|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igralni šotor
16.12.2008 17:44:47   
Tisana
Kakšne igralne šotore imate doma oz. kje ste jih kupile?Ali jih otroci uporabljajo?

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Igralni šotor
16.12.2008 17:49:46   
CUKRČEK
naši imajo indijanski šotor kupljen v baby centru. Se vsi ful igranjo v njem. JE pa postavljen v dnevni sobi.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Igralni šotor
16.12.2008 20:06:10   
Anonimen
Mi imamo tisti šotor iz treh delov, indijanski, iglu in tunel. Spomladi ga je imela v hodniku, poleti smo ga dali ven, zdaj pa smo ga pospravili, ker zavzame preveč prostora. Ga bomo poleti spet dali na vrt.
Počakaj do pomladi, ga bodo sigurno spet imeli v Lidlu, Hoferju, Leclercu pride res poceni. Vem da je bil takrat ko sem jaz kupovala, indijanski šotor v BC toliko, kot sem jaz dala za vse tri dele  skupaj.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Igralni šotor
16.12.2008 20:55:24   
Sooncek
Kdaj pa ste jim kuple te šotore. Kolko so bli vaši user posted image stari?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Igralni šotor
16.12.2008 21:22:21   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Sooncek

Kdaj pa ste jim kuple te šotore. Kolko so bli vaši user posted image stari?




Dvojčka sta stara 16 mes., tastarejša pa 4,5 let. PA se vsi skupaj "naguzijo" notri.user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Sooncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Igralni šotor
16.12.2008 21:56:48   
Anonimen
Moja ga je dobila pri 1. letu pa je zelo rada plezala čez tunel in se skrivala v njem, drugo letu ji bo pa najbrž še bolj aktualno, sploh zato, ker je zdaj pospravljen user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Igralni šotor
19.2.2015 12:54:06   
caramel
Ima katera kakšen namig, kje bi dobili ugoden igralni šotor za "princeske" - torej roza, po možnosti v obliki gradu... Lahko tudi iz tujine, imamo še slaba dva meseca časa.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Igralni šotor
19.2.2015 13:38:48   
1buba
V Jysk-u imajo nekaj rozastega in ugodnega, neugodne zadeve imajo pa v Kakaduju :)

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Igralni šotor
19.2.2015 21:31:50   
condfa8h
Mi ga imamo iz ikeje, s tunelom. Smo ga pa kupili ko je bil star 8m, mu ga pa postavim obcasno , da ostane zanimiv in ker zavzame veliko prostora .

(odgovor članu 1buba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Igralni šotor
19.2.2015 21:53:58   
caramel
Hvala za odgovore!
A imate morda izkušnje s tistim iz Yjska? Bom šla pogledat, da vsaj približno vidim, kako je narejen. Tiste v Kakaduju sem videla, pa (kot rečeno) niso ugodni, pa še tisti, ki bi prišli v poštev, niso na zalogi.

Ideja je, da bi ga naredili doma (iz tankih belih pvc cevi in blaga), samo se mi zdi, da tudi ne bi bil ravno poceni...

Tist iz Ikeje je pa lušten, samo ne ustreza željam...

(odgovor članu condfa8h)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?