|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Košara da al ne?
8.10.2008 21:42:43   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: mam32

Je katera uporabljala od rojstva dalje samo športni del vozička Stokke?



Ne. Si ne predstavljam brez košare.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Košara da al ne?
9.10.2008 12:02:54   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Košare nismo imeli. Imamo voziček, ki se poleže in ima zimsko vrečo. Je čisto ok izpadlo.


Enako. Pa je rojen decembra. In ves čas uporabe vreče je tudi v vozku spal na boku.

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 9.10.2008 12:05:55 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Košara da al ne?
9.10.2008 14:54:57   
Detece
Tudi jaz pričakujem Januarja in sem košaro nabavila. Košara je namreč za razliko od lupinice dosti bolj zaprta in user posted image  dojenčka ščiti pred vetrom in mrazom. Verjamem pa, da se tudi brez tega da. Včasih še vozička niso imeli...

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Košara da al ne?
9.10.2008 16:04:22   
pokica_
Nismo še tako daleč, da bi kupovali voziček, user posted image pričakujemo šele konec maja oz. v začetku junija. Odvisno od tega kakšen voziček bomo kupili. Če bo mogoč vodoraven naklon, košare ne bomo kupovali, edino vrečo. V nasprotnem primeru jo pa bomo.
Pa tudi nekega mraza več maja-junija nebo, tako da mislim da bo tako kar vredu. user posted image

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 9.10.2008 16:05:51 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Košara da al ne?
9.10.2008 21:15:11   
alea01
Živjo!

Jaz sem rodila junija in imamo košaro. Sem zelo zadovoljna in si ne predstavljam vozička brez košare. Punčka je sedaj stara 4 mesece in se še vedno rada vozi v košari in nič ne protestira. Lupinica je zame samo avto sedež in je tako samo v avtu, čeprav se je da z adaptarji namontirat na voziček, ampak je jaz nisem. Res, zame je košara nepogrešljiva.

Lp

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Košara da al ne?
10.10.2008 10:04:28   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: nadya
Ojla.
Tudi jaz imam namen kupiti ta voziče, ampak se šprtni del na de čisto poležat. Tako da sem jaz včeraj kupila košarouser posted image . Imajo v Baby centru akcijo in so košare znižane za 40% (iz 185€ na cca 112€).


Hej, a še imajo ta popust v BC? Ali je bila samo kaka dnevna akcija? 112 eur pa se mi ne zdi tak hudo. Samo gledam na njihovi spletni strani, pa ni videti nobene akcije. user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Košara da al ne?
10.10.2008 12:44:31   
Katjusa
košara ali torba odvisno od vozičkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Košara da al ne?
10.10.2008 12:54:16   
ThinkPink
Jaz bi rekla vsekakor DA. Ali je zimski ali letni otrok. Pozimi je fajn zaščiten pred mrazom, poleti pred soncem. Otrok do 3m pretežno v vozičku spi in tukaj je košara super, saj ima ravno dno. Lupinica je samo za kratke ture in avto.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Košara da al ne?
10.10.2008 23:48:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: mam32

Je katera uporabljala od rojstva dalje samo športni del vozička Stokke?



Ne. Si ne predstavljam brez košare.


enako, pri stokkeju leži otrok kot na pladnju v športnem delu.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Košara da al ne?
11.10.2008 0:25:05   
frutka_
Namen košare ni v tem, da je otrok zavarovan pred mrazom. Namen je, da otrok leži v vodoravnem položaju!!!!
Saj ko bo hud mraz menda ne boš dojenčka ven vozila. Sicer pa sem itak zagovornik uporabe košare ali pa vozička, ki se poleže do vodoravnega. Jaz imam oba otroka poletna pa sta oba bila v košari. No, najmanjša še je vedno.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Košara da al ne?
11.10.2008 11:11:21   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: mam32

Je katera uporabljala od rojstva dalje samo športni del vozička Stokke?


Ko je bil star 3 mesece sem ga dala notri,imel je blazino za novorojenčk in je ful užival,ampak od rojstva dalje je pa potrebna košara ker ni raven športno del.Drugače smo pa športni del začeli prakticirati bolj po petem mesecu.

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Košara da al ne?
11.10.2008 11:57:27   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Mi smo imeli Quinny-ja, pa pri nobenem otroku nisem imela košare. Četudi ne gre voziček čist v vodoravni položaj ni panike. Bolj pomembno je da kupiš zimsko vrečo. No, to tako ali tako nujno rabiš, al kupiš košaro ali ne. Sicer pa pozimi ne boš veliko zunaj, vsaj prve tri mesece, kolikor ti pride košara v poštev.
Sama presodiuser posted image

3 mesece ne bo veliko zunajuser posted image user posted image user posted image user posted image zakaj že neuser posted image user posted image user posted image user posted image čim prej na zrak sej se ti še zmeša notri in dojenček prav tako rabi svež zrak...... in kak lep sprehodek.... zato pa so košare tako fino zrihtane da nikjer not ne piha in sigurno priporočam mi imamo sicer kr prenosno torbo k imamo pač tak voziček in je to super zadeva (predvidevam da je košara čist podobla sam da je trša) otroka fino not daš ga še malo zamotaš zapreš zgornji del in odneseš ven kjer vse skupaj daš na voziček in veselo na prehoduser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Košara da al ne?
11.10.2008 12:09:55   
sazi
jaz sem 1 rodila v januarju, 2. bom zdaj v februarju. Sem imela košaro in je to nekaj res praktičnega - tudi zdaj jo bom imela. Imamo pa ravno tako speedija, pa četudi bi imela freestyla, ki se lahko čisto poleži, bi imela tudi košaro - v njej je otrok varno spravljen pred vetrom in mrazom, je zelo visoko, tako da se ti ni treba nič sklanjat k njemu, ko v košari zaspi, ga mirno odneseš v stanovanje in spi naprej, da ne pišem o em, da je za dojenčka tudi bolj udobna, ker se lhako v njej tudi premika (v lupinici se ne more). Pa še košara je uporabna kot košek za spanje. Pri nas smo jo uporabljali tudi zato občasno, ko smo šli čez vikend na obisk k tastu in je mali spal kar v njej.

Torej košara absolutno JA.

Pa jaz sem bila tudi pri -10 stopinjah z malim zelo veliko zunaj in ne razumem, zakaj naj ti prve 3 mesece košara ne bi prišla pravuser posted image

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Košara da al ne?
11.10.2008 12:44:13   
Annny
ja, jaz sem košaro kar nabavila..

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Košara da al ne?
11.10.2008 19:28:24   
J.L.
jaz sem rodila v aprilu, pa smo vseeno imeli košaro do 4m starosti. za novorojenčka je fajn, da je zavarovan pred mrazom in vetrom. pa že zaradi udobja...

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?