|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   železo in magnetij
5.4.2005 8:16:48   
Anonimen
g. mi je rekel da moram jest več železa in magnezija( v tabletkh), pa me zanima vkateri hrani ju lahko najdem.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   železo in magnetij
5.4.2005 8:45:38   
Anonimen
To že, ampak če še nisi preblolela toxoplazmoze, je pa regrad rahlo vprašljiv... Jaz ga letos rajši ne jem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   železo in magnetij
5.4.2005 8:47:31   
Anonimen
Samo raje ne jesti regrata, ker tam, kjer raste, kakajo muce, druge živali pa te drekce raznašajo sem in tja. Saj, veš, tista mačja bolezen, ki je tako nevara za nerojenega otročka. Drugače ima pa veliko železa tudi rdeče meso, posebej menda konjsko, in pa rdeča pesa, ki pa jo moraš zaradi lažje absorbcije železa piti skupaj s pomarančnim sokom ali z drugim sokom, ki ima vitamin C. Tu mislim na pesin sok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   železo in magnetij
5.4.2005 9:08:44   
kofetek2010
nekje sem prebrala, da ima regrat res dosti železa, vendar je zaradi slabe absorbcije čisto nekoristen za človeško telo :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   železo in magnetij
5.4.2005 9:18:48   
pravljica
jana, tudi jaz sem to prebrala pri dr pušenjaku

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   železo in magnetij
5.4.2005 9:23:34   
kofetek2010
regrat mi je ful njama, pa ima drekece pekece :((
itak sem bedarijo naredila in sem se prejšnji teden nažrla tatarskega bifteka in beafsteak-a :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   železo in magnetij
5.4.2005 11:30:04   
sabini
Jaz sem tud brala ko je Pušenjak pisal, da lahko ješ regrat samo mora biti full dobro opran,ne vem jaz ga jem moja mami pa ga res tam nabira kjer ni drekcov.... tko da tudi ni rečeno da je vsaka žival okužena da bi dobila toks...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   železo in magnetij
5.4.2005 11:31:03   
Anonimen
Ne, ni rečeno, če hočeš, lahko riskiraš. Saj če se riziko ne izdide pa itak veš, kakšne so posledice, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   železo in magnetij
5.4.2005 18:44:58   
bskrle
A veš, kAj je meni rekla moja G:
Gospa, zrezke jejte, zrezke si privoscite.
Pa sem jedla zrezke, peso, špinačo in tabletke in nisem imela več težav z železom pa tudi s težo ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
5.4.2005 21:18:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   železo in magnetij
6.4.2005 15:06:03   
Lana_s
Čisto odvisno kje nabirate regrad. Moja mama ga v našem vinogradu na vikendu in tam ni mačk tak da sem ga celo nosečnost (jeseni in že zdaj) jedla, pa ni blo nič narobe. Sem že enkrat napisala, da se na vrtovih dosti več mačk zadržuje in iztreblja in je tam večja nevarnost, da dobiš toksoplazmozo.

Jaz nisem nič komplicirala glede hrane (sem tak že po naravi bolj "špurava") in sem jedla vse kar mi je pasalo. Tudi hrenovke, pašteto in čajno klobaso, pa sma oba z otročičkom čisto zdrava. Tak da bolj kot kompliciraš, slabše bo.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




avanture
danuska

ali ste že imeli avanturo za 1 noč?

da (47%)

ne (36%)

ne,ampak nisem proti če bi (7%)

sem odločno proti temu (10%)


Število vseh glasov: 458

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!