|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravniški za zaposlitev
29.10.2008 22:57:29   
Monicca
Monicca gre v službo in mora na zdravniški.V bistvu že vem, da mi bodo delali EKG, da bom dala kri, vodo...zanima me samo, kako je pri zdravniku, se je treba čist slečt?? Ker res nimam pojma, kako je s tem..

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdravniški za zaposlitev
29.10.2008 23:33:01   
Anonimen
Odvisno, kje ga boš delala. Tam, kjer sem ga delala jaz, sem si morala sleči le majico za EKG in takrat, ko mi je poslušal pljuča, hlače sm si morala samo podvihati, da mi je priklopila EKG in da so mi pogledali, če imam krčne žile. Ko sem slikala pljuča, sem morala sleči tudi nederc.

Mojih hlačk niso nikjer videli.user posted image

(odgovor članu Monicca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdravniški za zaposlitev
30.10.2008 12:21:42   
tikatoka
Jaz sem v spodnjem perilu skakala pred zdravnikom. Pregledajo ti tudi sluh, vid... , ampak tam si oblečen user posted image . Tudi  k psihologu te pošljejo, odvisno od delovnega mesta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdravniški za zaposlitev
30.10.2008 20:50:53   
Monicca
No, če je tako, pa ni panike, sem mislila, da se je treba čist do nagega slečt.user posted image

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdravniški za zaposlitev
30.10.2008 20:53:53   
Volga
In če bi se bilo treba do nagega, potem ne bi šla al kako? Mislim, zakaj je potrebna ifnoramcija, da se spodaj urediš al kaj? Res ne razumem takih vprašanj. user posted image

(odgovor članu Monicca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdravniški za zaposlitev
30.10.2008 21:23:24   
Anonimen
Kako to misliš do nagega slečtuser posted image
A si mislna da ti bodo ginekološki pregled delal al kajuser posted image

Jaz sem imela pregled v ljubljani(barsus). Slečeš gornji del ker pregleda hrbtenico, pa EKG naredijo. Pihaš da preverijo pljuča.Vid preverijo. Sluh preverijo. Kri in voda. Stehtajo te. Una dohtarca rada pove da je treba migatuser posted image . In to je v bistvu to. Noben bav bav.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdravniški za zaposlitev
30.10.2008 21:29:21   
mojsoncek
Jaz sem se mogla slect do spodnjic (zgoraj brez), ker mi je pregledala tudi prsi.

Verjetno je pregled tudi odvisen od "zahtev" delodajalca, glede na posamezno delovno mesto.


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 30.10.2008 21:30:07 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdravniški za zaposlitev
31.10.2008 7:54:08   
dory
Pri ekg-ju morš bit itak zgorej brez vsega...
Sicer pa ne vem kaj si delaš take probleme...v življenju je še kej mnogo hujšega kot mal se slečt...

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zdravniški za zaposlitev
1.11.2008 21:44:54   
Monicca
No, ene ste malo nataknjene, vprašam pač, a ne bi smela, če človek nekam gre, kjer še ni bil, včasih rad kaj vpraša v zvezi s tem.

Drugače pa hvala za odgovore.



(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zdravniški za zaposlitev
1.11.2008 21:49:35   
Anonimen
Ne vem, zdi se mi, da do modrcka, da poslusa srce in pljuca in zaradi pregleda hrbtenice.
Se pa ne spomnim tocno, tako da ni bilo nic travmaticnega.

"Nasa" nas je itak sekirala samo zaradi slabo negovanih zob in prevec kil.

(odgovor članu Monicca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?