|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 8:55:21   
ZvezdicaZaspanka
Po porodu se mi je vid kar poslabšal...zdaj že skoraj po 9 mesecih bi pa že skoraj mogla iti na pregled. Samo ne vem kam naj grem... Premišljujem, da bi šla k Moreli, v Clarus ali pa kar spet h Krstiču.
A ima kakšna izkušnje oz. kam hodite tiste, ki imate kontaktne leče?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 8:56:04   
Kerensa*
H okulistu v ZD. user posted image

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 9:02:42   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: ZvezdicaZaspanka
kam hodite tiste, ki imate kontaktne leče?




A ni vseeno al nosiš kontaktne al pa očala. deoptrijo ti zmeri vsak okulist.


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 9:03:56   
ZvezdicaZaspanka
Ja saj...čakalne dobe so pa tudi nore...pa še nimajo glih naprav za leče, kolikor vem... Tako, da mismim, da smo tisti, ki imamo leče, kar prisiljeni iti samoplačniško.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 9:05:26   
ZvezdicaZaspanka
Je razlika med očali in KL...tudi v dioptriji. Pa vse KL niso enako dobre. Torej, mora biti nekdo, ki se na to dobro spozna...vsaj mislim.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 9:07:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZvezdicaZaspanka
Torej, mora biti nekdo, ki se na to dobro spozna...vsaj mislim.

Ja okulist v ZD, a ne? user posted image  Čakalne dobe so pa že druga zgodba, ja. Če ne moreš al' se ti pa ne da čakat, pa samoplačniško, seveda. Clarus ima menda kar nekaj ugodnosti.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 9:19:00   
Luni
H Krstiču user posted image  Za leče je itak samoplačniško, tako da nimaš kaj izgubit! Hodim že 18 let in ga ne zamenjam.....user posted image

_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 9:35:42   
ZvezdicaZaspanka
Tudi sama sem prve leče dobila pri Krstiču...to je bilo tudsi pred približno 18 leti...in od takrat sem skoz hodila k njemu... Zdaj sem bila pa malo lenoba in že par let sploh nisem bila na pregledu...leče so mi bile ok, vid se ni spreminjal...in tudi na preglede nisem hodila... Zdaj pa že moram iti, pa sem mislila, če se je v tem času kaj spremenilo in če je kdo že kaj boljši od Krstiča. No, sicer pa nisem bila nezadovoljna z njem, je bilo vse ok. Če me katera ne prepriča drugače, bom verjetno šla spet h Krstiču.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 10:08:42   
petrinja
sama sem šla h clarusu, drugače pa je cela moja familija pri krstiču ( so sicer kupili očala ), a vedno za rojstni dan dobijo čestitke, jaz pa neuser posted image . ti to kaj poveuser posted image ?


_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 10:28:08   
ZvezdicaZaspanka
user posted image  user posted image  ja tudi jaz še vedno dobijam čestitke za RD od Krstiča, to je pa res.

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 10:30:07   
Rožica I
Jaz grem pa danes v Mestno optiko in bom plačala pregled in 1-mesečne leče nekaj čez 20€- a je to rutina, da ne bom slučajno plačevala nekaj, kar ne bi rabla user posted image ?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 11:48:24   
kaya2007
sam ne v clarus (BTC)..sem šla tja in mi baba ni bila sposobna naštimat leč v oko, kar pa seveda ni hotla priznat, ampak mi je razložila, da imam take oči, da sploh ne morem nosit leč user posted image  seveda jih zdaj čisto normalno nosim.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
24.11.2008 13:08:00   
pob@linček
Men je najboljsi in tudi on mi je edini prav zmeril dioptrijo,prej sem imela skoz tezave.Optika PRIZMA nasproti City parka.Cez cesto.Lohk ti dam tel.user posted image user posted image





_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
18.2.2009 9:57:36   
betusa
jaz pa hodim na pregled v ambulanto na Štihovi in sem zelo zadovoljna. Leče pa že leta naročam pri Agenciji Avanta (glej www.agencijalece.si).

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
18.2.2009 10:15:17   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Jaz grem pa danes v Mestno optiko in bom plačala pregled in 1-mesečne leče nekaj čez 20€- a je to rutina, da ne bom slučajno plačevala nekaj, kar ne bi rabla user posted image ?


Jaz hodim vedno k njim na pregled. Ker se mi ne da čakat v ZD. 1x na leto si pač privoščim unih 20€ za pregled.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
18.2.2009 10:35:41   
jagoda77
men je Krstič zakon

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
18.2.2009 10:45:28   
puncica
jst sem bla že parkrat pri optiki pirc se mi zdi na celovški super zadovoljna, ker pregleda sploh nisem plačala ampak samo leče. Tam sem bla že 2× hodim tako 1× na 2 leti.

Kontakt in link do njihove strani ti dam na privat če želiš, da ne bom delala kake neplačane reklame.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
18.2.2009 12:19:02   
pikapolona2
Clarus v Kranju sem jst šla...pa je bil čisti poden...tam me ne vidijo nikoli več.

Pa malo še počakaj...meni se je tam eno leto po porodu stanje normaliziralo...prej sem vsake toliko kar megleno videla....sem tudi imela filing da imam večjo dioptrijo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
18.2.2009 12:20:35   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

sam ne v clarus (BTC)..sem šla tja in mi baba ni bila sposobna naštimat leč v oko, kar pa seveda ni hotla priznat, ampak mi je razložila, da imam take oči, da sploh ne morem nosit leč user posted image  seveda jih zdaj čisto normalno nosim.


no isto je v KR...ded sploh ni vedel kako se vstavi leče....pa skoz  mi je govoril naj se skoncentriram....kr neki. O tem da  niimel pojma a je vseeno kako se obrne lečka sploh ne govorim. Obnašajo se kot da so zastonj...pa jih plačaš

Tud jst zdej normalno leče nosim

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam na pregled za kontaktne leče?
18.2.2009 12:34:01   
ZvezdicaZaspanka
Sem šla na pregled že pred enim mesecem. in spet sem se odločila za Krstiča. In moram reči, da mi ni niti malo žal. Dioptrija se mi je res malo povečala, tako da sem mogla leče zamenjat. Drugače so pa ok.

pikapolona2 mogoče bi mogla res počakat, ker se tudi meni zdi, da je zaradi poroda... Čeprav okulist zatrjuje, da to nima veze...hm...je moški, pa najbrž ne veuser posted image . Z novimi lečkami, da zdaj super vidim.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?