|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "otrok v avtu" nalepke
26.9.2008 15:37:00   
Hope2
A so nujne, je zakonsko določeno, da imaš na avtu te nalepke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "otrok v avtu" nalepke
26.9.2008 16:24:08   
Naja30
Ne.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "otrok v avtu" nalepke
26.9.2008 18:44:10   
NEVA-1
ne ni zakonske podlage, men so drugač brezveze te nalepke, ampak vsak se odloči po svoje

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "otrok v avtu" nalepke
26.9.2008 19:42:32   
lukec
Niso obvezne. Če pa jo imaš, lahko upaš, da bodo drugi udeleženci v prometu zaradi tega bolj previdni. (No ja, nekje v idealnem svetu mogoče)

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "otrok v avtu" nalepke
26.9.2008 23:38:14   
lojzika
Niso obvezne, ampak zanimivo, da se še ni kdo spomnil, da bi bile obvezne user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "otrok v avtu" nalepke
27.9.2008 0:54:52   
Anonimen
Obvezne niso. Če pa upaš, da te bodo objestneži kaj upoštevali, ko bodo videli nalepke, pa to upanje kar opusti. Jaz sem na črn avto dala zadaj veliko rumeno magnetno nalepko, na sprednji odbijač sem dala manjšo rumeno, in še tista nalepka, ki je na dodatnem ogledalu na zadnjih sedežih, da vidiš otroka v lupinici med vožnjo, se vidi ven, pa ne opažam neke večje previdnosti voznikov zaradi tega. Če naletiš na cesti na slamnato glavo za volanom, ti ne pomaga če cel avto prebarvaš v florescentno barvo in povsod napišeš baby on board. Žal.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "otrok v avtu" nalepke
27.9.2008 10:21:12   
Pija76
Meni se zdi pa vseeno prav, da nalepke so. Vsakič ko jo vidim pomislim, da so starši vseeno poskusili nekaj narediti, da opozorijo na otročka v avtu druge voznike.

Je pa res, da kdor po cesti nori, da ga tudi ta nalepka ne gane, če jo sploh opazi user posted image .



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "otrok v avtu" nalepke
27.9.2008 18:20:55   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Meni se zdi pa vseeno prav, da nalepke so. Vsakič ko jo vidim pomislim, da so starši vseeno poskusili nekaj narediti, da opozorijo na otročka v avtu druge voznike.

Je pa res, da kdor po cesti nori, da ga tudi ta nalepka ne gane, če jo sploh opazi user posted image .se podpišem




(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "otrok v avtu" nalepke
27.9.2008 19:27:50   
Felicita
menda (poudarjam, menda), nej bi bila ta nalepka 'uporabna' v primeru nesreče, da reševalci in policaji vejo, da je tudi otrok v avtu (otroke naj bi se reševalo prioritetno)...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "otrok v avtu" nalepke
3.10.2008 13:26:34   
Grahec
Če imaš nalepko otrok v avtu v primeru nesreče oziroma vkleščenosti reševalci in tudi gasilci poskušajo izvedeti, če je res v avtu otrok, ker otročke res prednostno rešujejo!

Ostalo je pa stvar posameznikov, ali kako reagirajo na tako nalepko ali ne...

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "otrok v avtu" nalepke
4.10.2008 9:37:20   
*kinnie*
Mi nikoli nismo imeli teh nalepk po avtomobilu....kaj vem, na žalost itak ne dosežejo svojega namenauser posted image

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "otrok v avtu" nalepke
4.10.2008 10:28:31   
rija
naša je dosegla en namen: da se ljudje za nami režijo...to pa je tudi verjetno vseuser posted image

imamo pa: hudiček v avtuuser posted image

samo eni pri tem niti ne pomislijo na otrokauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?