|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malinov caj
30.3.2005 20:33:00   
žogica nogica
zivjo vsem skupaj!

zadnje case sem zasledila kar nekaj clankov in tudi sicer se na splosno kar veliko govori o tem, da naj bi :nosecka: pile caj iz malinovih listov za lazji porod... sploh v tujini je baje to kar praksa...

mene zanima kaksne izkusnje imate ve s tem?
jaz sem osebno kar za take naravne stari ampak me je po drugi strani tud mau strah... koliko pred porodom je potrebno zacet pit caj, da ima kaj efekta oziroma da nima prevec efekta (pa da nebi prezgoaj rodila ;) )... pa kolikokrat na dan..1x,2x?... koliko teh listov je potrebno dat u vodo in kolk casa naj se potem to namaka da bo ucinek najboljsi...

skratka, ce imate kaksne izkusnje s tem, dejte se pliiiiiz mau razpisat o tem... po moje nas je kar nekaj takih, ki bi rade cim lazje rodile:)-

pozdravcke vsem vam in vasim :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   malinov caj
30.3.2005 20:36:26   
Lunca1
Ojla!

Jaz sem pila čaj materine dušice, ker naj bi se hitreje odpiral. pila sem ga pa zadnje dni. Čaj malinovih listov pa mislim da naj bi začel pit že kar kakšen mesec pred porodom.

(odgovor članu žogica nogica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   malinov caj
31.3.2005 7:00:05   
Lana_s
Jaz sem tudi že brala o tem čaju, samo ga nikjer ne najdem. Kje se ga da kupiti? Baje da ga moreš začet mesec dni pred porodom pit.

LP:rozica:

(odgovor članu žogica nogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   malinov caj
31.3.2005 7:11:22   
CIPRESA
Lunca1 pa je res pomagalo, to sprašujem zato, ker tudi jaz zelo zaupam v te zelišča in jih imam doma polno, čeprav jih kar vse po vrsti med :nosecka: ne smem.
Za materino dušico pa vem da je blaga in jo lahko piješ tudi ko si srečka nosečka, ampak ali res pomaga pa ??????

(odgovor članu žogica nogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   malinov caj
31.3.2005 8:30:45   
Rozalija
Jaz sem ga kupila v lekarni. Bili so zdrobljeni malinovi listi in mislim, da sem dala žličko ali dve (piše na škatli) na skodelico vode. Sem pa spila le eno šalčko na dan, me je lekarnarka opozorila da naj ne pretiravam, da ne bo kaj narobe. Naj bi ti pa mehčalo porodne poti. Ne vem če kaj pomaga, ampak pred porodom, ko me je pregledala sestra je rekla da imam mehek maternični vrat..... a to zarad malinovih listov al ne pa ne vem. Aja pa kot jaz vem naj bi ga pil zadnje tri mesece.

To je to.....

(odgovor članu žogica nogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   malinov caj
31.3.2005 15:47:26   
rosa
Sem se spomnila enega odgovora s sosednjega forum, glede čaja iz malinovih listov.
Sem ga poiskala:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=1&i=74&t=58
Upam, da kaj pomaga vsem (jaz sem si premislila glede pitja).?
Lep pozdrav.

(odgovor članu žogica nogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?