|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   padec
22.9.2008 9:57:33   
sakuL
zdravo!

jest pa res nimam sreče, vedno se mi nekaj dogaja.
v soboto sem bila  s psom zunaj, in sem ga imela na povodcu. ker je skakal za kamnom je skočil iz škarpe (zid), s tem da sem ga imela na povodcu in mene potegnil nepričakovano za seboj.
padla/skočila sem na tla kukr dila, pokončno,  z izstegnjenimi nogami.
najprej meje zabolel križ, potem pa sem komaj hodila naprej....

imela semobčutek da mi bod glenico pogledala iz kolena ven,...
In kaj sedaj... ta bolečina ne mineuser posted image
ne opazim , da bi kaj bilo otečeno, samo ne morem popolnoma iztegniti desne noge, ne morem ležat na trebuhu (zaradi pritiska na koleno)...
drgače pa loh hodim, mau boli ampak, sem žilavauser posted image

danes ne morem k zdravniku, ker je zjutraj, pa do 16 delam (ne morem iz službe, ker sem sama v pisarni)... pa nevem kaj naj naredim,... glede na to da se je bolečina omilila, nevem ali naj grem vseeno k zdravniku ali je bil pač padec tak kakršen je bil, in da je to bolečina k bo počas izginla, brez da je kj narobe?

hvalauser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: padec
22.9.2008 10:00:15   
Anonimen
Ja itak da pojdi do zdravnika. Mislm...

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: padec
22.9.2008 10:11:02   
Volga
Ah, BV gužvo delat pr dohtarju, saj bo minilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: padec
22.9.2008 10:14:55   
lelaval
Če ni niti otečeno, pa lahko hodiš (čeprav z bolečinami), je bil pač močnejši udarec - tu pa ti zdravnik ne bo rekel drugega, kot počitek z obkladki ali pa razgibavanje v vodi. Počakaj še kak dan, pa boš videla, kako bo - potem pa pokliči in vprašaj - meni se tudi zdi - kot je Volga napisala - brezveze delat gužvo pri zdravniku.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: padec
22.9.2008 10:23:00   
sakuL
ja sej zato,....
potem če me bo jutri še bolelo, najbolje, da grem potem jutri ali kako?

ne ni otečeno, me pa boli okoli celega kolena...user posted image
posebno, če en  čas če sedim, potem komaj ustanemuser posted image user posted image

no, upam, da bo...

bi ve res čakale? zdej je to namreč že 3 danuser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: padec
22.9.2008 10:24:52   
Anonimen
No jaz nebi čakala.
Ker vem kako je k maš fentano koleno, pa čakaš da mine. No....ne mineuser posted image

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: padec
22.9.2008 10:28:28   
sakuL
bi se kaj videlo, če bi bilo kaj narobe?
nisem imela še nikol nič zvito, nič polomljeno, tako da na vem kako to izgleda, kako to boli, koliko časa to boli...user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: padec
22.9.2008 10:34:43   
Volga
Glej, sakul, moj odgovor je bil zanalašč kontra brisačkinemu. Zakaj? zato, ker na taka vprašanja ni odgovorov. Me ne moremo videti v tvoje koleno, če je vse v redu in ne moremo vedeti ali bo šlo samo nazaj, zato se mi zdi, da so taka vprašanja precej smešna in nesmiselna. Podobno kot, kdaj menjati zimske kovtre, ipd....Presodi sama, če se ti zdi vredno, pojdi k zdravniku, če ne, pač ne. Simpl.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: padec
22.9.2008 10:36:35   
Mišni
tako da na vem kako to izgleda, kako to boli, koliko časa to boli...


Čisto različno, po moje.

Zlom npr. tako boli, da veš, da je zlomljeno, brez vsakršnega najmanjšega dvoma. Boli kot hudič, meni je bilo zraven slabo, sem mislila, da bom ali bruhala ali pa omedlela.
Tako da zlomljeno bi jaz rekla, da nimaš.

Lahko pa imaš vezi poškodovane ali pa meniskus.

Ampak ker tule nismo zdravnice, najbolj da greš ti lepo zdravnika vprašat. Posebej če po 3 dnev ni še nič bolje. Pa poročaj potem, kaj ti bo rekel.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: padec
22.9.2008 12:05:01   
Anonimen
Jaooo, ti pa res vedno neki nasrkaš...

Jaz bi na tvojem mestu šla do zdravnika. Se pokazat, da on preceni, kaj bi lahko bilo. Vrjetno je le od udarca, ki včasih še huje in dalj časa boli, kot kaj druga. Boš pa vsaj vedela, zakaj gre.

user posted image user posted image user posted image

Javi, kako se je končala zadeva.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: padec
22.9.2008 12:06:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Glej, sakul, moj odgovor je bil zanalašč kontra brisačkinemu. Zakaj? zato, ker na taka vprašanja ni odgovorov. Me ne moremo videti v tvoje koleno, če je vse v redu in ne moremo vedeti ali bo šlo samo nazaj, zato se mi zdi, da so taka vprašanja precej smešna in nesmiselna. Podobno kot, kdaj menjati zimske kovtre, ipd....Presodi sama, če se ti zdi vredno, pojdi k zdravniku, če ne, pač ne. Simpl.


...tud pod to se podpišem...

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: padec
22.9.2008 12:07:55   
Rožica I
Daj, neki hladen obkladek gor, jutri pa, če ne bo bolje, do zdravnika.

Moja mati tudi hodi teden dni okrog, dokler 8. dan ne dobi longete gor. Eni pač rabite bolečino, zgleda user posted image ..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?