|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.4.2009 16:03:21   
anika87
Saj tut če boš že kak mesec noseča, pa še ne veš... ti bo pa vsaj hitreje minilo user posted image
Pa tudi slabosti oz. slabega počutja nimaš - a ne.
No vsekakor nam sporoči rezultat.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.4.2009 21:51:16   
Anonimen
Ja, jaz mam tud znanko, ki je imela kao normalne menstruacije med nosečnostjo. Sam sm vprašala ginekologa, če je to sploh mogoče - pa me je vprašal, kaj je menstruacija - kaj se takrat dogaja s telesom in maternico - torej ni možno . lahko so krvavitve, vendar le-te niso brez razloga. Ja, ženske pa zanosijo tudi med jemanjem KT, vendar pa nobena ne prizna, da je kdaj kako pozabila vzet.

sicer pa znaki ki spremljajo menstruacijo, so ponavadi enaki kot v nosečnosti - a si morda opazila, da je m bolj šibka ?

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.4.2009 22:56:24   
Anonimen
No in kakšne znake ste poj imele, da ste sploh vedle, da ste noseče??razen tega, da vam pašejo kisle stvari in da vam trebušček raste...marsikatera, ki ji teža niha, pa še to ni nič čudno...no uglavnem jutri grem narest test pa sporočim kakšen je rezultatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
29.4.2009 7:13:14   
ROmama
Jaz sem prejšnji teden ugotovila, da sem noseča, ko sem po 7 dnevni zamudi user posted image  naredila test. Ampak kaj se mi zdaj dogaja, mislim, da že čutim dojenčkauser posted image . Prvi pregled imam šele 19. maja. Brala sem, da otroka začutiš tam nekje pri 16 tednih, se pravi, da sem potem zamudila nuhalno, me je kar malo strah. No prvega user posted image  imam zdravega. Star ej 17 mesecev. Bomo videli kako bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?