|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že stotič - avtosedež
16.3.2005 12:08:01   
Pi-kica 1
Zanima me, če ima kdo avtosedež Romer Lord in kako se kaj obnese. V Avstriji se ga da dobiti namreč za 20.000 SIT, pa ne vem, če se splača? :zmeden:

LP

Pi-kica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Že stotič - avtosedež
16.3.2005 12:32:31   
ZARA
...sam laufej ga kupit, ce je res 20 cukov!!
tukej je verjetno drazji...

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Že stotič - avtosedež
16.3.2005 15:06:45   
Anonimen
Bratranec ga ima. Ga je hotel nam prodat. Je rekel, da je dal on zanj 40.000sit. Jst sm bla pripravljena dat 20.000 (je 2 leti star), pa je rekel, da ne, da je kot nov, da bo on zanj dobil tolk, ko je dal:zmeden::zmeden::zmeden: Je pa zelo zadovoljen.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Že stotič - avtosedež
16.3.2005 15:39:20   
Mojca P.
Moj je ne neki nemski strani bral teste vseh romerjev. Lord je bil bolje ocenjen od Kinga, edino v udobju je slabsi. Mi smo ga ze kupili, zgleda v redu, mali pa je se prelahek zanj, tako da ne morem rect, ce je malemu res neudoben.

Sicer so punce rekle, da je v xxxLutzu nekje okrog 20.000. King pa je se najcenejsi v Soncku (okrog 45.000).
Po testih je Lord v glavnem v redu, mislim da bos zadovoljna.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Že stotič - avtosedež
16.3.2005 19:44:36   
HuAnita
Kje se ga da dobiti??????

Hvala!!!!

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Že stotič - avtosedež
17.3.2005 0:49:38   
brinaa
v XXL-Luz-u v Avstriji.
Mogoče bom šla v petek tja, če jih bodo še imeli.Danes so imeli samo še dva sedeža.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?