drugače izgleda usnje super.

se podpišem pod to


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
16.9.2008 8:44:23   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: fusia

Mi jo imamo tudi in sem tako zadovoljna da bolj ne bi mogla biti. Vsi tisti minusi, ki so jih ene naštevale zgoraj so meni čisto tuji. Edini problem dosedaj je res bil kuli, to je res bolje da ne dobiš gor. Jaz sem prav srečna, da imamo usnjeno, in sicer najbolj zaradi čiščenja. Se prav nikjer nič ne pozna, je ni bilo dosedaj umazanije, da ne bi šla čisto lepo dol oz. se gor sploh ni nič prijelo (razen kulija seveda). Jaz si ne predstavljam več sedežne, da bi morala skoz nekaj paziti nanjo. Pa tudi drugače izgleda usnje super.


Se strinjam. S tem, da nimam izkušnje s kulijemuser posted image
Te finte, da se poleti lepiš gor in da je pozimi hladna pa običajno pribijajo tisti, ki niso probali. Pa usnje da razpoka? Ja, kakšna žnj kvaliteta prav hitro, sicer pa ne.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
16.9.2008 9:56:39   
migrena
mi jo imamo in smo zadovoljni,brišem jo samo z vlažno krpo.... ja kuli pa se pozna, ni šel dol niti z labelo.....je pač gor en spomin, da imamo otroke, ...pa kaj .....

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
17.9.2008 11:37:24   
Ženkica
Midva imava črn usnjen kavč, ki mi gre že počasi na user posted image . Vse se pozna gor; prah, umazanija, vse vse, vsaka pikca praktično. Je pa res, da ko ga (1x tedensko ponavadi) pucam (kar s toplo vodo in potem premažem z neko tekočino za usnje) je pa simpl, ne predstavljam si kakšne tkanine za pucat user posted image .
Priznam, da imava ponavadi čez neko bombažno pregrinjalo, ker mi gre na živce, če ležim direktno na usnju; ampak to velja bolj za poleti, ko itak skačemo napol nagi naokol, pozimi ko smo doma v trenirkah mi je vseeno, če sedim/ležim direkt na usnju.

Ravno letos imava sicer v planu menjat kavč, ker dotični je že "rahlo" zdelan; dobesdno je usnje znucano na nekaterih delih (star je 10 let), pa še nekaj imava v planu predelavo prostora in ne bo več pasal notri, ker je malo prevelik. Gledala sem mikrofibro in mi je kar všeč, nisem pa se še podala v pravo akcijo. Zanimivo pa je prebrat vaše izkušnje.

Težko bi se opredelila usnje DA/NE - odvisno; mogoče raje DA kot ne.

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
17.9.2008 11:46:54   
lex
midva imava bež kavč iz usnja in ga ne menjam. Ok res je, da se vidi umazanija gor, je pa praktično za čistit, ker ga samo obrišeš. Pa vse gre dol - TUDI KULI Z ZOBNO PASTO (tako, da ni panike) Meni je zaradi mularije ful fajn, ker samo obrišem in je, pa se je že svašta polilo gor.

Edino ko je kateri bolan in gleda TV v dveni mu dam ponavadi dekico spodaj, drugače ležimo vsi kar brez dek po kavčih.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
17.9.2008 14:48:45   
talika81
jaz ne bi imela usnjenega kavča - iz razlogov, ki so že bili navedeni ...

mam rajš kavč iz blaga, pa kako prevleko čez, pa pol lahka to prevleko komot opereš ... ,

pa prevleko menjaš od časa do časa, pa je tko, kot da je nov kavč. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
17.9.2008 17:47:15   
malania
Pozdravljene!
Mislim, da sem se skoraj kar odločila.... samo moj user posted image  mora reč da se strinja user posted image
Glede na to, kaj želim in kaj mi je všeč mislim, da bo padel kar usnjeni. Sem pravkar gledala strani od Natuzzija in Chateu'd Ax-a (po moje je bolje, da nimajo cen zraven user posted image ).

Najbrž si bova omislila tudi majhnega kužka, ki je za v hišo. Sicer ga nebi pustila na kavč (bi imel svojo ležišče), me pa zanima, če bi on kaj pogrizel kavč, ko bi bil sam doma user posted image
Imate kakšne izkušnje (mačka sklepam, da bi znala naredit cedilo na usnju) user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
17.9.2008 17:51:46   
Anonimen
Mački daš praskalnik in ne praska.
Je pa zihr kkšna praska ker mlade mačke dirjajouser posted image

Da bi mali pes zgrizel sedežno pa še nism slišalauser posted image

Aja....pa pes bo šel na sedežno, verjemi da bouser posted image

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
17.9.2008 18:41:59   
bumerang
Tole boš pa težko rešila z referendumom. Sicer nisem brala odgovorov, ampak predvidevam, da je tako kot sicer - ali usnje ljubiš ali sovražiš, neodločenih ni. Tako da se boš morala sama vprašat v katero kategorijo spadaš neglede na druge.
Jaz usnje sovražim. Torej definitiven in odločen NE.

< Sporočilo je popravil bumerang -- 17.9.2008 18:42:29 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
17.9.2008 19:17:16   
Dashenka
Najbolša sedežna je definitivno iz usnja. Vse te vaše pripombe kako se lepiš gor, ko je vroče in zmrzuješ, ko je mraz, so resnično odveč. Ponavadi to komentirate tiste, ki jih nimate doma.


Sploh ni res - usnje za sedežno je bljakata - poleti se lepiš gor, pozimi sicer ne zmrzuješ, je pa totalno "mem".

Usnjeno sedežno ima doma tašča, oba z možem imava avtomobile z usnjenimi sedeži in je vse skupaj isti šmorn - neprijetno do konca.

Sedežno, imam iz tkanine, vse blazine se da sleč in jih po potrebi vržem v stroj na 40st.
Po desetih letih je kot nova. Taščina Natuzzijeva sedežna pa je imela zgubane luknje po pol leta.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
17.9.2008 20:52:49   
dito
Mi imamo doma sedežno iz usnja pa ni prav nič pozimi hladno, poleti pa vroče. Je pa res kakšna je kvaliteta usnja. Če želiš malo boljšo sedežno boš zanjo morala odšteti najmanj 2000 eur, ker drugače boš dobila napa usnje,  ki je hladno in lahko začne čez čas pokat.

Če imaš otroke je to najboljši material za čiščenje, še kuli gre dol (obstajajo čistila), razen alkoholni flomaster. Edina nadloga je, ga moraš 2x letno premazat z negovalnim sredstvom.


(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
18.9.2008 10:47:58   
migrena

Če imaš otroke je to najboljši material za čiščenje, še kuli gre dol (obstajajo čistila), razen alkoholni flomaster. Edina nadloga je, ga moraš 2x letno premazat z negovalnim sredstvom.
ali poznaš kako čistilo za kuli...jaz sem vse probala pa ne gre.....jaz ne mažem nič, v marosu so mi rekli da le brisati z vlažno krpo, ker ravno zaradi raznih premazov usnje začne pokati

(odgovor članu dito)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
18.9.2008 11:20:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Obstaja neko usnje, ki je mešano z bombažem, če se prav spomnim. In je toplo oz. se takoj segreje ob dotiku s kožo. Ima pa vse prednosti klasičnega usnja kar se čisčenja tiče.


A mišliš mogoče tekstilno usnje? Takšno imamo mi - sedežna je pa svetlo bež barve. Tamalček je star 17 mesecev in  mu še ni uspelo dobit madeža gor, ki ga js ne bi spravla dol. user posted image  Sem pa zato js bolj produktivna - polila sem aceton, ko sem si lakirala nohte, ampak se res minimalno vidi.user posted image  Je pa eno res- kulije stran!

Čistim jo z toplo milnico, pol pa namažem z eno tekočino iz muellerja, nemška zadeva, stane okol 4 €. Preden sem pa izvedela za to tekočino sem jo pa po milnici namazala zvečer, ko se ni več sedelo gor, kr z navadno soleo al pa niveo soft. Do zjutraj se je vse vpilo, pa še dišalo je tako fajn.

Skratka naša nasl. sedežna bo tudi podoben material, samo barva bo verjetno bolj živa. Jaz ti jo definitivno priporočam.

(odgovor članu sirenetta)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
18.9.2008 11:22:26   
Anonimen
Aja - sedežna je pa stara 4 leta in še nič ne poka ali se lušči. Edino mogoče je malo "razvlečena" na sediščih, ampak tudi minimalno, res!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
19.9.2008 23:26:29   
dito
ali poznaš kako čistilo za kuli...jaz sem vse probala pa ne gre.....jaz ne mažem nič, v marosu so mi rekli da le brisati z vlažno krpo, ker ravno zaradi raznih premazov usnje začne pokati



V rutarju prodajajo to čistilo na oddelku dnevnih. Stane pa okrog 8 eur.

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Usnjen kavč? DA ali NE
25.9.2008 20:39:21   
malania
No, da poročam user posted image

Danes smo bili u Natuzziju v Lj.
Pa se skoraj bolj nagibamo k tkanini... (edino kar me muči je čiščenje, pa to al met kako pogrinjalo gor ali ne - da lahko fajn opereš). Aja - pa tkanina je cenejša user posted image

Zdaj pa me zanima če ima kdo od vas doma Natuzzija ali pa Chateau'd Ax kavč, da bi malo povedal kako se mu zdi. Glede na to, da naj bi veljali za bolj kvalitetne, bi raje dala malo več denarja, saj kavča ne menjaš kr tko.
Aja, pa kje ste kupli kavče in ste z njimi zadovoljni (zadnjič sem brala da je enim šlo usnje na kavču v barvo- baduser posted image ). Pa kolko € oz ex SIT ste dali?user posted image

Hvala!!!

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu dito)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
25.9.2008 23:00:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?