|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleskarji
13.10.2008 10:31:05   
Sulfinija
Punce mi lahko katera pove kak računajo pleskarji na kvadratni meter ali na uro?Če na uro kok pol imajo cene privat?

Hvala za vsako informacijo!

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleskarji
13.10.2008 11:09:14   
Tinky
11 eur na m2

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pleskarji
13.10.2008 13:17:57   
Pikapolonica_
110m2 - stanovanje - pleskano 2tedna nazaj v različnih barvah, barve sva kupila sama, pleskar nama je pa kasiral z nekaj popusta 450€ in vsi pravijo, da je naredil prekrasno, robovi so kot se šika, pa orto poceniuser posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleskarji
13.10.2008 13:31:07   
PikicaStonoga
Pikapolonica, ali j ešlo smao za pleskanje (na že belo barvno) in gr eza novogradnjo in je šlo tud za bandažžiranje in gladenje + pleskanje?

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleskarji
13.10.2008 13:35:14   
Pikapolonica_
Za čisto natančno poročilo bi mogla moža povprašat. V glavnem iz moje glave je bilo všteto tole:
- en zid kjer so na novo bile narejene knauf plate (že pokitane) je prebelil in potem pobarval. Nekaj luknjic in teh zadev je še vedno pokital in robove pri oknih je belil, strope je vse zbelil (tudi v kopalnici, tam je potem popreko nanesel še emulzijo), v kuhinji je pokital in pobrusil, kar je bilo potrebno, zbelil, pobarval, pobarval z tremi barvami otroško, pobelil in pobarval dnevno in spalnico. Ter dvakrat pobelil hodnik, da je ubijalsko kokosovo bel user posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pleskarji
13.10.2008 13:46:12   
sazi
Takole je bilo pri nas - novogradnja - cene brez DDV na m2 (režijske ure pa na uro - teh je bilo 36, ampak kaj je pod to mišljeno, se mi paniti ne sanja).

BANDAŽIRANJE GIPS PLOŠČ,GLAJENJE IN DVAKRATNO SLIKANJE  Z JUPOL DISPERZIJSKO BARVO    9,35 €
GLAJENJE ZIDARSKO OBDELANIH POVRŠIN-STROPOV IN 2 X SLIKANJE Z JUPOL DISPERZIJSKO BARVO 6,60 €
GLAJENJE STEN IN 1 X SLIKANJE Z JUPOL DISPERZIJSKO BARVO 5,50 €
 
VGRADNJA VOGALNIKOV   3,85 €
REŽIJSKE URE 16,50 € 
 


< Sporočilo je popravil sazi -- 13.10.2008 13:49:14 >

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pleskarji
14.10.2008 12:32:50   
Sulfinija
Hvala vam za informacije.Bom poročala kasneje,ko nardeima račun kok naju je skasiral.Me je vse groza,user posted image .
V glavnem pleskal je hodnik na belo stene in strop,v kuhinji in jedilnici kital,jeidlnica in kuhinja stene vanili,stropi beli,ter robovi oken beli,ter shramba vanili,ter strop bel.Poročam,...Tista cifra 11E na kvadratni meter me je pa še bolj zmedla user posted image .

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pleskarji
15.10.2008 15:16:57   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija
Tista cifra 11E na kvadratni meter

Npr. Kitanje, brušenje in pleskanje 2x v beli barvi je 4-5€+ddv.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pleskarji
15.10.2008 15:30:01   
PikicaStonoga
Tehnofil, a poznaš koga, ki dela za ta denar vse to? kakšna teleofnska?

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pleskarji
16.10.2008 16:12:47   
Piruri
Nas nič ne stane, ker vse sama popleskam...so mi poskrili vse valjčke in čopiče, ker bom kmalu zmanjšala kvadraturo stanovanja (zaradi barvanja)...user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pleskarji
4.11.2008 21:47:32   
alexandy1
Npr. Kitanje, brušenje in pleskanje 2x v beli barvi je 4-5€+ddv.



je to cena z ali brez materiala?meni so rekli 1,5 eura samo beljenje 2x no brez materiala. je to sprejemljivo?



< Sporočilo je popravil alexandy1 -- 4.11.2008 21:48:17 >

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pleskarji
5.11.2008 16:05:08   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: alexandy1
Npr. Kitanje, brušenje in pleskanje 2x v beli barvi je 4-5€+ddv.

je to cena z ali brez materiala?

Ko mi je delal mansardo sva se menila za spodnje nadstropje in je ponudil 5€ z materialom na roko. Februarja 2008. Je pa ena zadnjič napisala, da ji je en delal za 4€.

(odgovor članu alexandy1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pleskarji
11.11.2008 9:27:21   
bekunis
dober dan

če kdo rabi pleskarja naj mi piše na mail.

bekunis76@gmail.com

vse dodatne informacije pošiljam na mail

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pleskarji
7.1.2009 17:03:21   
matej12
Priporočam http://www.slikopleskarstvo-zavrsnik.si/.


Zelo zadovoljen s storitvijo in tudi cena je bila spremeljiva.

(odgovor članu bekunis)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pleskarji
7.1.2009 20:49:45   
ejša1
Nam je računal 4€ na m2 (2xkitanje+2x beljenje) z materialom vred (pravi, da stane vsaka stvar 1€, npr. eno kitanje 1€ itd.). Smo pa zelo zadovoljni, tako da jih lahko samo priporočam (štajerska)!

(odgovor članu matej12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pleskarji
11.1.2009 22:18:12   
mikina
Midva z mojim sva v začetku tega tedna pleskala dnevno sobo pri enih (20m2) in položila laminat. Ker je bila zelo plesniva sva najprej z emulzijo nato še dvakrat jupol in cevi do dveh radijatorjev. Delala sva od 8.00 in do 18.00. Računala sva pa na uro meni 5€ njemu 8€ (na uro). 

(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pleskarji
2.2.2009 20:28:56   
PikicaStonoga
Mikina, če računata na uro, kolk časa bi potrebovala, da bi poštimala našo hišo? Kolk ur, da si lahko prepračunam al me pride ceneje nekoga plačat na uro al na kvadrat? Kako je z materialom? Kupim sama?
Gre za P+M, kitanje beljenje, novogradnja, montažna hiša?

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pleskarji
12.2.2011 23:56:55   
woooly
Pozdravljeni!

Če še Kdo išče pleskarja vam priporočam enega. Mislim da je iz Maribora ali okolice. Nam je pobarval stanovanje in iz bavalita naredil ravne stene res poceni in kvalitetno, res kapo dol. Pospravil je in počistil na koncu vse, če kdo rabi naj mi piše na email in mu bom dal njegovo telefonsko številko. --> mvijako@gmail.com


Lep pozdrav :)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pleskarji
14.2.2011 19:15:24   
Poka
Kaj to 11 EUR na m2? To verjetno ni samo beljenje.

No, cena je vsekakor pretirana. Nama so skitali mansardo za 170 EUR in niti nisem pozabila nule napisat... Narejeno v 8 urah in ni bilo treba pred beljenjem nič brusit, ker je delal en tip s sinom, ki ima dobesedno čudežno roko. Predpogoj je menda u nulo narejen knauf - imela sva nekoga poznanega... V bistvu so tudi cene zato take in tudi malo bolj se potrudijo - bi pa te priporočala, ampak ta dva ne vem, če drugače za druge kitata, ker je striček že kar precej star... je pa definitivno najboljši.

Midva sva belila sama - sicer še nebi enkrat, po resnici povedano... Ampak so naju spraševali, kdo nama je tako dobro in natančno naredil - ampak moram pa povedat, da sva imela tudi pokitano vrhunsko...

Aja, sicer imamo firmo, kjer je glavno vodilo estetika prostorov, sam beljenje sicer ni ena od dejavnosti, za 11 eur na uro, ma že za polovico manj, vam pa najdem zdeljle takoj nekoga, ki to naredi u nulo...

Za kitanje samo je po mojem cena tam okol 5 eur na m2 - taka realna. Računam koliko je prišlo spodnje nadstropje, ko nama ni delal noben poznan in je bilo okrog jurja eur. Potem bi moglo bit pa ene toliko beljenje, NAJVEČ, tako da skupaj pa res možno da ene 10.

(odgovor članu woooly)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pleskarji
18.2.2011 17:12:21   
KIKI****
Če katero zanimajo cene se mi lahko javi na mail:

adelapovalej@gmail.com


Moj možek ima tudi s.p. ampak je kr daleč od tiste cifre 11 €, sicer pa bolj za območje Štajerske, po dogovoru tudi dlje.

Če katera želi ji lahko pošljem tudi link na spletno stran za ogled nekaj slik.



(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pleskarji
15.12.2011 16:46:35   
Novakova
Če pa koga še zanimajo cene in primerjava cen pleskarjev pa lahko pogleda tukaj pleskanje full je uporabno

lp
Tea

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pleskarji
27.8.2013 13:49:03   
Lilou
Cene slikopleskarjev so kar enotne, res pa je, da znajo nekateri zaračunati še kakšne dodatne storitve... razlike so tudi v kvaliteti. 11€ na m2 je ogromno - kaj vse pa je vključevalo to?
Sicer pa, če kdo potrebuje slikopleskarja, jih lahko najde tudi tule : slikopleskarstvo. Brezplačno dobiš več ponudb in lahko primerjaš ponudnike.

(odgovor članu Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pleskarji
28.6.2018 16:17:41   
mpritr1
Cena pleskanja se giblje med 1 in 3 EUR / m2, več pa tukaj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/slikopleskar/cena-pleskanja-koliko-stane-beljenje-barvanje/

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pleskarji
6.12.2019 12:54:00   
mpritr1
Zelo odvisno, kakšno storitev iščete? Če gre samo za to, je cena za pleskanje (beljenje / barvanje) 1-3€/m2.

V splošnem pa so slikopleske storitve med 1-14 € / m2.

Več v tej analizi cen slikopleskarjev v Sloveniji: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/slikopleskar/slikopleskarstvo-cena-za-pleskanje-barvanje-beljenje-kitanje-sten-polaganje-tapet/

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?