|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: razočarana
12.11.2008 14:18:58   
sonček33
Anonimna pa nikar metat vse v en koš. Neplodnost in izbira spola pač nista problema na isti ravni.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: razočarana
12.11.2008 14:27:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Anonimna pa nikar metat vse v en koš. Neplodnost in izbira spola pač nista problema na isti ravni.


ja pa teb tud ni treba takoj njo obsojat da kolk je slaba mati kao ker je zej mal razočarana, pa sej jo bo minil sam zej je dala to iz sebe, pa prov je da je dala to iz sebe ker bo lažje predelala kokr pa da bi v sebi tiščala pa sekirala se ker bi s tem še bolj škodila svojem dojenčku.

ja men so tud vsi v prvo govorl da bo fant pa tak naprej pa sem v sebi čutla da bo punčka in je bila res sedaj v 2 pa mi neki prav da bo fant sam nisem prepričana sam drugi okol pa govorijo da bo punčka pa naj bo kar koli sam da je zdrav po drugi strani si pa potihem želim da bi bil fant, sam na to jz ne morm vplivat kakor bo pa bo sam da se rodi zdrav in živ.

prej 1 post sm pa napisala zato bol grdo da bi ve vidle kak je če vas nekdo neki obtožuje brez podlage da te pozna in ne ve kaka oseba si v resnici

pa brez zamere

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: razočarana
12.11.2008 14:29:10   
VRTNICA84
Nevem kak lahko tak razmišljaš.
Namesto, da bi bila srečna, da je z otrokom vse vredu. Si razočarana, da je fantek. Tega pa res ne razumem. Kak si lahko razočarana zaradi spola otroka.
Pomisli na ženske, ki se dolgo trudijo da bi zanosle. Pa jim ne rata. Ter bi še ble kako zadovoljne, da bi dobile fanteka ali punčko. Ti pa hodiš ven z takšnimi izjavami!!!

Povem ti, da sem razočarana nad takšnim razmišlanjem in se mi zdi popolnoma nezrelo!!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: razočarana
12.11.2008 14:36:54   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Anonimna pa nikar metat vse v en koš. Neplodnost in izbira spola pač nista problema na isti ravni.


Točno tako - to sta povsem različna problema. In ravno zato ji ni treba naprej metati očitka - "češ, kaj pa tiste, ki ne morejo zanosit". Ker to nima prav nobene veze z njenim "problemom".

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: razočarana
12.11.2008 15:06:06   
lara light
Ne morem verjet, koliko slabega privre na dan, čim je mogoče. Vem, da je bilo to že 100x povedano, a vseeno: se mi zdi, da nekatere prav čakate, da se lahko nad kom znašate. Javni forum je namenjen izmenjavi mnenj in prav je, da so drugačna. V nekaterih postih se najdemo, v drugih sploh ne. Zato pa dajemo svoje strahove sem na forum, na rešeto, da vidimo, koliko in če sploh je to kar počnemo v redu.

Anonimna 2, presegla si vse meje ne le dobrega okusa, predvsem slabega. Žal mi je, da ti tako težke besede privrejo na dan, ko le prebiraš neke izjave na ekranu in se niti ne soočaš z očmi ali ljudmi, ki bi te lahko ogrožali.

Anonimna 1, upam, da te razočaranje čimprej zapusti in da se boš fantka veselila. Sama si tega ne predstavljam, da bi lahko bila zaradi spola razočarana, ker si že 10 let želim otroka in priznam zgrožena sem nad takimi občutki...ampak nismo vsi enaki.
Verjamem, da boste srečna družinica...punčka mogoče pa še pride.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: razočarana
12.11.2008 16:46:27   
Anonimen
zakaj se sploh sekiraš ko vidiš tisto stručko, te sploh naj ne zanima kakšnega spola je, saj mene ne bi! čist tako jaz si tud želim da bo ta druk otrok punčka pa kaj naj naredim, nič, kar je, je že narejeno. mar katere pare poznam da so si želel punčko al pa fantka pa jim je v tretje ratal, mogoče bo pa tud tem v tretje gre rado pravjo, moji sosedje imajo trije pari pa imajo najprej po dve punci v tretje imajo pa fanta!

če pa ne bo ratal pa deca za jajca prim, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image on ima tisto moč katerega spola bo user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čim hitrejša ljubezen do svojega bodočega sina, pomisli malo pozitivno, ti ne bo treba novi cunjc kupovat jih bo podedoval od taprvegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: razočarana
12.11.2008 18:18:59   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Ne morem verjet, koliko slabega privre na dan, čim je mogoče. Vem, da je bilo to že 100x povedano, a vseeno: se mi zdi, da nekatere prav čakate, da se lahko nad kom znašate. Javni forum je namenjen izmenjavi mnenj in prav je, da so drugačna. V nekaterih postih se najdemo, v drugih sploh ne. Zato pa dajemo svoje strahove sem na forum, na rešeto, da vidimo, koliko in če sploh je to kar počnemo v redu.

Anonimna 2, presegla si vse meje ne le dobrega okusa, predvsem slabega. Žal mi je, da ti tako težke besede privrejo na dan, ko le prebiraš neke izjave na ekranu in se niti ne soočaš z očmi ali ljudmi, ki bi te lahko ogrožali.

Anonimna 1, upam, da te razočaranje čimprej zapusti in da se boš fantka veselila. Sama si tega ne predstavljam, da bi lahko bila zaradi spola razočarana, ker si že 10 let želim otroka in priznam zgrožena sem nad takimi občutki...ampak nismo vsi enaki.
Verjamem, da boste srečna družinica...punčka mogoče pa še pride.user posted image


Točno tako.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: razočarana
12.11.2008 18:39:35   
arabela*
jaz pa anonimni nikakor ne dam prav,da ima tako mišljenje.Po njenem je ona ciljala na to karto,da bo pa sedaj ko že ima npr,fantka imela punčko.In temu ne dam prav.Otrok je otrok,pa ne glede na spol.To ali bouser posted image aliuser posted image so mogoče naše želje,ki pa naj bi morale nekako v podzavesti ostat.Jaz tudi imam dve punčki,pa si niti v sanjah nebi kaj druga želela.
Se pa spomnim,ko sem bilauser posted image ,da so mi vsi govorili,da bouser posted image .Češ,saj punčko tako ali tako že imaš.Halo,ljudje.S takimi stvarmi se po moje niti v sanjah ni za igrat.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: razočarana
12.11.2008 20:26:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

jaz pa anonimni nikakor ne dam prav,da ima tako mišljenje.Po njenem je ona ciljala na to karto,da bo pa sedaj ko že ima npr,fantka imela punčko.In temu ne dam prav.Otrok je otrok,pa ne glede na spol.To ali bouser posted image aliuser posted image so mogoče naše želje,ki pa naj bi morale nekako v podzavesti ostat.Jaz tudi imam dve punčki,pa si niti v sanjah nebi kaj druga želela.

Se pa spomnim,ko sem bilauser posted image ,da so mi vsi govorili,da bouser posted image .Češ,saj punčko tako ali tako že imaš.Halo,ljudje.S takimi stvarmi se po moje niti v sanjah ni za igrat.



Preberi moj drugi post, sem rekla, da mi je vedno bilo vseeno. Ljudje so me nekako prepričali, v podzavest mi je zlezlo

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?