|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako redčite kravje mleko?
3.11.2008 21:10:30   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Mi smo vsi gor zrasli na domačem kravjem mleku pa nobenemu nič ne fali niti ni nihče na nič alergičen.



Super za vas.
Jaz imam pa ekcem zarad prehitrega uživanja KM, tampravega KM, izpod krave. Pila sem ga že pred 1.letom, alegija pa se je pokazala kasneje. Tako da tiste ki mislite, da če enkrat probate in ni nič, se lahko tudi motite.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako redčite kravje mleko?
3.11.2008 23:18:57   
sandra85
mi dobimo le poredko domače kravje mleko (ko gremo na štajersko k sorodnikom, vzamemo kak liter zaradi tamalega) pa nič ne redčim. ga samo prekuham in to je to. še sama obožujem KM ker je res čisto drugi okus kakor uni kupljenuser posted image kava s tem mlekom pa je božanskauser posted image

a ti si iz obale? mi tutuser posted image kam pa hodiš tuki po mleko??? js bi tudi!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako redčite kravje mleko?
3.11.2008 23:27:45   
BUŠICA
Jaz imam pa ekcem zarad prehitrega uživanja KM


ali torej trdiš, da ekcem ne bi dobila, če bi pila KM po 1 letu?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako redčite kravje mleko?
4.11.2008 7:15:00   
blaža
Se
a ti si iz obale? mi tut kam pa hodiš tuki po mleko??? js bi tudi!
m Koperčanka preseljena v kraško Notranjsko regijo. Tle se ga da dobit, ko smo s starejšim sinkom še živeli v Izoli , nisem imela te možnosti. Pojma nimam kje bi se dalo dobit prav na obali mleko. Mogoče malo iz glavnega mesta v kakšni vasici, če ima kdo krave.

Sva se prav nasmejala z možem. S ta prvim smo hodili v Kopru vsak dan z vozičkom ven in smo hranili golobčke na tržnici, tle pa hodilo gledat s ta malim kravice!user posted image No pa vsaj odleteti ne morejo!user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako redčite kravje mleko?
4.11.2008 9:40:35   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

Jaz imam pa ekcem zarad prehitrega uživanja KM


ali torej trdiš, da ekcem ne bi dobila, če bi pila KM po 1 letu?


Ne, ne bi ga dobila.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako redčite kravje mleko?
4.11.2008 12:15:03   
Bonnie_RR
Prosim, da se držite teme in vzdržite nepotrebnih komentarjev.

Lp, Bonnie

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako redčite kravje mleko?
4.11.2008 16:17:12   
memole80
Ojej, jaz pa domačega kravjega mleka že ne bi dala. Prvo kot prvo, to ni primerna hrana za dojenčka, ampak za telička, ampak kaj boš ti delala iz svojega otroka mene ne zanima. Lahko mu daš tudi salamo pri 2. mesecih zaradi mene. user posted image  Poleg tega pa domače mleko (vsaj meni) smrdi kot hudič. user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako redčite kravje mleko?
4.11.2008 21:26:53   
kati kati
zakaj se ne držite svojih mnenj in ne odgovarjate na zastavljeno vprašanje...kr neki pametujete. vsaka dela po svoje.

blaža-js mu ga tud dajem ker imamo doma kmetijo pri najbolših edinih sosedih dobimo (imajo veliko kmetijo)tud mleko.dajem že nekaj časa pa zaenkrat ni problema...bil pa je ko nisem ponoči več mela mleka in nisem mela izbire, kot da mu dam km.
js ga ne rečim, od začetka pa sem ga 1:2 (npr. 1 dl vode 2 dl mleka)
lp


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako redčite kravje mleko?
6.11.2008 22:20:35   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Ojej, jaz pa domačega kravjega mleka že ne bi dala. Prvo kot prvo, to ni primerna hrana za dojenčka, ampak za telička, ampak kaj boš ti delala iz svojega otroka mene ne zanima. Lahko mu daš tudi salamo pri 2. mesecih zaradi mene. user posted image  Poleg tega pa domače mleko (vsaj meni) smrdi kot hudič. user posted image

kaj pol sploh komentiraš? user posted image
očitno si vohala kako skisano ali pa staro mlekouser posted image sveže km pa res ne smrdi!

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako redčite kravje mleko?
6.11.2008 22:27:56   
Petraa
domače kravje (preveč maščob, bolje za otroka je mleko, zmešano od velikega števila krav kot pa od ene same)-odg pediatrinje

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako redčite kravje mleko?
7.11.2008 8:34:17   
ttz
kravje mleko se v prvih mesecih redči dvotretjinsko, kasneje polovično, po 7. mesecu pa lahko daš 200ml prekuhanega mleka, ki si mu pobrala smetano dol in 100m prekuhane vode. v 100ml vode daš malo žličko sladkorja. po 1.letu pa mleka ni potrebno redčiti. če ga kupuješ, mu daješ 3,5 mleko, če imaš domače pa posnameš smetano dol, ker je domače običajno močnejše.

odločitev je tvoja. moram pa priznati, da je mojim otrokom (dvem od treh) kupljeno mleko povzročalo najrazličnejše težave - kolike, bruhanje, zaprtje - in sem jim zelo zgodaj začela dajati kravje oz.kozje mleko. pa so vseeno ok in zdravi, pri ta tretjem otroku pa sem kravje mleko začela dajati pri 8 ali 9 mesecih- brez problema. paziti moraš le, da se ne pojavljajo kakšni izpuščaji podobni koprivnici.

srečno!!!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako redčite kravje mleko?
7.11.2008 8:38:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Ojej, jaz pa domačega kravjega mleka že ne bi dala. Prvo kot prvo, to ni primerna hrana za dojenčka, ampak za telička, ampak kaj boš ti delala iz svojega otroka mene ne zanima. Lahko mu daš tudi salamo pri 2. mesecih zaradi mene. user posted image  Poleg tega pa domače mleko (vsaj meni) smrdi kot hudič. user posted image
Jao, jao.Mleko smrdi user posted image Mi smo zrasli na kravjem mleku, pa smo zdravi. Nimamo alergij in nismo nonstop bolni.V današnjih časih je pa najboljše vse, kar je umetno.Potem pa jamramo in stokamo, kako smo bolni, pa alergični na vse.

(odgovor članu memole80)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako redčite kravje mleko?
7.11.2008 8:42:45   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Ojej, jaz pa domačega kravjega mleka že ne bi dala. Prvo kot prvo, to ni primerna hrana za dojenčka, ampak za telička, ampak kaj boš ti delala iz svojega otroka mene ne zanima. Lahko mu daš tudi salamo pri 2. mesecih zaradi mene. user posted image  Poleg tega pa domače mleko (vsaj meni) smrdi kot hudič. user posted image
Jao, jao.Mleko smrdi user posted image Mi smo zrasli na kravjem mleku, pa smo zdravi. Nimamo alergij in nismo nonstop bolni.V današnjih časih je pa najboljše vse, kar je umetno.Potem pa jamramo in stokamo, kako smo bolni, pa alergični na vse.


Nič ne smrditeuser posted image user posted image
Memole, no potem pa ti povej, kakšno mleko uporabljaš. Razni dodatki, pa adaptirana mleka itd so izvlečki kravjega mleka, kozje mleko je za kozličke, ane, potem ti ostane samo sojino mleko, ki je pa gensko spremenjeno.
Samo nek larifari in kompliciranje po nepotrebnem. Če bi lahko izbirala, bi po prvem letu starosti otroku prej ponudila domače kravje mleko, kot pa alpskouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako redčite kravje mleko?
7.11.2008 10:35:59   
katarinas
Meni je P rekla, da ko bomo začeli dajati alpsko mleko, da ga ni potrebno nič redčiti. Ne vem ali bi veljajo isto za kravje mleko, ker menda je močnejše. Če ga že hočeš dati, bi bilo po moje boljše, da se redči - saj tako so tudi prej delali, kajne, ko ni bilo drugega mlekauser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako redčite kravje mleko?
7.11.2008 11:01:47   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Ojej, jaz pa domačega kravjega mleka že ne bi dala. Prvo kot prvo, to ni primerna hrana za dojenčka, ampak za telička, ampak kaj boš ti delala iz svojega otroka mene ne zanima. Lahko mu daš tudi salamo pri 2. mesecih zaradi mene. user posted image  Poleg tega pa domače mleko (vsaj meni) smrdi kot hudič. user posted image
Jao, jao.Mleko smrdi user posted image Mi smo zrasli na kravjem mleku, pa smo zdravi. Nimamo alergij in nismo nonstop bolni.V današnjih časih je pa najboljše vse, kar je umetno.Potem pa jamramo in stokamo, kako smo bolni, pa alergični na vse.


Nič ne smrditeuser posted image user posted image
Memole, no potem pa ti povej, kakšno mleko uporabljaš. Razni dodatki, pa adaptirana mleka itd so izvlečki kravjega mleka, kozje mleko je za kozličke, ane, potem ti ostane samo sojino mleko, ki je pa gensko spremenjeno.
Samo nek larifari in kompliciranje po nepotrebnem. Če bi lahko izbirala, bi po prvem letu starosti otroku prej ponudila domače kravje mleko, kot pa alpskouser posted image user posted image



Zaenkrat uporabljam svoje mleko, saj ima hčerka samo 7 mesecev, po enem letu pa bom dala alpsko. Ja, če meni smrdi SMRDI!Ima močan vonj in konec!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?