|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brez menstruacije
17.3.2009 17:14:43   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

Jaz sicer imam M, odkar delava na bebici celo relativno redno - 27-32 dni, vendar pa trenutno še kar čakam nanjo... Je že 35. dan. Je še katera na forumu, ki večinoma M ima, se pa ji je zgodilo, da je kakšen mesec ni dobila?



meni se dogaja podobno. cikle mela redne vedno od 28-32 dni. letos pa se mi je vse pobrkljalo user posted image
user posted image sem imela 3. januarja, potem 10. februarja, danes smo 17. marca, pa je še kar ni, samo črno rjavi rdeči izcedek že 4 dni, noče pa noče se vliti user posted image nosečnost izključena, je bil včeraj test -...
user posted image user posted image user posted image user posted image sm kr mal jezna...

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: brez menstruacije
17.3.2009 17:17:50   
Hana76
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

Jaz sicer imam M, odkar delava na bebici celo relativno redno - 27-32 dni, vendar pa trenutno še kar čakam nanjo... Je že 35. dan. Je še katera na forumu, ki večinoma M ima, se pa ji je zgodilo, da je kakšen mesec ni dobila?



meni se dogaja podobno. cikle mela redne vedno od 28-32 dni. letos pa se mi je vse pobrkljalo user posted image
user posted image sem imela 3. januarja, potem 10. februarja, danes smo 17. marca, pa je še kar ni, samo črno rjavi rdeči izcedek že 4 dni, noče pa noče se vliti user posted image nosečnost izključena, je bil včeraj test -...
user posted image user posted image user posted image user posted image sm kr mal jezna...



Urška, veš da sem jaz mislila, da so tiste fotke + testov tvoje, pa te zdaj nisem pričakovala...

No, jaz sem mela 11.2., pa nimam nič izcedka...

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: brez menstruacije
17.3.2009 17:39:57   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

Jaz sicer imam M, odkar delava na bebici celo relativno redno - 27-32 dni, vendar pa trenutno še kar čakam nanjo... Je že 35. dan. Je še katera na forumu, ki večinoma M ima, se pa ji je zgodilo, da je kakšen mesec ni dobila?



meni se dogaja podobno. cikle mela redne vedno od 28-32 dni. letos pa se mi je vse pobrkljalo user posted image
user posted image sem imela 3. januarja, potem 10. februarja, danes smo 17. marca, pa je še kar ni, samo črno rjavi rdeči izcedek že 4 dni, noče pa noče se vliti user posted image nosečnost izključena, je bil včeraj test -...
user posted image user posted image user posted image user posted image sm kr mal jezna...



Urška, veš da sem jaz mislila, da so tiste fotke + testov tvoje, pa te zdaj nisem pričakovala...

No, jaz sem mela 11.2., pa nimam nič izcedka...


žal ne, so pa od naše drage giotti in sem ful vesela zanjo, da je končno dočakala ta zasluženi plusek. in sem se odločila, da ji bom sledila..ostale ste pa z mano vse, a velja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: brez menstruacije
20.3.2009 16:07:06   
twetka
Lepo pozdravljene

Včeraj sem malo brskala po netu in odkrila ta forum, pa ga nebi, če nebi mela težav. Prebrala  sem, da vas je kar veliko s takšnimi težavami, mislila sem da sem ena izmed redkih. Tudi jaz namreč nimam menstruacije in ginekologinja mi je skoz predpisovala Orgamertril po katerem sem jo normalno dobila, ter govorila da je z mano vse ok in da bom lahko normalno zanosila tudi brez mentruacije. S partnerjem že leto dni ne uporabljava zaščite in se čistno nič ni zgodilo, kar sem js seveda vedela, da se ne bo. Začelo me je malce skrbeti vse skupaj in sem po treh letih zamenjala ginekologinjo, katera pa je bila zelo zgrožena nad delom prejšnje ginekologinje. Na prvi pregled sem čakala 2 tedna, pri prejšnji ginekologinji pa skoraj 8 mesecev. Ta nova mi je takoj dala napotnico za ukc Maribor za endokrinološki oddelek. Povem vam,da sem totalno šokirana nad dogajanjem,ker si nisem mislila da se bo to dogajalo prav meni. Drugače sem močnejše postave in prejšnja G mi je vedno rekla da je to velik vzrok, da ni perila, kar pa je nova G ovrgla in mi potrdila da to sploh ni prava diagnoza. Zgubljena sem čist, čez neki dni mam ta endokrinološki pregled za katerega nimam pojma kako poteka in sem čist nervozna. Želim si da bi se vse lepo izteklo ter da bi čimprej lahko zanosila. Sicer stara sem šele 22 let in mi je G rekla da naj v bistvu ne skrbim, ker sem še mlada, ampak kljub temu mene skrbi, da nikoli ne bom mogla imeti otrok.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: brez menstruacije
27.6.2015 13:35:54   
luna89
hej punce

imam podobne težave kot ve. ne vem kaj naj naredim user posted image brez tabletk ne dobim menstruacije in tako je že 3 leta moja G pravi da je vse uredu in me noče poslat na druge preiskaveuser posted image si pa z partnerjem želiva otroka.

(odgovor članu urškica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: brez menstruacije
29.6.2015 14:38:28   
Tikie
luna89s tabo nikakor ni in ne more biti vse v redu,če ne dobiš menstruacije brez sproženja s tabletami.Kot tudi ni vse v redu s tvojo ginekologinjo,da ti to govori.Njej se le ne da poiskat razloga za tvoje težave.Za začetek jo zamenjaj,ker ti to pripada in nikar ne oklevaj.Srečno...


< Sporočilo je popravil Tikie -- 29.6.2015 14:41:56 >

(odgovor članu luna89)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?