|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: potrebujem oblačila za fantka
2.12.2011 15:23:28   
majhna zvezdica
hejuser posted image
zanima me ce ima karera mamica za podarit oblacilca za puncko od st.92 naprej oziroma od 2 let naprej.
hvala ze v naprejuser posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: potrebujem oblačila za fantka
9.1.2012 0:11:54   
prijateljica1977
IZVIRNO SPOROČILO: majhna zvezdica

hejuser posted image
zanima me ce ima karera mamica za podarit oblacilca za puncko od st.92 naprej oziroma od 2 let naprej.
hvala ze v naprejuser posted image user posted image


če še rabite mi pošljite na mail kaj potrebujete-moj mail je prijateljica1977@gmail.com

sama pa bi potrebovala majčke,hlače..karkoli toplega za fantka št.86-90
hvala vsem že vnaprejuser posted image

(odgovor članu majhna zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   potrebujem nadstropno posteljo
10.1.2012 21:18:17   
majhna zvezdica
lep pozdrav
potrebovala bi nadstropno posteljo.ce jo ima katera odvec ali pa ce jo katera po solidni ceni proda se priporocam

(odgovor članu prijateljica1977)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: potrebujem nadstropno posteljo
11.2.2012 18:51:54   
Marhzeljka
Pozdravljene. zanima me če ima kdo za podariti oblačila za dojenčka in posteljico?

bom zelo vesela. lahko dam tudi nekaj denarja, kolikor ga pač imam na razpolago.

hvala vam

(odgovor članu majhna zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   oblačilca za novorojenčico
12.4.2012 12:31:52   
tinnchy
Pozdravljene,

Sama letos julija prvič postanem mamica, in ker imam status študentke si ne morem privoščiti nekih dragih nakupov za otročka. Zato vse mamice, ki ne vedo kam z vsemi cunjicami in drugimi pripomočki naprošam, če stvari, preden bi jih želeli vreči stran, podarite meni. Še posebno pridejo v poštev cunjce za punčko :)

Hvala za pozornost in lep pozdravček vsem!

(odgovor članu Marhzeljka)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: oblačilca za novorojenčico
12.4.2012 17:24:40   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: tinnchy

Pozdravljene,

Sama letos julija prvič postanem mamica, in ker imam status študentke si ne morem privoščiti nekih dragih nakupov za otročka. Zato vse mamice, ki ne vedo kam z vsemi cunjicami in drugimi pripomočki naprošam, če stvari, preden bi jih želeli vreči stran, podarite meni. Še posebno pridejo v poštev cunjce za punčko :)

Hvala za pozornost in lep pozdravček vsem!

Imaš ZS

(odgovor članu tinnchy)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: oblačilca za novorojenčico
18.4.2012 13:56:11   
niwaj
Potrebujem oblačila št 92 /98 za pupo. Če ne podarite, lahko tudi kupim po ugodni ceni. Ne potrebujemo dragih firm, samo nekaj za v vrtec. Rabili bi vsaj 5 kosov hlač, 3 majčke...kakšen body z dolgimi rokavi. Najraje bi vzela vse od ene prodajalke, po možnosti iz Celja, da lahko stvari prej vidim, pa da ni poštnine. Čimprej, z vrtcem začnemo v maju!!! :)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: oblačilca za novorojenčico
7.5.2012 21:19:56   
d3lfink4
Pozdravček :)

Sem mlada mamica študentka in imam 1,5 letni dvojčici. Zelo bi bila vesela, če ima morda kdo odveč karkoli za oblečt - zdaj nosita številko 80-86. Lahko kaj poletnega ali pa tudi za kasneje ...

Že vnaprej najlepša hvala! :)

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: oblačilca za novorojenčico
10.6.2012 11:03:02   
niwaj
Za 1kg čokolina menjam odlično ohranjena oblačila za novorojenko. Oblačila so bila oblečena mogoče 2x in so pretežno H&M firme. Nimajo flekcov in niso strgana---Res kot nova.
Samo v kompletu, ne pošiljam po pošti, prevzem v Celju.
Nekaj slik: http://www.mojalbum.com/niwaj/menjam-za-cokolino-1kg
To niso vse slike ker mi je fotoaparat crknu vmes...:(

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: oblačilca za novorojenčico
1.7.2012 10:31:11   
JAPE
DRAGE MAMICE!
Po dveh deklicah se nam je rodil fantek. Če je katara pripravljena podarit oblačila za fantka se toplo priporočam. Oziroma kupim po simbolični ceni. Pri 5-članski družini si bomo težko privoščili nova oblačila.
Imam pa oblačila za punčke. Če ima katera obratno situacijo, bi si lahko izmenjali oblačila. Sicer jih oddam za kak paket plenic.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: oblačilca za novorojenčico
29.7.2012 18:52:39   
niwaj
Zelo ugodno menjam tablete ELEVIT, cena je bila 38€, jaz jih menjam za 1,5kg čokolino/čokolešnik. V škatli jih je še 90 (10 jih manjka), kupljene pred kakšnim mesecem, rok uporabe do 08 2013. So cele in nepoškodovane. Prevzem v Celju ali po dogovoru kje drugje. moja tel je 031 257 186 Sanja
Več informacij o tabletah: http://www.moja-lekarna.com/p-14782-elevit-vitamini-in-minerali-za-nosecnice-100-tablet.aspx

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: oblačilca
25.12.2012 10:53:17   
majhna zvezdica
ima katera mamica za podarit oblacilca za puncko 105 naprej ter obutev 25,26
ali se ima kdo za podarit oblavila za fanta 13 let(170) in punco 9(145) ter obutev 42-43 fant in 36-37 punca.
lahko tudi naredimo menjavo za oblacilca za dojencico

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: oblačilca
5.1.2013 12:21:17   
lumpa6
majhna zvezdica imam čevlje za deklico 26, toplejše škorenjčke, ter superge 36, bele in črne 37, če te zanima, ti jih z veseljem podarim

(odgovor članu majhna zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: oblačilca
9.1.2013 21:15:45   
emily1980
lepo prosim,če ima kdo kakšna poletna oblačila za deklico št.116 bi bila zeeelooo vesela kajti samo z moževo plačo komaj shajamo,jaz pa sem trenutno še brezposelna.user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: oblačilca
24.1.2013 14:35:19   
Nastija
Lep pozdrav vsem, na vas se obracam s prosnjo in sicer bi potrebovala oblacila za dojencka...pred stirimi leti sem rodila precudovito user posted image , ampak sem vse oblekice, tetra plenice itd. podarila naprej, dojencki to hitro prerastejo in se mi zdi bolje komu olajsati situacijo in prihraniti kak evro (stroskov je ze tako veliko) kot pa da jih pojejo molji v omari...no, sedaj pa pricakujem (17. maja) user posted image in sem brez oblekic. Vseeno mi je kaksne barve so in ce so obrabljene. Vseh bi bila zelo vesela. Prav tako bi mi prav prisla previjalna podloga in pa prsna črpalka, (pri punčki smo jo kar precej uporabljali) ce jo katera ne rabi vec...vsem se ze vnaprej zahvaljujem.

Trenutno imam od oblekic za podarit nekaj pomladno - poletnih za starost 3 leta kmalu pa še jesensko - zimskih pa za 3,5 (hcerkica bo maja stiri), ce katera potrebuje.


(odgovor članu emily1980)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Podarim otroku/dojenčku
12.3.2013 9:53:42   
ivaslah
Res rabimo oblačila za punčko staro 4 leta. Imam pa vrečko oblačil za dojenčka (nosila 2 otroka), neutralnih barv. Podarim tudi rabljeno previjalno podlogo pastelno oranžno-rumene barve.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Podarim otroku/dojenčku
10.4.2013 21:49:57   
majhna zvezdica
lep pozdrav
prosila bi ce ima kdo za podarit avtosedez od 9-36 z nastavljivim naslonom(da lahko otrok v avtu spi).Lahko ga tudi za solidno ceno odkupim.
Smo iz maribora
hvala vsem

(odgovor članu ivaslah)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Podarim otroku/dojenčku
25.4.2013 14:15:28   
Dilove*
Podarim dudo avent in trakec za dudo(roza barve). Smo dobili kot darilo ampak nerabimo,ker dude ne uporabljamo. Lahko pošljem po pošti ali osebni prevezem(Portorož).

_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu majhna zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Podarim otroku/dojenčku
2.5.2013 17:39:26   
majhna zvezdica
lep pozdrav
Lepo bi prosila ce ima slucajno katera mamica za podarit ali pa po simbolicni ceni za prodat oblacilca za puncko od 104 dalj.Potrebovali bi pomlad poletje.Lepo prosim ter vsem ze v naprej hvala

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Podarim otroku/dojenčku
5.6.2013 20:42:19   
mamino sonce
pozdravljeni
Prosila bi ce ima katera mamica ali ocka za podarit oblacilca za puncko(bolj poletne stvari in sedaj za prehodno obdobje) od stevilke 104 pa nekje do stevilke 122.Lepo bi prosila za stvari saj sem se znasla v trenutni financni stiski.
Hvala ze vsen v naprej

(odgovor članu majhna zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Podarim otroku/dojenčku
6.6.2013 23:04:22   
niwaj
Za simbolično ceno prodam lepo ohranjena oblačila za novorojenko. Velikost je ob 52 do 62, oblačil je več kot 30 kosov, po večini znamk C&A,H&M, tudi kik se najde. V osnovi so lepa, mogoče kakšen flekec kje. Na slikah ni copatkov, kapic in nogavičk. Oglas in slike si lahko pogledate tukaj: http://www.podarimo.si/172531-deklica-50-62 Kontaktirajte me preko maila na podarimo.si

(odgovor članu mamino sonce)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Podarim otroku/dojenčku
22.10.2013 17:05:28   
angelck
sem mlada mamica,nasa puncka bo stara kmalu 3 leta,ker si financno ne moremo nc privosciti.
bi vas prosila za oblacila za naso deklico st.92-104.
Vnaprej se vam zahvaljujem

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 722
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Izraz posvojitev
agnes

Ali se strinjate, da se beseda posvojitev uporablja tako za posvojitev otroka kot za "posvojitev živali"? (prosim, zapišite komentar)

Se zelo strinjam. (27%)

Se strinjam. (20%)

Mi je vseeno. (30%)

Se ne strinjam. (10%)

Se nikakor ne strinjam. (14%)


Število vseh glasov: 271

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!