|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vadba za nosečke v Kamniku
28.10.2008 9:50:51   
zojaB
pozdravljene,

Je mogoče katera nosečka, ki obiskuje fitnes center SOKOL v Kamniku? Sem klicala pa baje prov posbenga programa za nosečke nimajo, obstaja pa ena vadba ala pilates, ki je primerna tudi za nosečke. Ima katera izkušnje s to vadbo?

Hvala in lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
28.10.2008 10:03:53   
Anonimen
Mislim, da je v ZD Kamnik vsake toliko časa organizirana telovadba za nosečke, drugače se pa zapelji do Domžal v Otelota, tam imajo pa telovadbo za nosečke 2x na teden.

(odgovor članu zojaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
28.10.2008 10:39:28   
xmarijanax
Čau, v bivšem Sokolu zdaj Les Mills centru imaš telovadbo Body Vive za katero pravijo da je primerna tudi za nosečnice, čeprav bi ti jest svetovala da se zmeniš s inštruktorko kako in kaj, ona bi ti lepo svetovala glede na tvojo fizično pripravljenost in trajanje nosečnosti. Na internetu imaš urnik od Les Mills centra, pogledaj kdaj je Body Vive in pejt vprašat. Pa vso srečo ti želim z nosečnostjouser posted image  LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
29.10.2008 7:22:40   
khurde
Živjo,

zadnjič sem pri ginekologinji videla dve obvestili o vadbi:

1. Fit nosečka, petek 18:30, OŠ Nevlje, 041 834 319 (Bojana)

2. ZD Kamnik, petek 11:00, 831 86 73

Sem enkrat prej že klicala na Sokola, poleti enkrat, pa so mi rekli, da nimajo nič za nosečke, mogoče se je sedaj kaj spremenilo, ko je začetek "nove sezone". Drugače se mi pa ti centri zdijo ful dragi, pa še strokovnost osebja se mi zdi vprašljiva. To mislim samo za nosečnice, ker verjetno je treba biti veliko bolj pozoren na določene stvari pri njih kot pri nenosečih (no, za Otelo vem, da vadbo vodi fizioterapevtka, tako da mora biti ok).

Sem pa enkrat našla tudi spletno stran www.fitmami.com, pa je tudi napisano, da imajo vadbo v Kamniku, v OŠ Nevljah, ob četrtkih zvečer. Samo ne vem, koliko je prilagojeno za nosečnice - v Ljubljani imajo tudi vadbe za nosečnice, tu pa ne vem, najbolje da pokličeš, je kontakt na spletni strani.

(odgovor članu xmarijanax)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
29.10.2008 9:31:12   
_katja_
čao!

V Fit Fitu v Domžalah naj bi se tudi začela vadba za nosečnice. Ne vem sicer katera jo bo letos vodila. Lani smo se imele pa vredu user posted image Se je pa res potrebno pozanimati o strokovnosti vaditelja, da ne bi bilo potem kaj narobe.

lp
K

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
30.10.2008 13:10:12   
khurde
sem klicala v zd kamnik, pa nimajo več vadb, ker ni bilo interesa. so mi pa fizioterapevtke povedal, da ima ta bojana, ki sem jo omenila par postov višje, narejene tečaje in da ima izkušnje z vadbo za nosečnice.

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
2.11.2008 23:04:28   
Flufi
Tudi jaz sem sprva mislila obiskovati Body Vive, ker mi je pač blizu, saj sem iz Kamnika.
Potem pa sem šla pogledat v Otelo, kjer smo same nosečke in je res prijetna vadba.
Sem slišala tudi za program v Nevljah, vendar se mi zdi enkrat na teden premalo.

Lp, nosečka iz Kamnika user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
4.11.2008 14:11:43   
orto2
Flufi!

A potem hodiš v Otelo? Je v redu? koliko pa vas je?

Koliko pa si noseča?

Hvala in lp

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
5.11.2008 11:24:13   
Flufi
Orto2, res je, že od septembra hodim na vadbo v Otelo in mi je zelo všeč. Po moji grobi oceni nas je kakih 15 in se ravno lepo razvrstimo po dvorani. Moti me edino to, da imajo pri sosedih Body pump in to "volume max", tako, da tla, ko se zadnjih 10 min na tleh sproščamo, kar poskakujejo. Aja, pa blazine so nagravžne, zato je nujno imeti veliko brisačo, da jo položiš čez. Inštruktorica je pa super, vedno pove še kakšno dodatno informacijo in se vidi, da ni le še ena izmed mnogih inštruktoric aerobike, ki se po hitrem postopku naučijo vodenja vadb.
Jaz imam rok 09.03.2009. A si ti tudi iz Kamnika?

Lpuser posted image

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
18.11.2008 14:43:15   
BojanaK
Živjo!

Sem Bojana, vaditeljica fitnosečke v Kamniku. Dobivamo se v telovadnici OŠ Nevlje, ob ponedeljkih in petkih.
Pred tem sem vodila vadbo tudi v bivšem Sokolu, fitnosečko in fitmamico vodim tudi v Ljubljani. Za informacije sem dosegljiva na 041834319 ali pilatesbofit@gmail.com.

Športen pozdravček od Bojane

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
20.12.2008 7:35:41   
sarajan
To si pa velja zapomniti, tudi midva živiva v Kamniku...

_____________________________

če bo fantek bo JAN, če bo punčka bo pa SARA

(odgovor članu BojanaK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vadba za nosečke v Kamniku
19.9.2013 22:34:27   
_katja_
Vadba za nosečnice in poporodna vadba poteka sedaj tudi v Kamniku.

Več na www.fitnosecka.si

Vabljene!

_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu sarajan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?