|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Peg Perego - Skate
18.3.2009 0:19:33   
2soncek2
PP Skate ima z letom 2009 tako originalno marelo kot nastavke za Maxi Cosy lupinice. Samo prodajalke v trgovinah kot kaze se niso nastudirale 2009 kataloga (user posted image )in ce jih vprasas takoj recejo da ne obstaja.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Peg Perego - Skate
18.3.2009 8:24:03   
Tajska
IZVIRNO SPOROČILO: 2soncek2

PP Skate ima z letom 2009 tako originalno marelo kot nastavke za Maxi Cosy lupinice. Samo prodajalke v trgovinah kot kaze se niso nastudirale 2009 kataloga (user posted image )in ce jih vprasas takoj recejo da ne obstaja.




V katalogu sem res videla, da obstaja, ampak ko pa iščem v spletnih trgovinah, pa imajo samo senčnike za vse ostale modele, za skate pa piše, da ni primeren.
Primer:  http://www.mami.si/si/sencnik-za-vozicek-peg-perego-titanio-i7251.shtml

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Peg Perego - Skate
18.3.2009 9:50:20   
eternety
Punce kaj mislite, če počakam še kakšna dva meseca ali tri, da se bo cena za ta voziček kaj znižala (glede na to da gre za novejši model)?user posted image

(odgovor članu Tajska)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Peg Perego - Skate
18.3.2009 13:04:58   
tiamia
Mi smo dali za voziček (skate) 499eur, moram pa povedat da sem zelo zelo zadovoljna z njim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Peg Perego - Skate
18.3.2009 15:56:10   
Tajska
Zvedela glede senčnika. Za Skate voziček so senčniki kolekcije 2009 na poti. Pridejo šele septembra! V kolekciji 2008 pa jih sploh ni bilo. Se pa da skombinirat baje z lanskimi modeli senčnikov za druge modele Peg perego vozičkov.

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Peg Perego - Skate
19.5.2009 13:36:32   
ptujčanka
JAZ SE TUDI ODLOČAM ZA NAKUP PP SKATE. NE VEM PA ČE BO TA VOZIČEK ZDRŽAL OTROKA, PO DOLŽINI, DO 3 LET?? RAZMIŠLJAM O NAKUPU PP UNOTA, SICER NI TAKO LEP NA POGLED, JE PA OD 0-3 LET.

(odgovor članu Tajska)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Peg Perego - Skate
9.6.2009 7:55:08   
potrkec
Ugodno prodam otroški voziček Pegperego Skate, tango barve (bordo rdeč) , original jajčko za ta voziček, nosilec za pritrditev jajčke v avto.
Voziček je kot nov.


lp
email: petra@mislinja.si

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Peg Perego - Skate
9.6.2009 10:28:51   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: ptujčanka

JAZ SE TUDI ODLOČAM ZA NAKUP PP SKATE. NE VEM PA ČE BO TA VOZIČEK ZDRŽAL OTROKA, PO DOLŽINI, DO 3 LET?? RAZMIŠLJAM O NAKUPU PP UNOTA, SICER NI TAKO LEP NA POGLED, JE PA OD 0-3 LET.


A otrok pri treh letih rabi voziček? user posted image



_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu ptujčanka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Peg Perego - Skate
21.6.2009 10:58:08   
ptujčanka
JA JAZ TUD MISLIM DA NE, MOJA KOLEGICA PA GA PRI 3 LETIH, KO GREJO NA MALO DALJŠI SPREHOD, VOZIČEK ZRAVEN VZAME. MALI SE HITRO UTRUDI.

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Peg Perego - Skate
21.6.2009 20:34:42   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: ptujčanka

JA JAZ TUD MISLIM DA NE, MOJA KOLEGICA PA GA PRI 3 LETIH, KO GREJO NA MALO DALJŠI SPREHOD, VOZIČEK ZRAVEN VZAME. MALI SE HITRO UTRUDI.


pa ne se dret nouser posted image

(odgovor članu ptujčanka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Peg Perego - Skate
29.6.2009 17:21:13   
karmen b
Pozdravljene...

No, jaz sem tudi v fazi nakupa PPSkate bubbles green, ker ima tako veliko dobrih lastnosti, pa še barva je svetovna. A ker bo to naš prvi otroček, nimam nobenih izkušenj. Sicer se za voziček že kar odločena, a sem vseeno želela slišat nekoga, ki ima že kaj izkušenj z uporabo tega vozička. Vidim, da so odzivi precej pozitivni. Je pa tudi pomembno, da se ga da stlačit v ato in jaz ga v mojega Twinga dam, ampak bo verjetno morla košara na zadnji sedež, kar pomeni, da bo avti poln. Sicer pa je Twingo lahko kaj hitro poln kajne user posted image .

Kar se tiče senčnika, sem probala zadnjič v Baby centru gor namontirat uno črno zadevo, ki ne vem kako se ji reče. Izgleda, kot podaljšan nastrešek ali kot kaka kočija in ga lahko daš bolj nazaj, če pa je sonce preveč nizko in direkt, pa se ga da potegnit čisto naprej. Bom probala najt kak link in ga nalimat.

Peg perego in še kar nekaj ostalih firm imate zdaj tudi ma www.mimovrste.com in če se učlanite, dobite kak dober popust. Se splača pogledat. Velikokrat je spletna prodaja cenejša...naprimer baby centr se bolj splača prek neta kej kupit, kot pa v trgovini in podobno.


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Peg Perego - Skate
22.7.2009 21:11:55   
ShopGirl
Men je tut full všeč PP Skate, gledam ga v rdeči barvi (bubbles ali tango). Sem ugotovila da je na mimovrste.com še  4 eur cenejši kot na PP strani. Kul user posted image

Meni je res krasen, sploh se mi super funkcionalen - otrok ga lahko uporablja od rojstva dalje. Pri treh letih ga pa absolutno ne potrebuje. Ker otrok ki pa pri treh letih ni sposoben enga sprehoda je pa len oz. se šverca s tem da se prevaža v vozičku user posted image  Ravno danes mi je sodelavec razlagal kako se njegova 2,5 let stara hčerkica šverca v vozičku sam zato kr je preveč lena da bi gospodična hodila... Sva se prav nasmejala na ta račun. Mislm ja - sej če bi men en ponudu "prevoz" kadar se mi ne da hodit bi ga tut sprejela...tko pa če nimaš vozka s sabo mora otroček hodit - rešen problem user posted image

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Peg Perego - Skate
20.8.2009 18:04:59   
karmen b
Ker voziček res izgleda lično majhen, sem testirala z nečakinjo, ko je stara dobro leto in pol in ji nogice še vedno ne sežejo do konca vozička, kar pomeni, da ima še veliko fore. S tem, da nečakinja vozička skoraj ne rabi več, ker hoče skoz hodit. Tako sem se odločila in voziček je naročen.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Peg Perego - Skate
21.8.2009 21:33:50   
endrina
No ko sem jaz prvič videla ta voziček pri kolegici se mi je zdel res super krasen in tak res fensi. Pa tudi ona je bila zelo ponosna na ta svoj nakup. Potem pa mi je naenkrat rekla, da je živa katastrofa, ko ti otrok malo zraste, da je sedežni del preplitek in da ji je mali ven padal, če ga ni imela ful na tesno pripetega, da ga je kao prerastel. Mali pa da je bil v njem celi živček, če je bil preveč na trdo pripet. Skratka hitro se je odločila da ga proda in ga tudi je takoj spravila v promet. Zdaj je ponosna lastnica Janejevega vozička s katerim je ful ful zadovoljna.

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Peg Perego - Skate
13.10.2009 20:37:36   
misamuk
Evo, samo da javim, da ga naša gospodična uporablja že dobre 4 mesece, zaenkrat samo v položaju košare in je ona in mi strašansko zadovoljna.
Včasih ko kje sedimo malce privzdignem hrbtni del, ker je res zelo lahko s tem vozičkom manevrirat in spreminjat zadeve. Najboljše se mi zdi, da ko bo dete že v "športni" poziciji in bo zaspala, potegnem 2 trakova in se vse skupaj spremeni v košaro in že spi na ravnem... Mislim, da je to fantastina prednost pred vsemi ostalimi vozički, kjer ko enkrat namontiraš športni del, se le redki poležejo čisto v vodoravni položaj.
Za sestavit je enostaven, za maneverirat enostaven (z eno roko). Po normalnem makedamu (recimo PST v Ljubljani ali Tivoli) gre brez težav, če so večji kamni pa malce težje, to po pravici povem.
Če pa katero še kaj zanima, pa naj vpraša.
Pozdravček

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?