|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoc prosim- bolecina
15.3.2005 11:13:32   
urskakr
Vceraj me je zacelo bolet v trebuhu kot da bom dobila M, pojavil se mi je rjavi izcedek, kateri se se danes nadaljuje. Sicer ga ni dosti in pa spet so tu bolecine. Sem pa v 8tednu in 5 dni. Prvi pregled imam sele 5.4. Se vam tudi to dogaja, je normalno ali bi morala k G?:(:(:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoc prosim- bolecina
15.3.2005 11:15:37   
teja21
takoj-urgentno bi šla jaz namesto tebe k ginekologu. drugege ti ne znam svetovat ker pri meni poteka vse normalno.

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoc prosim- bolecina
15.3.2005 11:15:54   
TVN
Jaz bi poklicala svojo G, previdnost nič ne škodi.
Držim pesti!

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoc prosim- bolecina
15.3.2005 11:16:33   
malika
Takoj k gin !!!

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomoc prosim- bolecina
15.3.2005 11:18:07   
Mina1
kot pravijo punce: nikar ne čaka doma, takoj pokliči G oz. pojdi kar tja, da te pregleda.

Držim pesti, da je vse v redu,

pa-pa Mina1

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pomoc prosim- bolecina
15.3.2005 11:36:35   
mojčy
Zivjo!
po mojem je dobro iti k G. in cimpreje,da nebi bilo kaj narobe. Saj ves bolje preventiva kot kurativa. upam da bo vse ok
lp

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pomoc prosim- bolecina
15.3.2005 12:05:30   
pravljica
upam da si že šla do G...mene je kregala, ker sem prišla šele drugo jutro...bi morala takoj zvečer k dežurnemu v bolnico

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
15.3.2005 12:45:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urskakr)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   pomoc prosim- bolecina
16.3.2005 11:27:26   
urskakr
Hvala, za odgovore. Sem poklicala G in mi je rekla da naj veliko pocivam, ce pa se ponovi pa naj kr pridem. Mislim ne, pa taka G.:grrr:

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pomoc prosim- bolecina
16.3.2005 18:45:20   
popek24
Urška, le nič se preveč ustrašit. Jaz sem imela tud rjav iz.pa sem šla šele čez par dni kar do G in mi je dala tablete Dabroston, za zadrževanje nosečnosti, pa nasvet da naj veliko pijem, počivam in se nič ne naprezam. In je bilo sicer po dveh tednih bolje, ampak glavno da je bilo. Sicer pa rjav izcedek še ne pomeni nič hujšega, pa tudi ne pomeni da je vse v najlepšem redu. To se pojavi pri veliko ženskah ampak Ginekologi ne vedo vzroka. Narobe pa je če iz rjavega i.nastane krvav, takrat pa je takojšen obisk bolnišnice nujen.

Tako res le počivaj, če pa se bo kar nadaljeval pa res pojdi do svoje G.

Pa optimizem za pas, včasih že to pomaga.

lep pozdrav.;)

(odgovor članu urskakr)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?