|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bušizmi
10.11.2008 23:10:47   
ZmajTolovaj
ZA SLOVO OB IZTEKAJOČEM SE MANDATU user posted image
Izjave Georgea Busha:

"Vse, kar vem o Slovaški, sem zvedel od vašega zunanjega ministra (govoril je o Janezu Drnovšku, op.p.), ki je prišel v Teksas."
"Zrasel sem na zahodu. Na teksaškem zahodu. Zelo blizu Kalifornije. In Teksas je v več smislih bližje Kaliforniji kot Washington."
"Vem, da človek in riba lahko živita v sožitju."
"Jasno je, da je naša država odvisna od tuje nafte. Vedno več uvoza prihaja iz tujine." "Ena od dobrih stvari glede knjig je, da so v njih včasih odlične slike." "Imel bom zunanje orientirano zunanjo politiko." "Zavezali smo se, da bomo z obema strankama sodelovali, da bi nevarnost terorizma znižali na stopnjo, ki bi bila sprejemljiva za vse." „Moja administracije je pozvala vse voditelje na Bližnjem vzhodu, naj naredijo vse, kar je v njihovi moči, za ustavitev nasilja, naj povejo vsem vpletenim stranem, da miru ne bo nikoli." "Diktatura bi bila veliko lažja, o tem sploh ni dvoma." "Bela" - odgovor na vprašanje britanskega otroka, kakšna je Bela hiša "Veliko časa porabimo na pogovorih o Afriki, kar je tudi prav. Afrika je država, ki boleha za hudo boleznijo." "Ne v francoščini, ne v angleščini, ne v mehiščini," pojasnilo novinarjem, da ne bo odgovarjal na njihova vprašanja. "Zaskrbljeni smo zaradi aidsa v Beli hiši, o tem ni dvoma." "Ali imate tudi pri vas črnce?" je vprašal brazilskega predsednika. "Razoroži se, ali pa se bomo mi," je pozval Sadama Huseina. "Potrebujemo energetski zakon, ki spodbuja porabo.“ "Težava pri Francozih je ta, da nimajo besede za 'podjetnika'," na pogovorih z britanskih predsednikom vlade o težavah francoskega gospodarstva. "Hočem da veste, da ko govorimo o vojni, pravzaprav govorimo o miru." "Moj obisk Azije se je začel tukaj na Japonskem zaradi pomembnega razloga. Tukaj se je začel, ker sta pred stoletjem in pol ZDA in Japonska oblikovali eno največjih in najbolj trajnih zavezništev v zgodovini. Iz tega zavezništva je prišlo obdobje miru na Pacifiku", med obiskom Japonske, ko je očitno pozabil na 2. svetovno vojno. "... in tudi nisem zelo analitičen. Vi veste, da ne porabim veliko časa za premišljevanje o sebi, o tem, zakaj počnem nekatere stvari." "Pred kratkim sem sprejel finančnega ministra palestinskih oblasti in bil zelo presenečen nad njegovim razumevanjem financ." "Najprej, naj to jasno povem, revni ljudje niso nujno tudi morilci. Samo zato, ker nisi bogat, še ne pomeni, da si pripravljen ubijati." "Mislim, da je vojna nevaren kraj." "Ponosen sem, da lahko stisnem roko človeku, ki mu je režim Sadama Huseina odsekal roko." "Kot veste, so to odprti forumi, kamor lahko pridete poslušati, kar imam za povedati." "Vidite, svobodne države so miroljubne države. Svobodne države ne napadajo drugih. Svobodne države ne razvijajo orožja za množično uničevanje." "Naša država vsako leto za lačne nameni milijardo dolarjev. Zato smo daleč najbolj darežljiva država na svetu, na kar sem ponosen. Vendar to ni tekmovanje, kdo je bolj darežljiv. To vam povem samo kot informacijo. S tem se ne smemo hvaliti. Ampak smo. Smo zelo darežljivi." "Potrojili smo znesek, če se ne motim iz 50 na 195 milijonov dolarjev." "Razumem, da nemiri na Bližnjem vzhodu netijo nemire v celotni regiji." "Afganistanska vojska je tista, ki je šla v Nadžaf in tam opravila delo," na skupni novinarski konferenci z iraškim premierjem o iraških vojakih. "Naši nasprotniki so domiselni in iznajdljivi, a takšni smo tudi mi. Oni nikoli ne prenehajo misliti, kako bi še bolj prizadeli našo državo in ljudi, tako kot tudi mi ne." "Zmanjšal sem davke za vse. Nisem jih zmanjšal. Zmanjšal jih je kongres. Jaz sem ga zaprosil, naj jih zmanjša." "Želim si, da ne bi bil vojni predsednik. Kdo sploh hoče biti vojni predsednik? Jaz ne." "Zato se vam zahvaljujem, da ste me opomnili, kako pomembno je biti dobra mati in tudi dober prostovoljec." "Javni šolski sistem je v Ameriki eden izmed najpomembnejših temeljev naše demokracije. Nenazadnje se tam otroci iz cele Amerike učijo postati odgovorni državljani. Učijo se spretnosti, ki so potrebne, da izkoristijo našo fantastično oportunistično družbo." "Spominjam se, ko sem srečal mamo otroka, ki so ga ugrabili Severnokorejci tukaj v ovalni pisarni." "Želel bi se zahvaliti mojemu prijatelju, senatorju Billu Fristu, da se mi je danes pridružil. Poročen je s teksaškim dekletom, to morate vedeti. Karyn je z nama. Ona je zahodnoteksaško dekle, tako kot jaz." “Velikokrat me vprašajo, zakaj, zakaj vas skrbi, kaj se dogaja zunaj Amerike." "To je vaš denar. Vi ste plačali zanj."

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bušizmi
11.11.2008 23:35:21   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?