|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   igralni center
16.12.2008 10:37:29   
sneska
Kdaj ste vaše sončke položile pod igralni center, da so ležali na hrbtu in se igrali z zgoraj pripetimi  igračkami, ropotuljicami, glasbenimi igračkami...  Je treba vprašati na razvojni ali na razvojni sami svetujejo, kdaj je čas za kaj takega.

Naša ima po novem obešen glasbeni vrtiljak nad zibelko in z veseljem opazuje premikajoče se pikapolonice, včasih jih  poskuša tudi zagrabiti - se steguje za njimi.  Počasi se je začela ukvarjati tudi z ropotuljico metuljčkom, ki ob stiku šumi in ima grizalo, ki je preveliko za našo z malimi usteci. :) Počasi se bo očitno začela igrati z igračkami, pa sem razmišljala, če je že zrela za igralni center.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: igralni center
16.12.2008 12:00:32   
danijela in taja
ko je sama sedela...pri 5 mes

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: igralni center
16.12.2008 12:52:29   
orka
naša bo 26. stara 4m pa ga bo božiček prinesel, ko bo budna jo bom dala nanj ležat, p a kar bo s tem počela pač bo...itask imajo še prekratke roke da bi dosegli igrače ki dol visijo....za začetek bo to bolj telovadba za oči in koordinacijo obeh okov....pa barve bodo zanimive...

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: igralni center
16.12.2008 12:53:07   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: sneska

Kdaj ste vaše sončke položile pod igralni center, da so ležali na hrbtu in se igrali z zgoraj pripetimi  igračkami, ropotuljicami, glasbenimi igračkami...  Je treba vprašati na razvojni ali na razvojni sami svetujejo, kdaj je čas za kaj takega.





Naš je star dobra 2 meseca, pod igralni center smo ga pložili prvič prejšnji teden. V RA mi niso svetovali, pa tudi ne odsvetovali user posted image Pa zaenkrat še ne kaže nekega velikega zanimanja za igračke, tako da ga položim samo za kakih 15 minut, potem se pa naveliča.

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: igralni center
16.12.2008 13:05:47   
Anonimen
Ko je bil star dva meseca sem ga dala lezat notr.Ko mu je nehalo bit zanimivo in je pokazal sem ga pa ven vzela.

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: igralni center
16.12.2008 13:46:59   
anckabancka
Naš ga je dobil za Miklavža, ko je že dopolnil 3 mesece. In zdaj že veselo prijema igračke, kakšno pa z veseljem tudi dol odpuli in jo takoj nese v usta.

Jaz mislim, da ni nikoli prekmalu za tako stvar. Če je dojenček še majhen, bo pač samo opazoval igračke.

< Sporočilo je popravil anckabancka -- 16.12.2008 13:47:06 >


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?