|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 10:42:35   
lin
Punce!
Za kolko starega otroka se vam zdi primeren voziček od Quinnyja model Zapp?
Glede na to da se ležišče nespusti nič in je samo za v sedeči položaj.
Kdaj bi ga vi kuple,no pri kateri starosti otroka?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 10:47:26   
Mina1
Tvoja LIN gre lahko vanj, glede na to, da je stara 8 mesecev;).

Naš prvi je bil pri 6-tih mesecih še v lupinici Cabrio, ki gre prav tako na Zappa, takoj po morju torej v 7-em mesecu pa je bil v športnem delu 3-kolesnika.

Isto velja za Zappa.

pa-pa Mina1

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 11:02:45   
lin
Mina1
Sej mi mamo zdaj Quinnyja freestyle 3xl in smo jo že pri 3 mes dali v šprtni del(ker se ležišče nespusti čisto do konca),ampak pri zapp-u je samo v sedečem položaju,kako se pa to prakticira če otrok v njem zaspi?

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 11:05:29   
andrejaz
Zapp-a imaš lahko od rojstva, saj se lahko uporablja skupaj z lupinico maxi cosi. Na zappu snameš prevleko in strehico ter namontiraš nosilce za lupinico.
Mi Zappa pri slabih 7 mesecih uporabljamo v kombinaciji z lupinico če gremo kam z avtom,, po nakupih,..., za vsakodnevne pohode pa imamo freestyla.
Meni je žal, da nisem Zappa kupila že prej.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 11:08:45   
Mina1
Ja, sem videla v mestu dve mamici:

ena je imela velikega otročka in je notri bp spal, druga pa je imela tini-mini otročka, pa je tudi spančkal, tako da se verjetno da:zmeden:

Pomoje odvisno od otročka, kako zahteven je in tako;)

Ni sicer primerjava, pa vseeno: tudi naš 3-letnik se je navadil spati v sedežu MAXI RODI, ki je največji in je pravtako v samo sedečem položaju. Sicer mu glavica včasih pade tako hecno postrani ali celo naprej, pa mu jo nagnem nazaj, pa je;) - govorim za tavelik sedežek v avtu.

pa-pa Mina1


(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 11:25:33   
lin
andrejaz,
samo Lin je prevelika za lupinico,drugače bi ga pa lahko nabavli za krajše sprehode in za v šoping za daljše sprehode pa freestyla bi še zmeraj uporabljali!
Ful mi je lep in ful mi pali,a maš kakšno slikico s tvojim:duda:v Zapp?če jo maš bi te prosla če jo lahko daš valbum,da si ogledam kako to zgleda,pa še neki še ena na rr ga ima a veš katera

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 12:12:22   
polona2
Meni se zdi Zapp zgrešen če ga nekdo kupi namesto marele, toliko denarja za marelo brez naklona, glede na vso izbiro, ki nam je na voljo, bi me sigurno bolj prepričala kakšna druga, podobno oblikovana zadeva, saj ne rečem, z estetskega vidika res ni slab, ampak to zaradi naklona mu štejem v velik minus :(...

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 12:45:03   
TARA in MAJ
mi smo ga kupili ko je bil Maj star eno leto.

Zappje res praktičen vozek:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 12:51:21   
TARA in MAJ
http://www.infantino.si
tukaj si ga lahko ogledaš:sloncek:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 13:05:53   
lin
Tare sej to sem že vidla je ista predstavitev na sončku samo me zanima če maš ti mogoče kakšno slikico z tvojim Majen v zappu?Dej pa če maš dej please v album

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 13:29:16   
lin
Tara9
Po ogledu tvojih slikic v albumu sem še bolj zagreta za zappa,upam da ga bomo čimprej nabavli,hvala

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 14:28:33   
TARA in MAJ
KAR V NABAVO LIN:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 16:49:34   
andrejaz
Lin - nimam digitalnega aparata, tako da ti ne morem pokazati slik Zappa.

Zappa smo kupili zaradi shoppinga, krajših sprehodov, ko bo šel v vrtec se bo v njem peljal do vrtca,... tako da v tem vozičku naš Mark ne bo spal in ni potrebe po naklonih.

Tudi jaz sem bila v dvomih glede naklona, vendar smo se vseeno odločili zanj prav zaradi tega, ker bo Zapp naš dopolnilni voziček. (Osnovni voziček za vsakodnevna potepanja pa bo naš terenec - Freestyle.)
Tudi spomladi ko bomo začeli zahajati v hribe bo naš Mark kar nekaj časa preživel v nahrbtniku - tam lahko zaspi samo v pokončnem položaju, torej če se bo slučajno zgodilo, da bo zaspal v Zappu (ki je vsseno malo nagnjen), najbrž ne bo problema

Za Zappa pa smo se odločili tudi zaradi vizuelnega izgleda, saj drugih trikolesnih marel še nisem zasledila. Moj :love: je tudi čisto navdušen nad njim.


(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 18:43:31   
lin
Andrejaz
Mi imamo tudi freestyla in to trikolesnika,pa vi?Joj zdaj sem se pa zapala in bi ga že jutri doma imela,ja jaz tudi nisem še nobene marele na tri kula zasledila

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 18:58:47   
polona2
Quinny in Teutonia imata marele na tri kolesa, oz. so narejene kot trikolesnik, spodaj je obroč, zadaj sta dva koleščka, spredaj pa dva fiksirana skupaj, če veste, kaj mislim :zmeden:,
veliko veselja z Zappom ;), lp!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 20:30:13   
lin
Polona2 a maš kakšen link za to Teutonio?

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 21:28:12   
polona2
Nimam linka,sem jih pa videla enkrat na Ebay-u, prav tako Quinny-evo marelo :zmeden:, če ti to kaj pomaga :zmeden:.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 21:44:59   
Ajsha
Link za teutonio je

http://www.teutonia.de

Model marele je pa solano.

LP!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Zapp-kdaj?
25.3.2005 21:55:13   
andrejaz
Lin - tudi mi imamo trikolesnika kot ti

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Zapp-kdaj?
26.3.2005 10:13:58   
lin
andrejaz
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:,pol pa moramo hitro nabaviz še zappa da bomo meli še tega istega

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Zapp-kdaj?
26.3.2005 10:16:37   
lin
Ajsha
Sej ni slab,sem si glih kar ogledala,ma mi je vseeno leši zapp,hvala

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Zapp-kdaj?
27.3.2005 23:12:59   
andrejaz
Lin - slikce vozička si lahko ogledaš v mojem albumu

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Zapp-kdaj?
28.3.2005 21:02:21   
lin
andrejaz!
Slikice pogledala in tudi z jajčkom je super!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Zapp-kdaj?
28.3.2005 21:02:22   
lin
andrejaz!
Slikice pogledala in tudi z jajčkom je super!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?