|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzmetnica
5.4.2005 19:26:17   
* Binchy
Katera vzmetnica za otroško posteljo je po vaših izkušnjah ali mnenju najboljša oziroma dobra? Iz katerega materiala? In kje se jo da dobit po dokaj ugodni ceni ;).

Sploh ne vem katero bi kupila. Pomoje tiste ta najcenejše niso ne vem kaj...:zmeden:

Vem, da se je nekaj že pisalo, samo ni nobena bol natančen opisala zakaj naj bi bla ena boljša od druge.

Hvala za odgovore;

Lp Binchy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vzmetnica
5.4.2005 21:18:57   
Anonimen
Jaz sem preklicala vse trgovine in kupila najcenejšo. Tiste 3 kile bo pa že vsaka zdržala. Sicer je sedaj res ne upotabljamo za v posteljico, ker niso bile prave dimenzije, jo imamo v garaži, da z vrati ne butamo v steno.

(odgovor članu * Binchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   vzmetnica
5.4.2005 22:20:35   
babylove
Čimbolj trda in točnih dimenzij postelje, da ne bo lukenj vmes. To je najpomembnejše, kar se tiče zdravja in varnosti.

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vzmetnica
6.4.2005 8:55:32   
taška30
Zdravo!
Ja, enkrat sem že jaz tule spraševala isto stvar. No, včeraj sva končno kupila ta jogi in sicer v Baby centru, ima neko polnjenje iz kokosa in lateksa, drugače pa žično jedro (nekateri ga sicer odsvetujejo).
Ne vem, meni se tudi zdi brezveze komplicirati, mi smo vsi zrasli gor na navadnih jogijih, pa smo kar OK, ampak glede na to da cena ni bila prehuda: 14k SIT za dimenzijo 140x70, sva ga vzela.
Pa naj dete spi na kokosu! ;)
Taška

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vzmetnica
6.4.2005 15:13:19   
Lana_s
Jaz tudi mislim, da pri jogijih za malčke ni potrebno komplicirat in denarja zapravljat - ga raje za kaj drugega. Tistih par kg bo vsak jogi vzdržal. Bolj bo pomembno kasneje, ko bo otrok že večji.
Midva sma ga kupila prejšnji mesec v BC, tistega, ki so ga imeli znižanega na 6 tisoč pa nekaj. Pa se mi zdi kar ok.

LP


(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?