|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   železo-tablete
23.3.2005 11:47:01   
SU
Že na prejšnjem pregledu mi je G predpisala tablete Retafer, ker sem imela malce nizek Hb! Tako, da jih jemljem že sigurno kakšen mesec, če ne že dlje. Pa sem opazila, ko grem na WC, da je moje blato skoraj črne barve :zmeden:. Zdaj pa ne vem...a to pomeni, da je nivo Hb že okej in se železo izloča iz telesa al kaj:zmeden: Saj v pon. imam pregled in bom vprašala, ampak me zanima, če je imela katera podobne izkušnje?? LP, Saša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   železo-tablete
23.3.2005 11:53:29   
valentina.
Isto je pri meni in to od prvega dne ko sem začela jemati Retafer, vendar je to samo stranski učinek (in ni nič nevarnega) , mislim pa da ne pomeni da je zdaj že v redu (vsaj pri meni po enem mesecu še ni bilo). Nekje sem tudi prebrala, da je potrebno vsaj šest tednov da se stanje izboljša.
LP, valentina

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   železo-tablete
23.3.2005 11:55:34   
sabini
:nosecka:Oj ne skrbi , če jemčrne barve jaz ga jemljem že celo nosečnost in sem v 33t. tko da se kar navadi skoz bo temne barve:)-lješ železo je blato obarvano . To ni nič narobe.

Pozdravček

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   železo-tablete
23.3.2005 11:55:43   
SU
Hvala za hiter odgovor. Sem se že ustrašla, da je kaj narobe... No, fino...upam, da je zdaj res okej. Saj škodit pa menda nima kaj, če zdaj pač porabim tisto škatlico do konca:zmeden: LP, Saša

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   železo-tablete
23.3.2005 12:00:44   
sabini
pridno papcaj železo do pregleda pol ti bo pa spet napisala za naprej, ker verjetno boš mogla celo nosečnost jemati železo tudi če bo boljše.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   železo-tablete
23.3.2005 12:10:58   
pika78
Tudi jaz jem že več mesecev železove tablete (Ferrum Lek) - in imam blato že ves čas črno obarvano, kar ni nič narobe.
LP!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   železo-tablete
23.3.2005 12:15:26   
Lana_s
Jaz tudi že 2-3 mesece jemljem Ferrum lek in me je moja G opozorila, da bo blato črno obarvano. S tem ni nič narobe, tak pač je.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   železo-tablete
23.3.2005 13:04:03   
Anonimen
Pa še po porodu ga je ponavad treba jemat kašn mesec ;)

(odgovor članu SU)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?