|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že spet nuhalna svetlina
11.3.2005 19:37:05   
spella
Danes sem imela nuhalno svetlino, kjer so mi v materinsko knjižico napisali rezultat 1.8. Ne 1:xxxx ampak 1.8. Ali katera ve kaj to pomeni. O kašnem razmerju ni nič govorila in tudi zapisano ni nič. Bila pa je tudi zelo molčeča, tako da sem že mislila da je kaj narobe z mojim :duda:. Rekla je samo, da se vidi nosna kost- to je vse.

Kaj pomeni test THT, kako izgleda in kakšna je cena? Ali se ga splača delat???

Pa še ena kratica; kaj po domače pomeni BPD - biparietalni premer??? Na slikici iz UZ spodaj levo so napisane CNØ 18cm in DR78, ter G54.

Se opravičujem za nevednost in hvala za pomoč.

LP Špela (12 6/7):rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Že spet nuhalna svetlina
11.3.2005 19:48:17   
mammy26
REZULTAT nuhalne je odvisen ne samo od razmerja 1: ampak tudi od starosti matere. Lahko ti povem da so mi jo delali pri še ne dopolnjenih 26 letih, rezultat je bil enak kot pri tebi 1,8 kar je po izračunih pomenilo sorazmerje 1:3331, kar je uredu.

Tako, da ne skrbi. Če bi bilo kaj narobe, bi ti to sigurno kaj omenila oz. bi te poslala še na kakšen dodatno preiskavo.

Upam da sem ti kaj pomagala.


mammy26, :nosecka:28t 2/7

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Že spet nuhalna svetlina
13.3.2005 18:34:24   
Anonimen
Jaz sem imela na NS namerjeno 1,4 in se spomnim, da je bilo čisto OK vse do - če se prav spomnim - 3,0.

BPD po domače pomeni premer glavice. Dobro vem, ker smo imeli pri nas rompompom, ker je imela za 6 ali kok že tednov preveliko glavo, kao :zmeden:

(odgovor članu spella)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?