|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček za dva otroka različnih starosti
12.3.2005 23:40:48   
mmamica
Živjo, prosim za nasvet glede vozička za otroka različnih starosti (da ali ne). Pričakujem drugega otroka in razlika v starosti bo eno leto. Ali obstaja kakšna alternativa (rolka, lahki voziček-marela)?

Hvala in LP, M :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Voziček za dva otroka različnih starosti
13.3.2005 0:22:26   
lol
Mislim da bi bilo najbolje imeti voziček za dvojčke.

(odgovor članu mmamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Voziček za dva otroka različnih starosti
13.3.2005 1:38:32   
Gina
PO moje tudi. Saj se dobijo taki, ki se skupaj pripnejo. Potem pa, ko jih rabiš so skupaj, če ne pa lahko tudi vsakega posebej uporabljaš.

(odgovor članu mmamica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Voziček za dva otroka različnih starosti
13.3.2005 9:02:09   
kaja11
Kaj pa Quinny tandem??

(odgovor članu mmamica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Voziček za dva otroka različnih starosti
13.3.2005 9:25:33   
Anonimen
Jaz bi tudi verjetno na tvojem mestu voziček za dvojčke nabavila. Ali pa če ti bi znal kdo svetovati ali narediti, kako se dva vozička spne skupaj. Kaj pa če bi vprašala na forumu za dvojčke? Tam so mamice verjetno že preizkusile marsikaj.

(odgovor članu mmamica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Voziček za dva otroka različnih starosti
13.3.2005 11:17:07   
malika
Pri nas bo razlika leto in pol in sem bila 100% nabavit voziček Quinny tandem. No zgodilo se je to, da je mali shodil pri 11 mesecih in od takrat se na vozičku nabira samo še prah.

Mogoče bi bila res boljša varianta marela, ali pa če si lahko za kratek čas kak voziček kje sposodiš. Voziček za dvojčke pa v tvojem primeru najverjetneje ne bo prišel kaj dosti v poštev, ker bo kmalu najmlajši sam v tistem gromozanskem vozilu.

Vseeno pa bi ti predlagala Quinny tandem, ker ga lahko voziš tudi s samo enim sedežem, vsekakor pa počakaj s nakupom do tik pred zdajci, da ne bo nepotrebnega metanja denarja stran.

na tisti roklici pa dvomim, da bi tako mali že znal stat. naš je star 14 mesecev, pa mu na misel ne pride, da bi kje pri miru stal:(

(odgovor članu mmamica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Voziček za dva otroka različnih starosti
13.3.2005 12:30:32   
TARA in MAJ
najbolje da kupiš še eno marelo(ter zravn nevem kako se reče ščipalki ki držijo skupaj dva vozička)kajti voziček za dvojčke ti nikakor ne pride v poštev.
LP

(odgovor članu mmamica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Voziček za dva otroka različnih starosti
14.3.2005 14:54:49   
Tiki
Mi smo kupili rabljen vzporedni voziček za dvojčke :bravo:(4 kolesnik, zelo zadovoljni) ker smo prej imeli doma že trikolesnik in marelo in se nam je nov še en voziček zdel prevelik strošek. Drugače pa so vseeno najboljši tandemi, ki so temu namenjeni.

Lp

(odgovor članu mmamica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Voziček za dva otroka različnih starosti
14.3.2005 20:50:51   
lin
Vem da pri PP imaš samo nek nastavek ks katerim vozička povežeš,in jih z lahkota spet daš narazen ko ena sponka

(odgovor članu mmamica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Voziček za dva otroka različnih starosti
14.3.2005 20:54:30   
lin
Ker nimam izkušenj s tem nebom pametovala,ma se zna zgodit,da tudi če starejši otrok zdaj noče biti več v vozičku ko bo prišel nov:duda:bo spet hotel????????????????????????????

(odgovor članu mmamica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Voziček za dva otroka različnih starosti
15.3.2005 16:54:40   
KIRA
živjo!
tudi midva razmišljava o tem, ampak žal ne bova zmogla takega nakupa (quinny tandem je tudi rabljen še kar drag! drugače pa se mi zdi najboljša varianta)

probala bova najt kiddy board za najin voziček PIKOLO, ali pa kako drugo alternativo. ker bo med mojima otrokoma 14 mesecev razlike, drugi pa pride na svet nekje oktobra - najbrž na sprehode ne bomo dosti hodili do pomladi. takrat bo pa majina punči že VSAJ leto in pol stara, pa bo po mojem lahko bežala zraven, ali pa kot sem rekla - jo dam na kiddy board....

Lp

(odgovor članu mmamica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?