|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
26.3.2005 21:25:18   
Annny
Cena našega Quinnyja Formule z dodatno opremo je bila čez 200.000 sit, na dražbi sem ga kupila malce ceneje, kot je cena v trgovini. Spet bi kupila enako (za majhnega dojenčka idealno).
Zdaj pa imamo marelo Teutonia Solano ( v trg. 200 Eur) in je najboljši voziček, kar si jih morem zamisliti..Quinny nam že nekaj časa stoji v kotu:)
lp

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
26.3.2005 21:25:32   
Annny
Cena našega Quinnyja Formule z dodatno opremo je bila čez 200.000 sit, na dražbi sem ga kupila malce ceneje, kot je cena v trgovini. Spet bi kupila enako (za majhnega dojenčka idealno).
Zdaj pa imamo marelo Teutonia Solano ( v trg. 200 Eur) in je najboljši voziček, kar si jih morem zamisliti..Quinny nam že nekaj časa stoji v kotu:)
lp

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
26.3.2005 21:26:31   
Annny
O hudo..kaj pa je zdaj to????????:ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
26.3.2005 21:28:07   
Tinna
Mi smo imeli štiri mesece Chicco trio C1 in za komplet (športni del, košara in jajčka) smo dali 450 EUR. Pred enim mesecem pa smo kupli Quinny Speedy SX samo športni del in zanj odšteli 54.000 SIT. Vreden pa vsakega denarja. :)-
:sloncek:

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
26.3.2005 21:29:42   
Tinna
Anny saj smo razumeli, da je tvoja marela najboljša.:)-:)-:)-

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
26.3.2005 21:43:01   
lin
punciva hvala za link sem si ogledala jaz ful rada firbcam za stvarcami za bebeje,ni slab sem ga vidla v živo v Portorožu en vikend pred kratkim ste bli vi?
Ups pa sej sploh nevem če maš ti ta vozek ali ena druga:ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
26.3.2005 21:43:01   
lin
punciva hvala za link sem si ogledala jaz ful rada firbcam za stvarcami za bebeje,ni slab sem ga vidla v živo v Portorožu en vikend pred kratkim ste bli vi?
Ups pa sej sploh nevem če maš ti ta vozek ali ena druga:ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
26.3.2005 21:45:23   
puncica
Ne nimam ga jaz:)- Tud jaz sem firbc pa sem mal poiskala kater je pa tako drag in sem ga našla. Ja no men žal ni všeč:zmeden2:

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
26.3.2005 22:47:50   
mehurčica
Prvi voziček smo si izposodili-PP. Uporabljali smo ga mislim da skoraj 5 mesecev. Pol pa (Bruin)marela, ki naju je prišla 59€.
Če ne bi dobila izposojenega, bi kupila rabljenega.
Nasplošno ne bi dala za voziček več kot 30tisoč, razen če bi zanosila hitro po porodu-mogoče bi potem skupaj skrampali za tandem.:)

Lp

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
27.3.2005 0:00:43   
polona2
Uf, Annny, cena tvoje Formule je bila pa kar zasoljena, takrat, ko sem jaz kupovala voziček,je bila Formula pri Schmidu 450 Eurov, tudi v tej barvi, ki jo imaš ti,vzela je nisem zato, ker je bila daljša čakalna doba :((, pred nekaj meseci sem spremljala avkcijo na nemškem e-bay-u za rdečo štirikolesno Formulo, novo, z Dreamy-em, adapterji, tlačilko, prekrivalom za dež, (sigurno sem še kaj pozabila :zmeden:) in je dosegla ceno 200 Eurov, mislim, če to ni za :((...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
27.3.2005 8:12:45   
ana1
Mi imamo quinny frestayle 3xl - skupaj z globoko košarico in lupinico je bil 136.000 SIT.

lp, :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
27.3.2005 17:18:38   
Anonimen
122.000 sit je bil takrat Quinny Freestyle 4xl.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
27.3.2005 17:26:58   
Primoza
ABC designov trikolesnik Moving air; odštel 21000 sit za praktično nerabljenega iz druge roke.

Zdaj ko je star 10 m pa imam itak raje nahrbtnik za nošnjo, ker je bolj praktičen, pa še za kondicijo je dobro.

Voziček se zdaj obnese le, če gremo v kakšno gostišče.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
29.3.2005 9:28:01   
pravljica
jaz najprej nisem gledala na ceno, ampak sem poiskala na netu voziček, ki mi je bil všeč...to je bil quinny comfort...v ZG je prišel okoli 70000 sit, košaro sem kupila rabljeno za 25000 sit, zdaj pa iščem še cabria (če bo rabljen, tudi ok)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Koliko ste pripravljene odšteti za otroški v...
29.3.2005 13:20:25   
pika**
Mi imamo kombiniran voziček Inglesina ( v prejšjem tisočletju je stal cca 22.000 SIT ) in ga ne bi menjala za nobeno formulo. Takrat sploh ni bil poceni, ampak med dražjimi. Je lahek , hitro se sestavi in razstavi, dvojna vrtljiva kolesa, košara..... Komplet tekstilni del je snemljiv in pralen. :kuza:

Marela s strehico CAM je kupljena v Palmanovi tudi pred leti in je bila cca 7.000 SIT. :kuza:

Malce smo se bali, da vozički ne bodo dočakali novega uporabnika, pa so barve kot nove brez Perwola in že čakajo našega malega sončka ( ki je še v bušiju ) za poletne vožnje.:muca:

Dobila sem še en voziček Botique model KNORR ( aupam da sem prav prepisala )- s koškom, zimsko vrečo...., pa kaj , ko ima tako zbledele barve, da mi ga je kar žal, pa še težak je, komaj ga dam sama narazen...:muca:

Skratka punce, pretiravate z vozički - mislim cenovno.
Ne rečem pa, da jih ni luštno gledat in zbirat.
Tisti v Rutarju ( neka fuulll akcija )so mi sedli.
Pa kaj , ko imam že tri.:sloncek::sloncek::sloncek:


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Katera različica?
Februarka08



Lea (68%)

Leja (32%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!