|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: je otrok, ki ni v vrtcu za kaj prikrajšan?
4.11.2008 17:37:15   
čaki
Saj se prav vsak dan, ko gresta ven, lahko z njimi igra na igriscu.


no pri nas tega ni blo. bla sta stara starša, mački, prašiči, krave, njiva, traktor in travniki.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: je otrok, ki ni v vrtcu za kaj prikrajšan?
7.11.2008 21:04:44   
Tosa
Nisem sicer brala vseh odgovorov ampak moje mnenje je,
da naj bo babicam in dedkom čuvanje vnukov in vnukic radost in ne nuja in cel šiht.
Pa brez zamere, govorim izključno o tem, kar vidim okoli sebe.



(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: je otrok, ki ni v vrtcu za kaj prikrajšan?
8.11.2008 12:17:01   
AKŠ
IZVIRNO SPOROČILO: piamaria

Domača vzgoja in vrtec sta dva pojma.
Moja dva sta bla do treh let doma potem sta šla v vrtec- idealno.
Fajn je, če gre, drugače ne bo pa nič tako zelo narobe, če jo učijo deliti in so socializirani.
Najkasneje do 4,5 leta pa naj bi bili vsi v vrtcu.


pod tole se tud jaz podpišem...

do treh let doma, sedja pa smo v vrtcu....že v dveh mesecih je videti razliko .... meni osebno je vrtec ZAKON...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: je otrok, ki ni v vrtcu za kaj prikrajšan?
8.11.2008 12:38:43   
AKŠ
aja pa še nekaj....z mojo malo bibo smo se doma ukvarjali na POLNO....

ko je bila doma, smo se z njo igrali se učili - pri dobrih dveh letih je izrekla črko R. Govori kot odrasel človek. Z njo smo risali, se igrali, zlagali puzle....
ko jo je pazila babica, je bila zelo aktivna - pustila ji je, da je pomgala pomivati posodo, da jr z njo pekla potice, kruh.....
vedno je imela tudi družbo svojih vrstnikov

v bistvu ji ni v domačem varstvu nič manjkalo....vsaj tako smo mislili....

sedaj ima velikkkoooo več prijateljic, neizmerno uživa (ob sobotah je pri nas jok, ker ne gremo v vrtec), zaposlijo pa jih tako, da se jaz doma pol stvari spoh nebi spomnila doma (barvanje testenin - izdelovanje verižic, priponke, lepenk...lepljenje žita v sliko....)

jaz sem definitivno ZA vrtec

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: je otrok, ki ni v vrtcu za kaj prikrajšan?
8.11.2008 13:10:00   
dory
Zej kolk je lahko narobe in koliko ne težko komentiram...je pa vsekakor dobro,če je v vrtcu ker se domača vzgoja ne da primerjat z vrtčevsko...doma nikakor ne morš tolk stvari počet z otrokom, tudi doma se otrok težko navaja na drugo okolje,ki si ga mora delit s še recimo 20-imi vrstniki...tudi to je svojevrstna vzgoja...

Sem pa mnenja, če je le varjanta,da je otrok do tretjega leta doma...potem pa akcija v vrtcec...moj niti ne želi bit več doma, gre raje v vrtec,ker se tam toliko dogaja :)

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?