|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj menstruacija
21.11.2008 22:04:02   
kavka
Pozdravljene...

jaz sem že 9 teden od poroda, dojila sem na žalost samo en mesec in še tudi nisem dobila user posted image . Mi je pa g. rekla, da bom dobila kar hitro po prenehanju dojenja in me tudi skrbi, ker je minilo že pet tednov in še nič! Vem pa, da nisem noseča.........


_____________________________

klavdija

(odgovor članu mamabranka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj menstruacija
16.12.2008 15:49:29   
Mesečnica
Obakrat sem jo dobila točno 11 tednov po porodu, kljub temu da sem dojila oz. da sem si črpala mleko.

(odgovor članu mamabranka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj menstruacija
17.12.2008 15:41:32   
clara23
dojiti sem nehala 2,5m po porodu, prvo m pa sem dobila 3,5m po pordoduuser posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj menstruacija
17.12.2008 18:43:14   
cv3rklic4
Jaz je še nimam, pa sem malo čez 6 mesecev po porodu. Si pa črpam mleko 3x na dan.

< Sporočilo je popravil cv3rklic4 -- 17.12.2008 18:44:53 >

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj menstruacija
17.12.2008 21:31:21   
slovenka
Jaz sem si prejšnji teden nehala črpati mleko, včeraj pa sem dobila user posted image , sem pa 5,5 meseca od poroda.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj menstruacija
18.12.2008 12:17:05   
Mannca
Zdravo!

Jaz sem dobila menstruacijo točno 3 mesece po porodu - bila je dokaj močna in trajala1 teden, sedaj pa (po 1 mesecu in pol) že 6 dni opažam krvav izcedek. Zanima me, če se je kateri zgodilo kaj podobnega - sploh ne vem ali je to tako zeloooo šibka menstruacija ali kaj? Sem že malo v skrbeh user posted image
Hvala za odgovore.
LP
Manca

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj menstruacija
18.12.2008 19:57:19   
poli*
Mannca- verjetno je menstruacija, pač malo bolj šibka, ampak če te skrbi glede nosečnosti naredi test in boš vedela

(odgovor članu Mannca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj menstruacija
18.12.2008 21:27:05   
AnciM
opažam krvav izcedek. Zanima me, če se je kateri zgodilo kaj podobnega - sploh ne vem ali je to tako zeloooo šibka menstruacija ali kaj?


To se tudi meni dogaja. Sem že prav jezna! Kdaj za user posted image misli pridet ta prava M oz. kdaj se bo to nehal? Naj pove, da je že 3,5 m od poroda pa je še nisem dobila. user posted image pa dodajam AM.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj menstruacija
20.12.2008 19:00:44   
poli*
Polno dojim in sem skoraj 8 tednov po porodu... pa je včeraj začelo neki "curljat" user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kdaj menstruacija
23.12.2008 17:03:03   
vaja
7 tednov po porodu, čeprav sem samo dojila, zdaj pri drugi pa čakam kdaj pride, se mi je čišča ravno zaključila, (polno dojim).

(odgovor članu mamabranka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj menstruacija
27.12.2008 13:01:10   
Anonimen
Pri prvi 2 meseca po porodu in pri drugemu 6 tednov po porodu ko se mi je čišča komaj zaključila. Obakrat sem polno dojila.

(odgovor članu vaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kdaj menstruacija
3.1.2009 21:56:30   
wing
"Na noviga leta dan" sem jo dočakala, 13 m in pol po porodu. Zdaj pa ne vem katerega smeškota bi prilepila..ali user posted image , ali pa user posted image . Po skoraj dveh letih ne vem več rokovat niti z vložki, niti tamponiuser posted image  Še sreča. da so zraven navodila za uporabouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kdaj menstruacija
4.1.2009 9:43:50   
Hope2
6 tednov po porodu, pa sem polno in izključno samo dojila.

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kdaj menstruacija
16.1.2009 15:12:53   
mejhna
tko kt hope.polno dojim pa jo mam v 15dneh ze drugic.user posted image sm pa 2,5 mesca po porodu

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kdaj menstruacija
21.1.2009 14:16:19   
gajka
Sem dobrih 6 mesecev po porodu, pa user posted image še vedno ni. Se pa zdaj še vedno dojiva poleg GH. 

(odgovor članu mejhna)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kdaj menstruacija
21.1.2009 19:51:02   
vesna23
Baje dobiš menstruacijo nekje 3 do 4 mesece po končanem dojenju, tako mi je rekla g.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kdaj menstruacija
21.1.2009 20:38:43   
AnciM
Ni nujno! Midva se še vedno dojiva, pa sem jo dobila 4,5m po porodu. Ene pa polno dojijo pa jo dobijo takoj po končani čišči

(odgovor članu vesna23)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kdaj menstruacija
22.1.2009 12:54:16   
cursa
Ob dojenju in dodajanju sem jo dobila včeraj, 10 tednov in pol po porodu. In to kar ornk in sploh ne čutim, da jo imam, popolnoma nobenih bolečin ali napetosti v trebuhu.user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kdaj menstruacija
11.2.2009 22:19:57   
petruscha
Mislim, da sem podrla rekord- 6 tednov po porodu sem jo dobilauser posted image user posted image .

(odgovor članu cursa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kdaj menstruacija
11.2.2009 22:20:56   
petruscha
IZVIRNO SPOROČILO: petruscha

Mislim, da sem podrla rekord- 6 tednov po porodu sem jo dobilauser posted image user posted image .


Pozabila sem napisati, da user posted image polno dojim.

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kdaj menstruacija
11.2.2009 22:22:51   
anchy82
Jaz sem jo pa dobila 11 tednov po porodu. Čišča mi pa ni trajala dolgo...14 dni! Takrat sem pa svojo user posted image še dojila, in to polno.

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?