|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že namažete otročke s kremo za sonce???
2.4.2005 21:12:50   
s1

danes smo bili zunaj, sicer je malce pihalo, a sonček je že kar močan.

imamo 4 mesece staro punčko, ki se vozi še v vozičku (če se ne nosi v naročju:((), pa vseeno kak sonček pride do nje.

jih že mažete, s čim?

nataša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   že namažete otročke s kremo za sonce???
2.4.2005 21:14:51   
Vera*
Ravno danes sem to razmišljala.Smo bili danes fl na soncu pa ima mal rdeča lička.Jutri ga bom pa namazala.Čeprav je moj že dosti starejši,pa mislim da bi ti tudi lahko.Škodi tako ne.:)

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   že namažete otročke s kremo za sonce???
2.4.2005 21:56:34   
Sabla
Jaz jo že mažem,ker se precej nosi.Uporabljam od Niveje Sonnen-Creme.Ampak po njej ima kožico tako belo,da kar bleda zgleda.Pa je ne dam veliko pa tudi razmažem jo.Kaj bi to bilo:zmeden2:

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   že namažete otročke s kremo za sonce???
3.4.2005 6:37:35   
buči
Nujno jih je treba mazat! V lekarni se dobi veliko stvari, pa si izbereš, kar ti / dojenčku najbolj ustreza. Jaz sem imala tudi "zimsko" kremo z malo faktorja, ker ima naš blazno občutljivo - suho kožo. Zdaj je po ličkih lepo rjav, le obroček okoli ust ima, ker včasih zaspi z dudico, predno mu jo pa dam ven, ga pa že sonce boža ... 9nebesa. Pa še zvečer namazat z navadno kremico ali pa bepantenom.

:kuza:

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   že namažete otročke s kremo za sonce???
3.4.2005 7:50:23   
Pupica
V BABY CENTRU sem kupila kremico za sončanje. Saj je imela prvi dan ko smo bili cel dan vzuni kar lepo obarvana lička.
Jo pa sonček ravno tako porjavi, kjub kremi):)

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   že namažete otročke s kremo za sonce???
3.4.2005 12:44:16   
HuAnita
me je že mama kregala:ups:, ker jo tudi veloko nosim po svežem zraku... sem pa že nabavila Niveino sončno kremo za otročke... jo bom danes...:bravo:

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   že namažete otročke s kremo za sonce???
3.4.2005 13:44:22   
neja
Za dojenčke je ful taboljša od Avene....dobiš v lekarni in je res super. LP

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   že namažete otročke s kremo za sonce???
3.4.2005 13:44:58   
polona2
Katera krema pa odgovarja vašim malčkom? Jaz sem kupila Niveino kremo za sončanje, za dojenčke, tisto v tubi in se mi zdi obupna, sploh se ne vpije v kožo in Hana je potem vsa bela, rada bi kupila drugo kremo in me zanima, katero mi priporočate, lp!

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   že namažete otročke s kremo za sonce???
3.4.2005 19:59:53   
Anja167
V naši lekarni pa ne prporočajo nobene. Meni so sicer prodali Vichy faktor 30, ker sem vztrajala, samo so mi rekli, naj otroka raje pokrijem. Meni se tudi zdi, da ni res, da taka krema ne more škoditi. Bog ve, kaj vse ima noter za tisti faktor 30. Gotovo ne zdrave zadeve.

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   že namažete otročke s kremo za sonce???
3.4.2005 20:01:38   
LIALIA
Sem ravno prejšnji teden vprašala pediatrinjo glede sončnih krem in je rekla da jih dermatologi odsvetujejo. Bolje je imeti dojenčke v senci, pa klobuček gor.

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   že namažete otročke s kremo za sonce???
3.4.2005 21:04:59   
Annny
Ampak...kljub temu, da je otrok v senci, pride sonček do njega:zmeden:
Jaz sem gledala kremo za sončenje Babylove, pa na njej piše, da ne vsebuje nobenih konzervansov, aditivov..
Tudi mi je še nismo kupili :zmeden:

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   že namažete otročke s kremo za sonce???
4.4.2005 21:44:06   
PIAF
Tudi mi imamo od Bubchena (f.32) in je supr!

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?