|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
19.11.2008 7:46:10   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka


Ja, mi imamo novo sedežno, ki ni usnjena...pa spalnica je tudi čisto frišna z enim hudim jogijem. Če bo moj vd mož prebral vaše izkušnje, bom pomojem do poroda izgnana z vseh vpijajočih površinuser posted image  


Joj, midva tudi čist nov jogi. Šment.user posted image  Upam, da ne bo ponoči.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
19.11.2008 7:57:19   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka


Ja, mi imamo novo sedežno, ki ni usnjena...pa spalnica je tudi čisto frišna z enim hudim jogijem. Če bo moj vd mož prebral vaše izkušnje, bom pomojem do poroda izgnana z vseh vpijajočih površinuser posted image  


Joj, midva tudi čist nov jogi. Šment.user posted image  Upam, da ne bo ponoči.


A bi vseeno raje med šopingom? user posted image  Hecam se.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
19.11.2008 9:08:33   
lenika
V porodnišnici in sicer še na oddelku.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
19.11.2008 10:53:34   
tiamia
Doma, kot da bi me nekdo s kakšnim vedrom zalil...user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
19.11.2008 11:27:24   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka


Ja, mi imamo novo sedežno, ki ni usnjena...pa spalnica je tudi čisto frišna z enim hudim jogijem. Če bo moj vd mož prebral vaše izkušnje, bom pomojem do poroda izgnana z vseh vpijajočih površinuser posted image  


Joj, midva tudi čist nov jogi. Šment.user posted image  Upam, da ne bo ponoči.


A bi vseeno raje med šopingom? user posted image  Hecam se.



Joj, pa nov avto tud!!! Tako da med vožnjo tud ne sme!!! user posted image user posted image user posted image  Zdaj pa skoraj raje šoping izberem.user posted image user posted image user posted image user posted image  

Al naj plenice zdaj nosim????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
19.11.2008 19:08:01   
poli*
Ponoči me je nekaj požgečkalo in zato sem se zbudila. čez nekaj sekund se je vlilo iz mene- ker sem hitro vstala, voda še ni čisto premočila pižame.user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
20.11.2008 10:02:39   
Mesečnica
Pri prvem sem se sredi dopoldneva odločila, da grem še malo spat. Komaj sem se dobro namestila v postelji (saj veste, trebuh user posted image ), mi je v trebuhu naredilo pk in to je bilo to - voda je začela odtekati. Kakšno minuto kasneje je prišel že prvi popadek. Rodila sem pa šele čez 10 ur.

Pri drugem sem zvečer po dnevniku sedela na kavču, mož je ravno pripravil večerjo, samo za malenkost sem se presedla (za kakšen centimeter), pa se je samo ulilo ... niti grižljaja nisem uspela spraviti v usta user posted image user posted image user posted image . Popadki so se pojavili šele kakšno uro kasneje, na poti v porodnišnico. Voda mi je odtekala vso pot do porodnišnice, v sprejemni ambulanti, v porodnem bloku ... Toliko jo je bilo, da je še babica otročku z roko odmikala glavo v porodnem kanalu, da je mimo tekla ... kar ni bilo konec tega odtekanja user posted image . Rodila sem pa šele 9 ur po tem, ko mi je voda začela odtekati, bi pa še kasneje, če mi ne bi dali nekaj umetnih popadkov.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
20.11.2008 10:19:40   
Miška2006
V restavraciji.......na srečo ni noben  opaziluser posted image user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
20.11.2008 10:33:11   
karmen83
V porodni sobi mi je G predrl ovoje. Čez uro in pol sem že objemala svojo user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kje vam je odtekla plodovna voda?
20.11.2008 12:04:29   
gloria
...ko sem se usedla v avto ker sem mislila da bom šla na ctg pa ni rataluser posted image ....

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?