|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozički v Gradzu
13.3.2005 17:24:50   
aneja1
A mogoče katera ve, če v Gradzu v otroški trgovini prodajajo vozičke od Chiccota in Peg perega?
In katere stvari se še splača kupit v tej trgovini?

A obstaja kakšna internetna stran od te trgovine?

Ne bi se rada po nepotrebnem vozila gor.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vozički v Gradzu
13.3.2005 17:32:41   
Anonimen
priporocam toys!:bravo:

mas tudi internetno stran : 9nebesawww.toysrus.at9nebesa , kjer lahko narocis katalog in je noter kar nekaj vozickov!:)

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   vozički v Gradzu
13.3.2005 17:38:52   
india
Oj!
Kot ti je že nina_nana napislaa, je Toys za to res OK naslov.
Imajo vozičke znamk Peg perego, Hauck, Chicco,,....izbira je velika, raznovrstna in tudi cene so OK.
Res se ti splača naročit katalog, ker dobiš tudi rabat kupon, za 5€ pri nakupu nad 40€!

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vozički v Gradzu
13.3.2005 17:43:40   
Anonimen
o miska fajn da si rekla za ta kupon, ker nisem vedal kaj pomeni to kar sem dobila zraven!:bravo::)-a se morem kaj vedet?do kdaj ga lahko uporabim?ker grem nekje aprila gor:bravo::love:

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   vozički v Gradzu
13.3.2005 17:48:27   
india
Ne vem, nina_nana, meni na njem ne piše nič extra, bom pa jutri vprašala,ker grem gor, grem po novi voziček, je Mark starega prerasel:(:(:(.
Ti sporočim jutri! A ti pa še kar gor rineš? A ne misliš nič mirovat?????
Ja, taka sem bila jaz vedno, sem še do poroda vozila:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vozički v Gradzu
13.3.2005 18:31:37   
Anonimen
Eh morema it gor po novo pohistvo, se se mislimo selit prej ce bo vse po sreci!:):bravo:Te bova pa se v toysa zavila po razne malenkosti:sloncek:Te pa mi javi plis ja:)

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   vozički v Gradzu
13.3.2005 18:31:38   
tinica
v kiki imaš tudi kar veliko izbiro vozičkov, včasih imajo kakšne v akciji pa se splača.
a ja pa še trgovina xxxlutz ima tudi otroške stvari vozičke, oblačila, igrače,.... samo ta je pa pred Gradzum, če pa je kakšen xxxlutz v Gradzu pa ne vem.

Lp

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vozički v Gradzu
13.3.2005 20:18:32   
Anonimen
malo pobrskaj za nazaj smo ze mele to temo veckrat!:)

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   vozički v Gradzu
13.3.2005 21:54:10   
india
andreja, na njihovo stran pojdi in tam vpiši svoje podatke, saj toliko boš menda razumela, če pa ne pa se prijavi in mi pošlji sporočilo na privat, pa ti bom pomagala.


nina-nana, danes sem gledala toysov katalog, na zadnji strani imaš še kupon, izpolni ga in tam v toysu povprašaj, na nek način dobiš paket v vrednosti 15 €, smao nič ne piše, če je kaj pogojeno z nakupom, bom pa jutri vprašala, pa še zastonj dudo s škatlico lahko dobiš:bravo::bravo::bravo:

Sorry, kar se tiče xxlutza,ja je tudi v Grazu, a njihovi vozički niso taki kot v Toysu, vsaj izbire ni take in tudi cene niso primerljive, pa se mi zdi da tudi v Ikei in Kiki ne.
:miska:

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vozički v Gradzu
14.3.2005 10:02:23   
aneja1
Midva se odločava med Peg peregom in chiccotom, zato me zanima, če jih imajo in kakšne so kaj cene, če je kaj ugodneje kot pri nas?

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   vozički v Gradzu
14.3.2005 10:54:37   
Anonimen
poglej na njihovi strani, ker mi nevemo kaj isces:)

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   vozički v Gradzu
14.3.2005 15:45:52   
india
Nina_nana, oj!
Sem bila v Grazu,kupila voziček, ful mi je všeč, mali ni hotel ven. Kar se tiče Toysa, ne pozabi rečt,ko prideš noter za zvezdno kartico,kjer zbiraš zvezdice in potem lahko kupiš določene artikle ceneje.
Marsikaj se splač, majo zdaj ful akcij, če se pa še kaj spomniš mi pa napiši! Ja, pa dobiš lahko tisto darilo v vrednosti 15@, samo tam moraš izpolnit kupon.
:miska:

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   vozički v Gradzu
14.3.2005 17:31:06   
Anonimen
U superca!:bravo:9nebesaZe komaj cakam da gremo tja.:)

Kaksen vozicek pa si kupla?Joj kak sem radovedna!:)-

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   vozički v Gradzu
14.3.2005 20:31:20   
india
Nina_nana, kupila sem Haucka, v Toysovem katalogu je na strani 24, ta spodnji...mali je čisto nor na njega!!!!!
Ja, kupon za rabat lahko uporabiš do 31.8., tako dolgo velja tudi ponudba in katalog.


Andreja: na katalogu vzadaj piše, da ponudba in cene veljajo do 31.8, v njem pa je že precej poletnih zadev!:miska:

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   vozički v Gradzu
14.3.2005 20:39:38   
Anonimen
A kje pa pokazem ta kupon da dobim dudico in skatlico?kaj pa kupon za popust?ali morem prej pokazat ali pac na blagajni:zmeden:upam da nebojo prevec vprasevali, ker nic ne razumemo:)-:ups:

Vozicek je pa ful lep!Ni cudno da je mali nori na njega!:bravo:9nebesa:love:

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   vozički v Gradzu
18.3.2005 20:24:58   
india
Ojla Andreja, sori, sem šele sedaj prebrala kaj si napisala. Ne, vozička ne bom šparala, ali ga bom vrnila sestrični,ki mi ga je posodila ali pa ga bom prodala v njenem imenu, ne vem še.
Nimam te ne kam poklicat in tudi pisat ti ne morem, saj nisi prijavljena!

Voziček je avstrijski, temno moder, zelo lepo ohranjen, z zimsko vrečo in lahko zložljiv. Firma je Baby bear ali nekaj takega, v glavnem zelo stabilen in kombiniran, nastavljiv po višini,...
Če te še kaj zanima, napiši na privat, če se boš priajvila!:miska:

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?