|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr.Marija ilijaš Koželj
20.11.2008 14:57:07   
Anonimen
Pozdravljene!
Zanima me, ali katera od vas pozna Dr.Marijo Ilijaš Koželj, ginekologinjo z Vrhnike in kakšne izkušnje imate s gospo doktor?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
20.11.2008 15:46:19   
Claudi
Ja jst  mam njo  že skoz, še predno sm zanosila, zdej sm pa že čist na koncu user posted image  in moram rečt da sm z njo zelo zadovoljna user posted image
Takoj na začetku user posted image me je zaradi pregrade in letza dala na bolniško,skoraj vedno mi je naredila UZ, poslala me je na NS, naredila mi je morfologijo, okoli 30. tedna pa mi je naredila še en mal daljši UZ, ki je bil za plačat 30 eur. 
Nevem men je bla zmeri zlo uredu in prjazna, čeprav sm pa slišala, da včasih ni bla taka in da se je spremenila na boljše...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
20.11.2008 16:05:58   
natasaom
tud jaz jo imam in sem z njo ful zadovoljna

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
20.11.2008 16:56:31   
sabi
blagor vama punce, da sta zadovpljne kajti jest nism, vsakič ko grem z njene ordinacije, jokam ko dež.<najbolj pa me je prizadelo,ko sem v 29 tednu nosečnosti zakrvavela in mi je rekla da nima časa,jutri pa ima sestanek.katastrofalna ginekologinja.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
20.11.2008 17:54:12   
natasaom
ojej..men je čist všeč.nikol ni treba čakat v čakalnici pa tud mene lepo pregleda pa takoj me je poslala v lj ko je videla da imam predležečo posteljico.če bi pa zakrvavela moram pa takoj v ljubljano..

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
20.11.2008 19:07:29   
avgust09
jaz sicer ne hodim k njej sem pa slišala zanjo da res ni ok in da se ženske prepisujejo k drugim ginekologom...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
21.11.2008 6:33:47   
natasaom
kam pa,če je na vrhniki samo en ginekolog????

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
21.11.2008 10:27:05   
avgust09
ja nekam drugam, saj jaz tudi hodim v Idrijo pa nisem iz Idrije

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
30.12.2008 11:53:58   
cowgirl
dr. Ilijaš Koželj je zakon. vse možne preiskave naredi, če je potrebno. da vsa navodila, priporočila. če imaš kakršnokoli vprašanje je na voljo.
user posted image

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
30.12.2008 20:04:26   
borovnička
Jaz tudi hodim k njej že od začetka in je ne bi zamenjala. Me pa čudi, ker prvič slišim, da bi se ženske množično prepisovale drugam. Zame se je vedno zavzela, vedno si je vzela čas... je pa res, da si nismo vsi všeč in zato tud ona ne more vsaki ustrezat.

Uglavnem, jaz sem zelooo zadovoljna z njo!user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
30.12.2008 20:37:33   
aprilcica09
Pozdravljene!
jaz tudi hodim k njej od samega zacetka in sem zelo zadovoljna z njo.kadarkoli sem kaj potrebovala mi je pomagala.je pa res da sem jaz tudi slisala da se pritozujejo nad njo ampak jaz nisem imela tezav nikoli z njo.anoniomna verjetno razmisljas ce bi sla k njej.sej ne vem ce sploh se sprejema paciente, ko sem hotela sodelavki zriktat je rekla da ima ze tko preveč pacientk kot bi jih lahko sploh mela po zakonu tko da ne vem kako je zdej stanje.
upam da sem ti z svojim komentarjem pomagala.

Lep pozdrav.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
31.12.2008 17:11:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Claudi

Ja jst  mam njo  že skoz, še predno sm zanosila, zdej sm pa že čist na koncu user posted image  in moram rečt da sm z njo zelo zadovoljna user posted image
Takoj na začetku user posted image me je zaradi pregrade in letza dala na bolniško,skoraj vedno mi je naredila UZ, poslala me je na NS, naredila mi je morfologijo, okoli 30. tedna pa mi je naredila še en mal daljši UZ, ki je bil za plačat 30 eur
Nevem men je bla zmeri zlo uredu in prjazna, čeprav sm pa slišala, da včasih ni bla taka in da se je spremenila na boljše...


nisem iz vašega konca sam to me mal čudi da si mogla plačat. Jz na Jesenicah pri svoji ginekologinji do sedaj nisem dala niti evra. pa mi vsako rajžo k mam pregled naredi dost dolg UZ. pa sem sedaj v 35 t nosečnosti.

(odgovor članu Claudi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
31.12.2008 17:40:25   
tanci29
jaz sem jo imela pa sem šla stran, sicer bolj zaradi njene sestre(baje da nima več iste)...res pa je da takrat nisem tako veliko hodila k njej...ko sem mela probleme sem pa misnla da bom tisto sestro kr pojedla tok je bla nesramna...sam škoda ker sem bila še malo mlada da bi se upala kej nazaj rečt...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
6.1.2009 14:34:01   
malko
Hoj.Jaz hodim k njej že od nekdaj sam odkar sem noseča ful nisem zadovoljna z njo.Sm mela že dva spontana splava pa se ni nč potrudla da bi me dala na kakšne preiskave al pa kej tazga.zdej sm pa tretjič noseča pa sem bla 14 dni nazaj pri njej na morfologiji.je rekla da naj pride partner tud zraven da bo vidu otročka pa ga sploh ni notr poklicala ampak je uzuni mogu čakat.sva bla oba ful razočarana-kaj ga pol sploh zraven kliče.pa še to k mi je delala pregled mi je rekla da se otrokovega srčka ne vidi (vseh stirih sten). tud tolk ni bla da bi se mal potrudla pa z ultrazvokom mav "pobzala" da bi se otročk obrnu. mi je rajs napisala napotnico in me poslala v ljubljano v porodnišnico na pregled,ki ga imam jutri. sm bila pa se isti dan vseeno se na pregledu v domžalah kjer je vse res luksuzno(ultrazvok pa to) in mi je ginekologinja pogledala in vse normalno vidla. pa otročk tud ni bil v takem položaju da bi se lahko videlo. ampak ga je porukala da se je obrnu. to punce je moja zgodba malo bolj na široko. ampak mi resnično ni všeč koželjka sam zdej med nosečnostjo jo ne morem menjati ker drugje nočejo pacientke na sredini nosečnosti uzet. ko pa rodim grem pa sigurno k drugi. uglavnm jst sigurno nisem zadovoljna z njo. pa se veliko punc poznam ki jo odsvetujejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
16.1.2009 9:39:47   
cowgirl
Sestre so sedaj druge. Mlade, bolj prijazne... Izgleda veliko bolje.
Je pa res, da ima velikansko gužvo in ne sprejema drugih.

Kar se tiče strokovnosti je pa tako, da če te da na preiskavo drugam, ne vidim popolnoma nič slabega. Pač ona ni zadeve videla in je bolje, da dobiš še drugo mnenje. Če bi to delala večina zdravnikov, bi bilo manj zapletov (ne samo pri ginekologiji).

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu malko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
7.2.2009 14:02:27   
Anonimen
ojla

no jaz sem pa na novo pri njej in lahko samo rečem, da je tako super ženska. moja prejšnja ginekologinja je bila tako šlampasta, ta pa je nardila celi halo, obrnila celo ginekološko kliniko da mi bo pomagala. res sem ji hvaležna za to :)

(odgovor članu cowgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
7.2.2009 14:45:18   
tančk
Tud jaz hodim k njej in sem zadovoljna.Nisem mela glih lahke nosečnosti,takoj,ko je vidla,da nekaj ne štima,me je poslala v Lj,klicala in zagnala cel halo in sem bila takoj na vrsti.Zdaj imam zdravega otroka.Tako,da vse pohvale zanjo.Lp

_____________________________

Moj fantek Nejc je moja zvezdica, moje vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
27.2.2009 10:19:59   
talci
Hmmmm slišala, da so se ženske pritoževale. Do mene osebno je bila vedno korektna, tudi na preiskave me je že pred nosečnostjo in med nosečnostjo dala tako da ne vem, tudi z bolniško ni bil problem. Dejstvo je, da če ti zdravnik ne ustreza ga pač zamenjaš ne?

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
10.6.2011 10:16:43   
froggie
Jaz sem prišla k njej, ker sem bila pr prejšnjem ginekologu zelo razočarana.
Res jo moram zelo pohvaliti, ob pogovoru z njo sem se znebila vseh neprijetnih občutkov, ki so me
navadajali ob obisku pri prejšnjem ginekologu. Zelo je super, profesionalna, prijazna, polna nasvetov...
Resnično same pohvalne besede..user posted image Tudi moje prijateljice so z njo vse zelo zadovoljne..

(odgovor članu talci)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
10.6.2011 14:55:03   
Luns
Jaz tudi hodim k njej, jaz sem zadovoljna. Res prejšna sestra ni ravno hvale vredna in te je spravila v slabo voljo ampak zdaj ma nove prijazne. Tudi s strokovnostjo nisem mela nikol problemov z njo mi je vse pojasnila.

(odgovor članu froggie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
12.6.2011 11:31:26   
roladica
Jaz tudi hodim k njej in sem ful zadovoljna. Skoraj vedno mi je naredila UZ, v 37t bolj natančno da je videla če je mala še pravilno obrnjena. Pa mi teh UZ ni pisala v materinsko ker jih "kao ni blo". Pisala mi je samo tiste, ki so mi dejansko pripadali. Ko sem se v nosečnosti slabše počutila (vrtoglavica...) mi je takoj dala bolniško za 1m, pa sploh nisem prosila za to. Tudi potem po porodu ko je videla da se mi je en šiv malce grdo zacelil, takoj dobila napotnico. Je pa res da ma gužvo in se dopoldan ko so bolj nosečnice obnaša drugače kot popoldan. Je bolj sproščena ko ima več časa.

Sestra je pa zdaj druga in je bolj prijazna. Kadar sem prišla na CTG sva mal klepetali če je imela čas.

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dr.Marija ilijaš Koželj
11.9.2016 18:52:26   
zalaa
Jaz sem zelo zadovolna. Hvale vredna ženska, strokovna, prijazna in se ti posveti v celoti. Čim kaj odstopa od povpračja dobro razišče oz te pošlje na nadalnje preiskave. Res sm srečna da imam njo ☺

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?