|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 18:49:05   
Jessy
Danes sem bila na morfologiji, pa je rekel G, da je še veno obrnjen z glavico navzgor, pa da brez panike. Ko sem ga vprašala, kdaj naj bi se obrnil, mi je rekel, da lahko tudi 2 minuti pred porodom. To vem tudi jaz, ampak me vseeno zanima kdaj se pri večini obrnejo. Pa nočem nobene panike zganjat, saj vem, da sem še zgodnja, da zdaj še ni zaskrbljujoče.
Kako je bilo pri vas?

lp, Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 19:00:15   
Anonimen
Jaz sem v 32 tednu9nebesa:bravo::love: in imam pregled ta teden-na prejsnem pregledu je rekla ginekologinja, da bova pogledali, ce se je ze obrnil:)

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 19:03:52   
NENAJANI
Jaz sem 31t4d in naš :duda: se je že obrnil na glavico!!!!!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 19:31:22   
Naja31
Ojla,

moj na morfologiji se ni bil obrnjen na glavo, na pregledu okrog 28. tedna pa je ze bil in je tako tudi ostal :bravo:
Tudi jaz sem slisala razlicne zgodbice, da se lahko pravlno obrne tudi tik pred porodom. Eni moji prijateljici se nikakor ni obrnil, v 37. tednu so jo narocili na zunanji obrat, ki pa ni uspel in je potem na PDP rodila s carskim rezom.
Mislim, da je pri tebi se prezgdaj, da bi se zdaj s tem obremenjevala.

Lp, Naja :nosecka: se 14 dni :bravo:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 19:36:21   
NinaŠ
Anže se je obrnil med 35. in 36. tednom.

LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 19:40:33   
ZARA
...men se je v 36 tednu!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 19:42:22   
Rozalija
Men se je zadnji teden.... gospa je raje ležala počes... tako da maš še malo morje časa.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 20:06:04   
Gina
Naš se je že obrnil na glavico, pa veselo po 30. tednu nazaj na rito. In je sedel tako do par tednov pred porodom - ne spomnim se čisto točno, ampak precej pozno.:)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 20:13:38   
pravljica
moj je bil že na morfologiji na glavici...pa zdaj mislim, da je še vedno...ampak po moje še to ni dokončno, ali pač :zmeden:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 20:36:19   
daisy
moj se je na glavico obrnil v 7. mesecu (ne vem kateri teden)- takrat so mi naredili tudi zadnji UZ - in baje če se enkrat obrnejo z glavico navzdol, se ne obračajo več (tako so mi zatrdili vsi gin. in sestre, ko sem jih spraševala).
no in glej ga zlomka: na sredini poroda (ki je trajal zelooo dolgo) babica potipa ni pravi da se ji zdi da gre z rito ven. Mali se je odločil, da ne bo na glavo skakal na ta svet:)-

Mogoče je bolje, da se obrne kasneje, ker je manj možnosti, da bi se potem ponovno obračal:zmeden:

srečno.:duda::modri:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
29.3.2005 20:57:06   
Jessy
Super!

Sem prav vesela vaših odgovorov! Saj se ne obremenjujem s tem, ker je še VELIKOOOO prezgodaj, ampak me samo informativno zanima, ko je bil na pregledu ravno omenjen ta položaj!

Uživajte s svojimi malimi sončki!

lp, Jessy

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
30.3.2005 7:25:31   
Spicy Black
Ojla!

Tudi naš :duda: je še do pred nekaj tedni lepo sedel v trebuhu. Pa mi je G svetoval naj veliko pijem (več plodovnice) in ležim na desnem boku, da se bo mali prekucnil. In se je! Sedaj to čutim po tem ker se mu veliko kolca :)- in to čutim spodaj pod popkom :bravo:. Sicer pa upam, da bo tako tudi ostal in da se ne bo več obračal.

Nina 99+:duda:35t

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
30.3.2005 7:57:17   
špelin@
Ja, res je prezgodaj za dokončno pozicijo ;)

Moja kepica že od morfologije naprej leži hecno počez (glavo ima na levi strani trebuha, ritko in nogice pa desno zgoraj malce višje od glave - tako ima moj trebuh malce smešen zgled 8)). Če ležim na levem boku, ji ležim (dobesedno!) na glavi in se hitro pritoži :ups:

Prva pika je bila vseskozi obrnjena z ritko navzdol, ker se je odločila, da ne bo padla na glavo, ampak lepo z ritko naprej :)- Obrnila se ni zaradi manjše količine plodovnice.

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
30.3.2005 9:04:41   
Urška//
OJ

Moja pika je bila se na morfologiji pocez cez trebuh, potem pri 27 tednih pa ze z glavico navzdol in se vec ne obrne.
Je pri vsaki razlicno pomoje, glavno da se preden rodimo;)

LP
papa

Urska//in:roza::duda:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdaj se največ otrok obrne z glavo navzdol?
30.3.2005 11:04:51   
SU
Naš :duda: je "na glavi" sicer že od 20. tedna, ampak bi se lahko vmes še stokrat obrnil... Glavno, da se v zadnjem mesecu naštima navzdol. Zdaj, ko smo tik pred PDP, pa srčno upam, da ne bo več vragolij zganjal/a!:)- Sicer pa, glede na grozno tiščanje tja v rebra, dvomim, da ima prostor za tak preobrat!;) LP, Saša

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?