|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ze spet bolecine
14.3.2005 10:30:43   
Urška//
Ojla

Pred enim tednom sem prisla iz bolnisnice,kjer so mi zaradi hudih bolecin v spodnjem delu trebuscka,ugotovili predlezeco posteljico in oslabljen maternicni vrat.Posteljica je na zacetku gledala 2 cm cez rob ob odpustu pa 3 cm nad ustjem.
Zdaj moram seveda strogo mirovat, sem pa v 30 tednu.

Sedaj pa ze dva dni nic ne spim ker me neverjetno boli medenica in kolki, komaj se prevrnem iz levega na desni bok, kaj sele da se vstanem.Poleg tega mi je tudi ponoci enih 3x otrdel trebuh in sem imela ful krce v maternici.

Zdaj pa ne vem zakaj, kontrolo pa mi je napisal sele cez 4 tedne:zmeden:.
Ali naj grem prej k svoji G?
Ali mogoce katera ve kaj bi to bilo?

Hvala za odgovore in
lep sonckast dan vsem:nosecka:

Urska//in:roza::duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ze spet bolecine
14.3.2005 10:43:15   
malika
Ti se kar javi k svoji gin, ji nesi bolniški list, odpustnico itd.

Te bolečine pa so kar značilne za visoko nosečnost.

Lp in pazi nase, pa zelo veliko počivaj. Jaz sem tudi imela predležečo, ampak se mi je s počitkom tako odmaknila, da sem lahko normalno rodila.:bravo:

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ze spet bolecine
14.3.2005 10:57:10   
Anonimen
Fajn porihtaj, pa javi ko bo kaj novega!:)
Btw: mene tudi kolki tak bolijo, da nemorem nikak vec laezat,pa se komaj premikam:ups:

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   ze spet bolecine
14.3.2005 11:39:45   
pravljica
kako pa to izgleda, oz kaj to pomeni, če imaš predležečo posteljico :zmeden:

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ze spet bolecine
14.3.2005 11:56:39   
Urška//
OJ

Pravljica, tega ti tocno ne znam opisati, vem le da del posteljice gleda preko ustja maternicnega vratu,ga prekriva delno ali popolno in tako onemogoca normalen porod.Ce se posteljica ne odmakne od ustja je potreben CR.Lahko pa pride tudi do tega da se odlusci in privede do hudih krvavitev.

Tak upam da sem ti kaj pomagala, ce pa katrera ve kaj vec pa se naj oglasi.

LP
Urska//in:duda:

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ze spet bolecine
14.3.2005 15:31:35   
malika
Jaz sem začela krvavet v 34 tednu, ampak so me potem v bolnici tako lepo zrihtali :)- , da sem čez 14 dni lahko šla domov in kasneje rodila 6 dni pred rokom. Ob sprejemu je bila posteljica oddaljena od ustja 3 cm, od odpustu pa 7 cm in to je omogočilo normalen porod.
Res je, da boš največ dosegla ravno s počitkom, tako da se ne šparaj!!!

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Klomifen!
Matejčika

V katerem poskusu ste zanosile po Klomifenu?

V prvem! (67%)

V drugem! (9%)

V tretjem! (5%)

V četrtem! (2%)

V petem! (1%)

Več kot petem! (16%)


Število vseh glasov: 424

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!