|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zares rdeča ritka
25.1.2009 21:21:26   
diduska
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

- hrastovo lubje
- Bepanten
- ritko vedno posušiš s fenom
- dokler se vnetje ne pomiri dodaš v plenočko še eno bombažno tetra pleničko.

Take nasvete smo dobili ob hudo vneti ritki. Stanje je bilo vidno boljše že po nekaj previjanjih.


Tudi nam je to pomagalo, ko smo imeli hudo vnetje, ko je bila naša na AB.


_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zares rdeča ritka
25.1.2009 21:28:18   
diduska
hipermanga
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Nejch

Mi imamo tut hudo vneto ritko. 3x sem bila pri zdravnici in ne boste verjele, nazadnje včeraj in ji tudi enkrat ni pogledala ritke. Vedno mi kar nekaj piše.
Prvič mi je dala canesten, in je blo samo še huje, drugič mi je napisala neko mazilo, ki so mi ga naredili v lekarni, včeraj pa mi je dala od mustele praško pasto.
Ravno kar sem tamalo skopala in je pri previjanju tako jokala, da je šlo še meni na jok. In potem sem se spomnila, da sem še v porodnišnici dobila en vzorček ene kreme za ritko. Zdj sem šla to poiskat in je ravno Sudocrem tako da ji bom šla namazat pa bom vidla kaj bo do jutri, ker če ne bo boljše grem direkt k P nazaj in potem znorim...user posted image
To se mi ne zdi normalno, da niti pogleda ne otroka, ko ga pripelješ z vneto ritko. A vam se?

No ja, mi sicer nikoli nismo imeli teh problemov, da bi morali zaradi vnete rite k P. Ampak sklepam, da kaj dosti P ne more storiti, kot predpisati kremo in dati navodila. Mogoče se tudi njej zdi malomarno od vas, da še vedno niste pozdravili te nadloge. Ker meni se zdi, da neke hude znanosti ni, kot to, da čim pogosteje previjate, zračite rito, jo dobor osušite pred previjanjem, pazite, da otroku ni prevroče (ker pod plenico še 100x bolj zašvica kot drugod), dodatno pa negujete še s kremo. Ker samo mazanje s kremo, rite gotovo ne bo poštimalo..



Ne strinjam se stem, da gre za malomarnost, ker če je otrok v vrtcu je edina naloga nas mamic, da priskrbimo domače plenice in kremo ter prosimo vzgojiteljice naj našeha malčka previjajo na 2 ur ter da ga vsakokrat ob previjanju umijejo in dobro posušijo ter na debelo namažejo. Ne vem, če obstaja tak vrtec, ki bi imel take vzgojiteljice.

Pa brez zamere avtorica in pa vzgojiteljice, ki vselej to počnete!


_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?